rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 27 758   |   Dodanych dzisiaj: 1 843

DORADCA SPRZEDAŻY W SKLEPIE OBUWNIC ...

DORADCA SPRZEDAŻY W SKLEPIE OBUWNIC ...
Szukasz pracy? Interesujesz się modą? Masz dobry kontakt z kobietami? Z łatwością umiesz jej powiedzieć, że świetnie wygląda? Szukamy właśnie takich osób! :D Otwieramy sklep obuw ...

Nowe mieszkania 2,3, ...

CENA:
161874


Zobacz

Pokój Nowe Miasto

CENA:
700


Zobacz
Zdrowie, uroda > Basen [ 2 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Zapraszam na naukę pływania oraz doskonalenie techniki pływackiej. Dla najmłodszych polecam również poprawę postawy ciała czyli ćwiczenia korekcyjne w wodzie przy nauce pływania. Jestem absolwentką wychowania fizycznego, doświadczoną instruktorką pływania. Zapraszam każdego, wiek nie jest przeszkodą, a pływanie zawsze się przydaje tym bardziej, że jest to miła forma aktywności fizycznej nie obciążająca stawów.

Dodane : 2017-08-17 21:00 + czytaj więcej

ZAPRASZAM DO: NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA METODĄ T.I. - abc NURKOWANIA - ćwiczeń korekcyjnych i odciążających - treningu odchudzającego - doskonałej zabawy i motywacji - wykonuję zdjęcia i filmy pod wodą (pamiątkowe, do rejestracji postępów ). Uczę dzieci, młodzież i dorosłych. Trenujemy wspólnie i osiągamy efekty (zajęcia prowadzę z ćwiczącym w wodzie). Pomagam. Nagradzam. Motywuję do ćwiczeń i zachęcam. Zabieram dzieci na basen i odwożę do domu. Omawiamy zajęcia - odnowa biologiczna. Przygotowuje do egzaminów, do triatlonu. Miejsce: dowolne :) ZAPRASZAM.

Dodane : 2017-08-11 22:19 + czytaj więcej

Strona 1 z 1
Strona : 1/
zamknij
Zamknij