rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 26 790   |   Dodanych dzisiaj: 2 918

Magazynier Rzeszów

Magazynier Rzeszów
Firma Frac zatrudni pracownia na stanowisko magazyniera do magazynu centralnego. W zakresie obowiązków osoby nowo zatrudnionej będzie: - przyjmowanie i wykładanie towarów, - prow ...

4 pokojowe w super c ...

CENA:
280000


Zobacz

II Etap inwestycji j ...

CENA:
4300


Zobacz
Sport / Wypoczynek > Jeździectwo [ 8 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Sprzedam siodło WESTERN tylko raz założone na konia. Ładny grawer. Stan bardzo dobry.

Dodane : 2018-09-14 07:37 + czytaj więcej

Witam, kilka dni temu zwolniło mi się miejsce abym mogła przyjąć konia w trening. Przyjmuję konie tylko już zajeżdżone. Możliwość dojazdu do klienta lub możliwość pozostawienia konia w hotelu w pobliskiej stajni. Preferuję treningi skokowe gdyż od wielu lat trenuję tę dyscyplinę. Jestem certyfikowanym instryktorem jazdy konnej i hipoterapi. Posiadam doświadczenie w treningu koni jak i jeźdców. Wiecej informacji udzielę mailowa. Cena do uzgodnienia zależna od dojazdu, ilości koni i częstotliwości treningów.

Dodane : 2018-09-13 14:22 + czytaj więcej

Sprzedam używany KASK JEŹDZIECKI FOUGANZA. Stan dobry, bez uszkodzeń (zobacz zdjecia). Kask posiada normalne rysy związane z użytkowaniem. Kolor fioletowy. Do odbioru w Rzeszowie. Kontakt tel 660 002 300

Dodane : 2018-09-08 21:58 + czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na spacery konne po okolicy, tereny krótsze i dłuższe, dla zaawansowanych i początkujących, oczywiście jest także możliwość zorganizowania rajdów konnych. Nasze spokojne koniki huculskie są także zaprzęgane. Do dyspozycji gości jest bryczka myśliwska- nie jeżdżacy konno mogą zwiedzać okolice zaprzęgiem.Do jazdy kilkanaście klaczy huculskich. Tereny leśne Nowa Wieś koło Kolbuszowej, blisko ścieżka przyrodnicza Białkówka. Bliższe info pod telefonem 609478787

Dodane : 2018-09-08 04:52 + czytaj więcej

cena: 40 zł
Serdecznie zapraszamy na zajęcia hipoterapii dla dzieci i dorosłych. Zajęcia prowadzone przez dyplomowanego hipoterapeutę PTHip, fizjoterapeutę na spokojnych, przyjaznych i przygotowanych do pracy koniach. Oferujemy: - indywidualną terapię dostosowaną do możliwości i potrzeb naszych podopiecznych, - radosną atmosferę, - dwie kryte ujeżdżalnie umożliwiające prowadzenie zajęć przez cały rok, także w czasie niepogody - spokojne, wyszkolone konie - ośrodek LEŚNA WOLA oddalony ok 15 minut od centrum Rzeszowa, położony blisko lasu zapewnia doskonałe warunki terapeutyczne Wskazania do hipoterapii: -mózgowe porażenie dziecięce -autyzm -choroby mięśni -wady wrodzone centralnego układu nerwowego -przepuklina oponowo - rdzeniowa -zespoły genetyczne np. zespół Downa -zaburzenia chodu, równowagi -zaburzenia integracji sensorycznej -zaburzenia koordynacji wzrokowo – ruchowej -uszkodzenia wzroku, słuchu -opóźnienie rozwoju psychoruchowego -stany po urazach narządu ruchu na tle neurologicznym oraz -ortopedycznym -nadpobudliwość psychoruchowa -wady postawy Na terenie ośrodka znajduje się restauracja oraz plac zabaw, co umożliwia przyjemne spędzanie czasu dla całej rodziny.

Dodane : 2018-09-06 11:31 + czytaj więcej

KJK BAJDUR - WOLA CICHA - zaprasza na naukę od podstaw, doskonalenie jazdy, skoki przez przeszkody, wyjazdy w teren. Dla najmłodszych kucyki. Serdecznie ZAPRASZAMY.

Dodane : 2018-09-04 21:16 + czytaj więcej

cena: 30 zł
Stajnie Radosna Zagroda zaprasza na nauke jazdy konnej,bajeczne tereny i oprowadzanki dla najmłodszych,Na wszystkich czekają nasze przecudaśne alpaki.Zgłoszenia 513-070-600 Iwierzyce 202 k.Sędziszowa Małop.

Dodane : 2018-09-04 11:58 + czytaj więcej

Witam Oferuję do dzierżawy klacze huculskie. Spokojne, regularnie jeżdżone, przeszły próbę dzielności czyli ścieżka huculska nie jest im obca. Biorą udział w zawodach skokowych / TRECowych. Wychów tabunowy, bezstajenny. Klacze bezproblemowe w obsłudze. Możliwy start w zawodach na dzierżawionym koniku :) Bliższe info pod telefonem. Cena do uzgodnienia- w zależności od ilości jazd. Klacze stoją w Agro "Pod Lipą" Nowa Wieś 1,5 km od Kolbuszowej.

Dodane : 2018-09-02 10:34 + czytaj więcej

Strona 1 z 1
Strona : 1/
zamknij
Zamknij