rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 28 251   |   Dodanych dzisiaj: 2 625

Nowy etap bliźniaków juz w sprzedaż ...

Nowy etap bliźniaków juz w sprzedaż ...
Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej Zaczernie/k. Rzeszowa - każdy dom z garażem, tarasem, balkonem i działką - wszystkie media w budynku: prąd, gaz, woda, kanal ...

Dobry psychoterapeut ...

CENA:
100


Zobacz
Zdrowie, uroda > Basen [ 3 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Sprzedam płetwy firmy AQUA-SPEED w rozmiarze XL 44-45. Stan: +dobry W zestawie worek na płetwy. Istnieje możliwość wysyłki.

Dodane : 2018-06-19 08:41 + czytaj więcej

Zapraszam na naukę pływania oraz doskonalenie techniki pływackiej. Dla najmłodszych polecam również poprawę postawy ciała czyli ćwiczenia korekcyjne w wodzie przy nauce pływania. Jestem absolwentką wychowania fizycznego, doświadczoną instruktorką pływania. Zapraszam każdego, wiek nie jest przeszkodą, a pływanie zawsze się przydaje tym bardziej, że jest to miła forma aktywności fizycznej nie obciążająca stawów.

Dodane : 2018-06-16 21:14 + czytaj więcej

ZAPRASZAM DO: NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA METODĄ T.I. - abc NURKOWANIA - ćwiczeń korekcyjnych i odciążających - treningu odchudzającego - doskonałej zabawy i motywacji - przygotowań do triathlonu - wykonuję zdjęcia i filmy pod wodą (pamiątkowe, do rejestracji postępów ). Uczę: dzieci, młodzież i dorosłych :) Trenujemy wspólnie i osiągamy efekty (zajęcia prowadzę z ćwiczącym w wodzie). Pomagam. Motywuję do ćwiczeń i zachęcam. Odnowa biologiczna: sauna, rolki, rower. Przygotowuje do egzaminów, do triatlonu (17.06 Rzeszów : 0,6 km, 1,5 km, 4 km). Miejsce: dowolne :) ZAPRASZAM.

Dodane : 2018-06-11 11:14 + czytaj więcej

Strona 1 z 1
Strona : 1/
zamknij
Zamknij