rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 26 037   |   Dodanych dzisiaj: 2 975

Idealna lokalizacja - Centrum - 63m ...

Idealna lokalizacja - Centrum - 63m ...
Dobre pod inwestycję lub dla rodziny. - mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni 63,5m2 m2 - piętro: czwarte z dziesięciu - czynsz w wysokości: 450zł (na dwie osoby) w tym: ogrzewa ...

Szczeniaki Labrador ...

CENA:
3000


Zobacz

matura

CENA:
40


Zobacz
Praca > Poszukuję [ 308 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Szukam pracy jako sekretarka, asystentka. Ewentualnie rozważę również podjęcie pracy jako nauczycielka j. polskiego, technik farmaceutyczny, logopeda. Praca najchętniej w niepełnym etacie, rozważę jednak również oferty na pełny etat. Praca w Dębicy i okolicach, ewentualnie Tarnów, Rzeszów. - wiek 33 lata - wykształcenie wyższe - wysoka kultura osobista - miła aparycja - mobilna, prawo jazdy kat B - wysoka inteligencja - dobra umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi - umiejętność dostosowywania się i odnalezienia w każdej sytuacji - kreatywność, otwartość - pozytywne usposobienie - zamiłowanie do sportu i zdrowego trybu życia Proszę o oferty zawierające rodzaj i miejsce pracy oraz proponowane wynagrodzenie. Cv wysyłam na życzenie praca możliwa od października 2018

Dodane : 2018-08-31 14:35 + czytaj więcej

Poszukuję pracy na stanowisku projektanta Konstrukcji Stalowych lub/i Konstrukcji Betonowych. Obsługa programów AutoCad, Robot, Mathcad, Soldis, Advance Steel(początkujący), Comarch Optima. Posiadam doświadczenie w branży Mechaniki i Budowy Maszyn oraz Konstrukcji Stalowych. Bardzo dobra znajomość Języka Angielskiego. Projektuje według norm PN-EN. Cechuje mnie odpowiedzialność i rzetelność oraz bardzo dobry kontakt zarówno z pracownikami jak i klientami. W pracy stawiam na ciągłe doskonalenie się w branży Konstrukcji Stalowych. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to może to być to etat, pół etatu lub umowa o dzieło. Dostosuje sie do wymogów pracodawcy

Dodane : 2018-09-23 17:00 + czytaj więcej

Podejmę pracę Posiadam wykształcenie średnie Bogate doświadczenie w handlu ,zarządzanie zespołami ludzkimi. Doświadczenie w branży drzewnej.Uprawnienia na wózki widłowe WJO I,WJO II.Doświadczenie jako elektryk (bez aktualnych badań SEP),obsługa komputera MS Office, program Hermes.Prowadzenie KW,oraz obsługa kasy fiskalnej KP. Prawo jazdy A,B z doświadczeniem. Podejmę pracę od pn - pt mogą być dodatkowo soboty, praca tylko na terenie podkarpacia, ew powrót do bazy w tym samym dniu,lub nocleg w hotelu (raczej rzadko) Przewóz osób, zaopatrzenie sklepów, aptek, przedstawiciel-handlowiec ,pracownik techniczno-gospodarczy, hotelarstwo, ogrodnictwo (złota rączka) Odpowiedzialny, Komunikatywny,Rzetelny, Osoba z potencjałem

Dodane : 2018-09-15 14:55 + czytaj więcej

szukam pracy przy projektowaniu lub jako asystentka kierownika robót, mam niewielkie doświadczenie, ponieważ po krótkim okresie pracy w zawodzie zajmowałam się wychowywaniem dzieci. Aktualnie jestem gotowa i zmotywowana do podjęcia pracy biurowej lub na budowie. Jestem otwarta na różne oferty ze względu na chęci zdobywania doświadczenia, rozwijania się i podnoszenia kwalifikacji.

Dodane : dziś, 15:31 + czytaj więcej

Poszukuje prace od jutra na kilka dni.Praca fizyczna dla mężczyzny.

Dodane : dziś, 14:32 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Witam mam 18 lat i poszukje pracy dodatkowej po godzinie 15 lub w soboty najlepiej jako pracownik fizyczny

Dodane : dziś, 14:30 + czytaj więcej

Szukam pracy na stanowisku "Pomoc księgowa" lub "Księgowa". Mam doświadczenie w księgowanie faktur w KPiR,wysyłaniu ZUS-ów,wyliczaniu zaliczek, Vat-ów,listy płac,księgowaniu wyciągów bankowych w walucie PLN oraz Euro. Obecnie pracuje na programie WF-Kaper, ale znam również OPTIME oraz Płatnika. Proszę o poważne oferty.

Dodane : dziś, 14:28 + czytaj więcej

cena: 1 zł
Poszukuje pracy dodatkowej,posiadam prawo jazdy kat.B,

Dodane : dziś, 13:14 + czytaj więcej

Mężczyzna, wykształcenie wyższe, poszukuje pracy administracyjno-biurowej. Posiadam ponad 12 lat doświadczenia, w tym m. in. ponad 8 lat pracy na stanowisku analityka. Poszukuję zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Jestem osobą uczciwą, rzetelną i bardzo poważnie podchodzącą do swoich obowiązków. Cechuje mnie duża motywacja oraz umiejętność szybkiego uczenia się. Pracę mogę podjąć od zaraz. Więcej szczegółów mogę przedstawić w CV, które wyśle do pracodawcy zainteresowanego moją osobą. Nie jestem zainteresowany sprzedażą bezpośrednią oraz pracą jako konsultant/przedstawiciel handlowy. Zapraszam do kontaktu przez formularz zgłoszeniowy lub na podany w ogłoszeniu numer komórkowy.

Dodane : dziś, 13:14 + czytaj więcej

wyjazd na giełdę z Kolbuszowej o 5.30 powrót o 12 stej, Reaguję tylko na telefony a jestem pod nr 507 854 162 Zapraszam

Dodane : dziś, 12:41 + czytaj więcej

Szukam pracy jako dozorca na terenie Rzeszowa i w bliskiej okolicy.Chętnie podejmę się jakiś prac porządkowych w wewnątrz i na zewnątrz terenu.Jestem osobą sumienną,uważną,dokładną z doświadczeniem.

Dodane : dziś, 12:19 + czytaj więcej

Poszukuję pracy w świetlicy, klubie dziecięcym, przedszkolu bądź innej placówce. Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne (studia I stopnia z pedagogiki resocjalizacyjnej, II stopnia z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej) oraz przygotowanie pedagogiczne. Dodatkowo odbyłam kurs animatora czasu wolnego i zabaw. Uczestniczyłam również w szkoleniu-kompendium wiedzy profilaktycznej. Praktyki zawodowe odbywałam w szkole podstawowej, gimnazjum, świetlicy socjoterapeutycznej oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej. Zainteresowane osoby proszę o kontakt poprzez formularz poniżej.

Dodane : dziś, 12:04 + czytaj więcej

cena: 2300 zł
Dzień dobry,poszukuję pracy stacjonarnej,na terenie miasta Rzeszowa,w oparciu o umowę o pracę,jednozmianowej,8godz.dziennie,najlepiej7-15,lub8-16+możliwe.soboty,nie mam.wygórowanych oczekiwań finansowych,pracowałem przeszło dziesięć lat na produkcji,ewentualne oferty proszę kierować na adres e-mailowy,pozdrawiam.

Dodane : dziś, 12:02 + czytaj więcej

Dzień dobry,tak jak w tytule,w bardzo krótkim czasie mogę przyuczyć się do stanowiska KRAJACZ-OBSŁUGA GILOTYNY,praca jednozmianowa,8godz.na terenie miasta Rzeszowa,nie mam wygórowanych oczekiwań finansowych,wiele lat pracowałem na produkcji,ewentualne oferty proszę kierować na adres e-mailowy,pozdrawiam.

Dodane : dziś, 12:02 + czytaj więcej

Dzień dobry,tak jak w tytule,poszukuję pracy na terenie miasta Rzeszowa,w oparciu o umowę o pracę,jednozmianowej,8 godz.dziennie,Pn-Pt+ewentualnie soboty,nie mam wygórowanych oczekiwań finansowych, pracowałem przeszło dziesięć lat na produkcji,ewentualne oferty proszę kierować na adres e-mailowy,pozdrawiam.

Dodane : dziś, 12:02 + czytaj więcej

Strona 1 z 21
1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/ następna »
zamknij
Zamknij