rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 28 822   |   Dodanych dzisiaj: 34

Nowe mieszkania 2,3,4 pokoje ogróde ...

Nowe mieszkania 2,3,4 pokoje ogróde ...
Biuro Nieruchomości BROKER przedstawia w swojej ofercie nową inwestycję zlokalizowaną w zacisznej części osiedla Drabinianka, przy ul. Jana Pawła II, z dala od zgiełku miasta, z je ...

Najtańsze Nowe Domy ...

CENA:
249000


Zobacz

Kawalerka 31m2 - Atr ...

CENA:
1200


Zobacz

Fotografia ślubna

CENA:
2000


Zobacz
Praca > Zatrudnię - dodatkowa [ 232 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Poszukuję młodej, ambitnej i energicznej osoby, chcącej się rozwijać do pracy w renomowanej szkółce piłkarskiej. Miejsce pracy; - Strzyżów. Zapewniamy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju poprzez szkolenia i staże, - pracę w młodym zespole. Wymagania: - zapał i chęci do pracy, - rzetelności i sumiennego wypełniania obowiązków, - pozytywnego nastawienia na osiągnięcie wyznaczonego celu, Posiadanie dokumentu potwierdzającego ukończenie kursu instruktora będzie dodatkowym atutem. Kontakt: 697 897 923, 500 303 311. Preferuję kontakt telefoniczny.

Dodane : 2017-03-21 11:30 + czytaj więcej

Witamy, Agencja Multibiuro Rzeszów poszukuje do współpracy w zakresie kolportażu ulotek i rozdawania ulotek na ulicy. Mężczyzn i Kobiet w wieku 18-25 lat, uczniów i studentów. Zależy nam na osobach uczciwych, sumiennych, zaangażowanych, dyspozycyjnych, posiadających doświadczenie w zakresie podanym wyżej. Współpraca na podstawie umowy zlecenia, atrakcyjne stawki wynagrodzeń. Swoje cv prosimy wysyłać na: [użyj formularza kontaktowego] Z góry zaznaczamy że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Dodane : 2017-03-22 13:10 + czytaj więcej

Poszukuję osoby, która zajmowałaby się obsługą firmowej strony internetowej (aktualizowanie informacji) oraz profilu na Facebooku: tworzenie i kontrolowanie reklam, tworzenie grafik do profilu, publikowanie postów itp. Wymagane doświadczenie i kreatywne nastawienie. Zasady współpracy do ustalenia. Nie szukam dużych firm - tylko osób pracujących samodzielnie. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie krótkiej informacji o swoim doświadczeniu i dane kontaktowe: mail lub telefon. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dodane : 2017-03-21 16:35 + czytaj więcej

Zatrudnię 2-3 osoby do roznoszenia ulotek. Roznoszenie ulotek na osiedlach domków. Rzeszów i okolice. Mile widziane osoby z samochodem Godziny pracy do ustalenia. Osoby zainteresowane proszone są o przesłania swojego cv lub nr. telefonu do siebie na adres e-mail [użyj formularza kontaktowego] z dopiskiem ulotki Rzeszów. Proszę o kontakt tylko naprawdę zainteresowane osoby. Rozliczenie za rozniesione ulotki następuje zaraz po rozniesieniu danego obszaru. Stawka godzinowa 8zł/h.

Dodane : 2017-03-13 09:20 + czytaj więcej

Masz 20-40 minut dziennie wolnego czasu to praca ta jest dla Ciebie Video4Money jest platformą, dzięki której otrzymujemy wynagrodzenie pieniężne za oglądanie reklamowych filmów wideo największych firm w Europie i na świecie. W koncepcji Video4money to my otrzymujemy za nasze oglądanie reklam pieniądze, a nie Google. Zleceniodawca video-reklamy zapłaci za nią niemieckiej firmie Die-Werbeplattform.de („matka” video4money), a ta część wpływów zostanie przekazana nam. To jest więc zupełnie proste, bez żadnych ukrytych haków. Bezpłatne programy, w których poprzez oglądanie reklam można zarabiać pieniądze powstają w coraz większej ilości. Niestety, w przypadku wielu dominuje całkowita niepewność, czy są w stanie wypłacać zarobione kwoty. W przypadku Video 4 Money sytuacja jest bardzo przejrzysta. Dlaczego? – Niemiecki CEO – Niemiecka firma (program tworzony jest w oparciu na niemieckie, a tym bardziej unijne prawodawstwo) – Całkowicie darmowe uczestnictwo – Za oglądanie reklamowych filmów wideo otrzymujemy punkty, które na końcu miesiąca są sumowane i przeliczane na nasze wynagrodzenie, wypłacane w następnym miesiącu – Projekt wystartował dnia 1 luty 2017 (pierwsza wypłata w marcu 2017) – Przychody będą wypłacane bezpośrednio na konto bankowe lub na Paypal – Ogromne zabezpieczenie finansowe, ponieważ największymi reklamodawcami są znane na całym świecie koncerny samochodowe, producenci napojów, branża telekomunikacyjna i

Dodane : 2017-03-08 17:45 + czytaj więcej

Praca z AVON - szansa na samodzielność i nie tylko ... To ten czas - TYLKO TERAZ FANTASTYCZNE PREZENTY!! AVON daje możliwość zarabiania w taki sposób, jaki pasuje do Twojego stylu życia i rytmu dnia. Niektórzy traktują współpracę z nami, jak podstawowe zajęcie, inni widzą w niej możliwość dodatkowego zasilenia domowego budżetu. Na pewno jej zaletą jest elastyczność. To, ile czasu poświęcasz sprzedaży kosmetyków i kiedy to robisz, zależy wyłącznie od Ciebie. Od Twojej operatywności zależy więc także wysokość Twoich zarobków – możliwości są właściwie nieograniczone. Dla Konsultantów, którzy zdradzają talenty menadżerskie uruchomiliśmy Program Sukces Jest W Tobie. Lider ma okazję sprawdzić się w zarządzaniu zespołem i doskonalić zdolności organizacyjne, które mogą się okazać przydatne w przyszłości. Co ważne tutaj także nie angażujesz całego dnia, a zaledwie kilka godzin (elastyczne godziny). Liczy się otwartość, dynamika i skuteczność działania. Podsumowując: 1) pomagamy we wdrożeniu się 2) produkty nowości dostępne są dla Ciebie już od pierwszego zamówienia 3) bezpłatna dostawa paczki na wskazany adres Paczkomatu 4) profesjonalne materiały szkoleniowe 5) możliwości rozwoju, których nie da Ci praca na etacie 6) wypłata co 3 tygodnie Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2017-03-06 13:35 + czytaj więcej

Praca dodatkowa na część etatu lub umowę zlecenie. Wymagana znajomość programów WAPRO GANG i WAPRO KAPER oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Oczekujemy dokładności, odpowiedzialności, sumienności, samodzielności i zaangażowania w pracę. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Dodane : 2017-03-22 20:49 + czytaj więcej

Praca dodatkowa na część etatu lub umowę zlecenie. Wymagana znajomość WAPRO GANG i WAPRO KAPER oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Dodane : 2017-03-22 20:26 + czytaj więcej

Poszukujemy Panią do sprzątania domu dwa razy w tygodniu Kraczkowa

Dodane : 2017-03-22 17:44 + czytaj więcej

Operator Premium Mobile poszukuje osób zaangażowanych, komunikatywnych do promocji punktów i oferty na terenie Rzeszowskich Centrów Handlowych. Praca polega na aktywnym promowaniu flagowego produktu operatora wśród klientów odwiedzających dane centrum handlowe, oraz kierowanie potencjalnego klienta do punktu sprzedaży w danej lokalizacji. Możliwość stałej współpracy. Stawka 20 zł/h CV proszę przesyłać na: [użyj formularza kontaktowego] W temacie @ proszę wpisać POS Rzeszów.

Dodane : 2017-03-22 16:45 + czytaj więcej

W ramach realizacji projektu rekrutacyjnego dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Betoniarz-Zbrojarz Miejsce pracy:Katowice Wymagania: • osoba z doświadczeniem na stanowisku betoniarz-zbrojarz, • umiejętność czytania rysunku technicznego, • odpowiedzialność i sumienność, Zakres obowiązków: • wykonywanie form montażu, • obróbka betonu, • wykonywanie zbrojeń, • montaż szalunków, Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę, • przyjazną atmosferę pracy, • atrakcyjne wynagrodzenie, • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [użyj formularza kontaktowego]. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Personalis Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Dodane : 2017-03-22 16:30 + czytaj więcej

Restauracja w centrum rzeszowa poszukuje "złotej rączki" do prac zleceniowych. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem

Dodane : 2017-03-22 16:28 + czytaj więcej

UWAGA!!! PRACA DORYWCZA W PRZEPROWADZKACH DLA STUDENTÓW LUB OSOBY ZAREJESTROWANE W WUP WYMAGANIA DYSPOZYCYJNOŚĆ 6DNI W TYGODNIU POD TELEFONEM NIE PIJACY NIE KARANI CHECI DO PRACY MIŁA KULTURA OSOBISTA DBANIE O MIENIE KLIENTA I NASZE NAJLEPIEJ Z PRAWEM JAZDY I DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU BUSÓW WYNAGRODZENIE 12 ZŁ NA GODZINE NA RĘKĘ Godzin miesięcznie 50 - 100 max 150 godzin tylko osoby zainteresowane CV WYSYŁAĆ NA [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2017-03-22 16:23 + czytaj więcej

jak w temacie , szukam osoby dobrze znajacej sie na stronach opartych o joomla

Dodane : 2017-03-22 16:19 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Firma transportowa RETOS TRANSPORT LAMPEL CZAPKA SP. JAWNA jest stabilną i renomowaną firmą zajmującą się międzynarodowym transportem pojazdów osobowych i ciężarowych po całej Europie. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: KIEROWCA KAT. C+E Miejsce pracy: Skoczów (woj. śląskie) Dołącz do Nas, jeśli posiadasz: • Prawo jazdy kategorii C+E, • Doświadczenie na trasach Unii Europejskiej, • Kurs na przewóz rzeczy, • Kartę kierowcy, • Aktualne badania psychologiczne, • Jesteś dyspozycyjny i komunikatywny. A my zaoferujemy Ci: • Terminowo wypłacane pensje, • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, • Pracę na trasach na terenie Unii Europejskiej, • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Dołącz do Nas! Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [użyj formularza kontaktowego] z dopiskiem KIEROWCA w temacie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Dodane : 2017-03-22 16:17 + czytaj więcej

Strona 1 z 16
1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/ następna »
zamknij
Zamknij