rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 25 527   |   Dodanych dzisiaj: 2 611

2 niezależne pokoje - doskonałe na ...

2 niezależne pokoje - doskonałe na  ...
Mieszkanie składa się 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju o łącznej powierzchni 37,6 m2. Doskonale nadaje się pod wynajem. Jedną z najważniejszych zalet jest lo ...

Szeregówki - Aleja K ...

CENA:
319000


Zobacz

💠ALMEB Meble ...

CENA:
1


Zobacz

SPRZEDAM TOYOTA AURI ...

CENA:
16600


Zobacz
Praca > Zatrudnię - dodatkowa [ 170 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Witam, poszukujemy osób chętnych do dodatkowej pracy, która polega na zarabianiu pieniędzy, na trendach, wprowadzanych przez duże korporacje (Google, Amazon, Yes, Pandora, Kaufland, Orlen, Circle K, Shell, Empik, itp.). Oferta kierowana jest do wszystkich, którzy dobrze czują się w nowostkach dzisiejszych czasów. Jest to stabilny zarobek, gdyż wyżej wymienione trendy są wprowadzane w niesamowicie szybkim tempie i po prostu się dzieją w różnych interwałach czasowych. Praca ta zawsze może przerodzić się w główną pracę zarobkową, wszystko zależy od podejścia i ambicji. Istnieje możliwość przyłączenia danej osoby, do bardzo silnego zespołu. Oferujemy know-how, szereg pomocy dydaktycznych, oraz wsparcie bardziej doświadczonych kolegów, w tym wsparcie finansowe. Podana kwota jest kwotą brutto. Po więcej szczegółów proszę o kontakt mailowy lub pod numerem telefonu podanym w ogloszeniu. Proszę sie nie bać i dzwonić. Pozdrawiam.

Dodane : 2019-03-15 11:35 + czytaj więcej

Niepubliczna Placówka Oświatowa Akademia Nauki w Rzeszowie pilnie poszukuje MATEMATYKÓW I FIZYKÓW, zatrudni również studentów lub nauczycieli inny przedmiotów do prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku 3-14 lat. Oferujemy ciekawą i rozwijającą pracę dla osób wiążących swoją przyszłość z edukacją. Wymagania: - wykształcenie wyższe pedagogiczne ( ukończone lub w trakcie) -dyspozycyjność w wybrane dni od pon- pt w godz. 16.00-20.00 - miła aparycja, dobra dykcja, pogoda ducha, charyzma! CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: [użyj formularza kontaktowego] z dopiskiem "Trener AN"

Dodane : 2019-03-15 11:20 + czytaj więcej

Niepubliczna Placówka Oświatowa AKADEMIA NAUKI zatrudni sekretarkę. Poszukujemy chętne osoby do pracy, preferowane studentki ostatnich roczników kierunków finansowych, prawniczych lub ścisłych. Praca od pon- pt w godzinach 14.30-20.00 Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: [użyj formularza kontaktowego] Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Dodane : 2019-03-15 11:15 + czytaj więcej

UWAGA: praca od lipca. Szukamy dokładnej i sumiennej osoby do pomocy w mieszkaniu (42 m2). Do obowiązków należy: - sprzątanie, układanie, - odkurzanie, - ścieranie kurzy, mycie mebli, - zmywanie podłóg, - mycie okien, - prasowanie i składanie, - zmiana pościeli, - przygotowywanie posiłków. Dodatkowo niekiedy opieka nad dziećmi 2 i/lub 4 lata. Stawka do uzgodnienia. Godziny pracy do uzgodnienia - 9:00-14:00. Praca od poniedziałku do piątku. Praca przy ul. Sikorskiego.

Dodane : 2019-03-10 07:50 + czytaj więcej

Wypełnianie płatnych ankiet internetowych jest uczciwym i legalnym sposobem zarabiania pieniędzy. Agencje badawcze na zlecenie swoich klientów przeprowadzają niezliczoną ilość badań i muszą znać odpowiedzi na wiele pytań. Na te właśnie pytania Ty możesz udzielić odpowiedzi i dostać za to wynagrodzenie. Dzięki Twoim odpowiedziom agencje badawcze mogą pomagać firmom w podejmowaniu odpowiednich decyzji marketingowych dotyczących wielu produktów i usług. Wiele firm oczekuje na Twoją opinię, aby mogły wiedzieć jak ukształtować swoje produkty. Kiedy firma poszukuje wytycznych dotyczących bieżących gustów i upodobań konsumentów, zwraca się do innej firmy, której zadaniem jest zbadanie zwyczajów konsumenckich grupy ludzi, do których ma być skierowany dany produkt. W takich sytuacjach właśnie mają zastosowanie płatne ankiety internetowe. Wypełnienie jednej zajmuje od 2 do 9 minut zależy od ankiety Na maila są wysyłane ankiety, za każdą wypełnioną ankietę otrzymuje się punkty do 1000 w zależności od panelu.Na ankiecie zarabia się od 2 do 7zł. Za rejestrację otrzymuje się prezent w postaci punktów powitalnych, a za wypełnienie profilu dodatkowe punkty, Profil wypełnia się po to żeby ankiety były dopasowane do zainteresowań, itp. Dzięki prawidłowo wypełnionemu profilowi otrzymujemy więcej ankiet. Nie ponosimy żadnych kosztów. Sam decydujesz czy masz ochotę na wypełnienie ankiety. Punkty można wymienić na gotówkę, doładowanie telefonów lub inne ciekawe nagrody Podczas rejestracji podaj ta

Dodane : 2019-03-03 13:55 + czytaj więcej

Poszukiwana jest osoba do spędzania nocy (spania) w domu ze starszą panią (sprawną) w godzinach 17- 9 (do uzgodnienia) oraz do pomocy w codziennych obowiązkach w ciągu dnia w wymiarze po kilka godzin ok. 3 razy w tygodniu (do uzgodnienia). Ewentualnie pomoc całodobowa z zamieszkaniem - cena do uzgodnienia. Kontakt wyłącznie telefoniczny pod numerem 178575877 Miejsce: Rzeszów - Zalesie Warunki: obecność w godzinach nocnych od 19 do 9 lub 10 (do uzgodnienia) - spanie w oddzielnym pokoju - stałe wynagrodzenie pomoc w ciągu dnia przy sprzątaniu domu i pracach domowych, zakupach, gotowaniu, pomocy w utrzymaniu higieny, towarzyszenie w wizytach lekarskich -zakres i częstotliwość pomocy w ciągu dnia do uzgodnienia - za dodatkowym wynagrodzeniem. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 178575877 - kontakt wyłącznie telefoniczny.

Dodane : 2019-02-21 15:20 + czytaj więcej

zarobisz nawet do 1100 zł w pare godzin jeżeli jesteś zainteresowany chcesz uzyskać więcej informacji dzwoń pod nr telefonu 506191220 warunek ważny paszport ukończone 17 lat wyjazd z rzeszowa oraz powrót terminy ustalane telefonicznie nie odpowiadam na mejle

Dodane : 2019-02-20 20:32 + czytaj więcej

Wynagrodzenie 500 zł Przewóz samochodu na Ukrainę bez zobowiązań, w pełni bezpiecznie , dla każdego od 16 Jeśli byłeś/aś już raz , możesz pojechać jeszcze raz, bez problemów, oferta również dla osób które już były Naszą przewagą jest to ze ZAWSZE Pieniądze wypłacam przed wykonaniem pracy "PEŁNA GOTÓWKA" Bez jakichkolwiek PODPISÓW Nie trzeba Prawa Jazdy Nie potrzebujemy ani Imienia , ani Nazwiska SĄ PAŃSTWO W PEŁNI ANONIMOWI Transport Tam i z Powrotem W PEŁNI OPŁACANY Zawsze jedziemy razem , na Ukrainę i z Ukrainy do Polski nigdy Osobno Można później chodzić na Ukrainę BEZ REJESTROWANIA Czas pracy 4 godziny Miejsce pracy Medyka

Dodane : dziś, 16:23 + czytaj więcej

cena: 2500 zł
Biuro w Rzeszowie, da możliwość młodym studentom na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie zajmującej się rynkiem finansowym. Elastyczny grafik, wysokie wynagrodzenie. Szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej w biurze.

Dodane : dziś, 16:20 + czytaj więcej

praca w komisji wyborczej to od 300-400 zł za jeden dzień. Zgłoś się Proszę dzwonić! Nie odpowiadam na maile 782-870-960

Dodane : dziś, 14:15 + czytaj więcej

cena: 3000 zł
Biuro finansowe na obrzeżach Rzeszowa zatrudni doradców klienta. Elastyczny grafik, wysokie wynagrodzenie, jasny system kariery. Zapewniamy szkolenia, i wsparcie na każdym etapie kariery. Praca idealna dla dwuzawodowców, studentów, lub osób poszukujących pracy podstawowej. Zgłoszenia proszę wysyłać przez portal rzeszowiak.pl Szczegóły zostaną przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej.

Dodane : dziś, 14:14 + czytaj więcej

cena: 3000 zł
Zatrudnię do nowo otwartego biura w Rzeszowie. Zapewniamy elastyczny grafik, oraz przyuczenie do zawodu. Zapewniamy szkolenia dostosowane do poziomu nowego pracownika. Indywidualny tok szkolenia zapewnia zdobycie wiedzy na temat całej branży finansów. Zdobyta wiedza przyda się Państwu w życiu prywatnym jak i zawodowym. Działalność naszego biura opiera się na doradztwie klientowi. Oferta jest kierowana do osób komunikatywnych i otwartych, posiadających zaświadczenie o niekaralności oraz wykształcenie minimum średnie. Szczegóły zostaną przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej.

Dodane : dziś, 14:12 + czytaj więcej

Biuro finansowe poszukuje osób chcących rozwijać się zawodowo. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, kreatywną, pracowitą, cenisz sobie kontakt z ludźmi na co dzień, aplikuj. Oferujemy: -zarówno stały jak i nienormowany czas pracy -bezpłatne szkolenia wdrożeniowe jak i w późniejszym czasie trwania stosunku pracy -pracę w młodym zespole -systemy motywacyjne -możliwość uczestniczenia w imprezach integracyjnych Wymagamy: -minimum średniego wykształcenia -braku karalności Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Dodane : dziś, 14:10 + czytaj więcej

cena: 1 zł
Przyjmę do pracy Panią do małego sklepu osiedlowego w Rzeszowie na trzy-cztery dni w tygodniu po 5-6 godzin.

Dodane : dziś, 14:07 + czytaj więcej

Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Pracuj jako zdalny rekruter i zarób 50 euro za każdą osobę poleconą do pracy w Niemczech jako opiekunka lub opiekun osób starszych. Zainteresowany? Napisz do nas wiadomość prywatną, a my Cię poinstruujemy, jak rozpocząć swoją przygodę w roli zdalnego rekrutera, lub zadzwoń!

Dodane : dziś, 13:22 + czytaj więcej

Strona 1 z 12
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/
zamknij
Zamknij