Ilość ogłoszeń: 13 477   |   Dodanych dzisiaj: 794

Wylewki maszynowe

Specjalizacją firmy są posadzki cementowe. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do wylewania posadzek, które stanowią idealne podłoże pod płytki, panele podłogowe, deski, parkiet, t ...

OGRODZENIA

CENA:
0

Zobacz

Zatrudnię cieślę, zb ...

CENA:
10000

Zobacz

Mieszkanie 62,52 m2 ...

CENA:
534546

Zobacz
Ogłoszenie # 14356172
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Zieleń miejska- praca w Holandii
wyświetleń :
19 razy
cena :
80 PLN

Lokalizacja: Nieuw-Vennep
Zakres obowiązków:
-dbanie o zieleń miejską, parki i ogrody
-sadzenie roślin, traw i krzewów
-przycinanie i pielęgnowanie roślin, trawników i żywopłotów
-koszenie trawy, grabienie i zbieranie liści
-wyrywanie chwastów
Oferujemy:
-pracę w małej dobrze zorganizowanej firmie
-pracę fizyczną na świeżym powietrzu samodzielnie lub w grupie
-różne projekty
-darmowy transport do pracy
-pracę na dłuższy okres czasu do późnej jesieni
-wypłata co tydzień na Twoje konto
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie jako ogrodnik
- prawo jazdy i komunikatywna znajomość języka angielskiego
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!
Dominika + 48 570 901 033
Wiktoria + 48 570 901 913
Kamila + 48 570 901 414
Daria + 48 577 901 944
Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa
Zdjęcia
telefon :
570 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
gadu-gadu :
Inne ogłoszenia [82]