rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 25 907   |   Dodanych dzisiaj: 21

Kucharz do restauracji Sport`s Bar- ...

Kucharz do restauracji Sport`s Bar- ...
W związku z dynamicznym rozwojem restauracja Sport`s Bar-B-Q zatrudni osoby na stanowisko KUCHARZ. Oferujemy: -pracę w doświadczonym zespole, -pracę zmianową, -pakiet przywilejów ...

HIPNOTERAPIA - DR GU ...

CENA:
100


Zobacz

Praktyczne układy mi ...

CENA:
284000


Zobacz

Ogrodzenia

CENA:
50


Zobacz
Praca > Poszukuję [ 378 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
cena: 1 zł
Znajomość C++/C#, tworzenia aplikacji mobilnych (Android, iOS), bazy danych (między innymi MSSQL), itd ....... czyli niejako standardowa formułka przy tego typu ogłoszeniach :) Dodam jeszcze coś od siebie: w przypadku C++ to programy pod Windows, głównie dla firm. C# podobnie. Android różnie, zdarzały się gry jak i `normalne` aplikacje. iOS w mniejszym stopniu... ale platforma pod względem programistycznym jest dla mnie interesująca. Dodatkowo poza samym programowaniem zajmowałem się także wdrażaniem rozwiązań w firmach (swoich aplikacji jak i firm zewnętrznych), analizą funkcjonalności, itp. Nie jestem teoretykiem ale praktykiem, kilkanaście lat doświadczenia przy komercyjnych projektach. Raczej nie interesuje mnie współpraca z doskoku, na zlecenie, itp - ale jedna, solidna firma, najchętniej z Rzeszowa lub w miarę bliskich okolic. Działająca w branży oprogramowania lub w innej dowolnej, ale z nastawieniem na rozwój własnego Działu IT (aplikacje na potrzeby własne, nie jest tajemnicą, że długofalowo to najlepsze rozwiązanie :) ) Jeszcze zbiorczo: C/C++, MFC, Win32, C#, Java, Android, iOS, ObjectiveC, Swift, MSSQL, SQLite, MySQL, Oracle, Pervasive, CDNXL, Optima, CRM, WF-MAG, Crystal Reports, OpenGL, Unity3D, Windows, Novell, sieci, Wordpress, Corel Draw. W mniejszym stopniu PHP, ASP, itp, ale gdy zajdzie taka potrzeba powinienem sobie poradzić :)

Dodane : 2018-02-21 10:15 + czytaj więcej

Wynajmę w pełni wyposażony salon fryzjerski w Rzeszowie prosperujący od 19 lat. W sprawie oferty proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel: 608 400 415

Dodane : 2018-03-19 18:55 + czytaj więcej

Agencja Pracy Tymczasowej Robota-Europe s.c. Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia 17664 wynajmie niewykwalifikowanych pracowników z Ukrainy (głównie kobiety) do prostych prac fizycznych. Stawka 21 złotych netto za godzinę + 23% VAT. Zgłoszenia prosimy składać za pośrednictwem poczty e-mail lub portalu.

Dodane : 2018-03-16 12:05 + czytaj więcej

Jeżeli Twoja firma potrzebuję osoby, która zajmie się dodawaniem ogłoszeń (np. sprzedażowych, o pracę lub innych) to świetnie trafiłeś! Na co dzień pracuję w biurze i zajmuje się publikacją treści w internecie. Mogę wyszukać dla Ciebie portale na konkretną lokalizację, lub mogą korzystać z bazy, którą aktualnie posiadasz. Możemy nawiązać jednorazową współpracę lub stałą. Szukasz kogoś takiego? Napisz do mnie. Jestem otwarta na propozycję. Myślę, że się dogadamy!

Dodane : 2018-03-09 19:00 + czytaj więcej

cena: 11 zł
Witam poszukuje pracy jako magazynier ,pomoc w magazynie lub w sklepie.Posiadam prawo jazdy kat B czynne , ksiazeczke sanepidowska, zaswiadczenie o niekaralnosci.Pracowałem w hurtowni spozywczej jak tez sklepie spozywczym. Nie jestem zainteresowany praca na umowe zlecenie.

Dodane : 2018-03-08 12:25 + czytaj więcej

34 lata. Kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy, aktualne badania lekarskie. Wykształcenie wyższe. Posiadam 3 letnie doświadczenie w transporcie pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej do 40t. typu firanka, łódka oraz przewóz materiałów niebezpiecznych w cysternach 5-cio letnie doświadczenie w transporcie autem do 3,5t. (IVECO) z windą oraz traktorami z przyczepami i maszynami rolniczymi. Uprawnienia ADR (cysterny-kurs specjalistyczny). Uprawnienia na HDS. Przyjąłbym pracę na kat. C/C+E w okolicach Rzeszowa z codziennymi powrotami na bazę. Mile widziany tabor z czystym wnętrzem, który z pewnością utrzymam na podobnym poziomie. Jestem pracowity i uczciwy. W grę nie wchodzą lewe karty i magnesy. W razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny bądź e-mail. tel. 509955846 e-mail: [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2018-03-03 08:15 + czytaj więcej

If you are going to start business in Poland, I could help you in many aspects. Pawel, english, nederlands, русский

Dodane : dziś, 01:46 + czytaj więcej

Mężczyzna podejmie pracę, prawo jazdy, języki obce, od zaraz...chętnie weekendy.

Dodane : dziś, 01:20 + czytaj więcej

Witam. Poszukuję pracy na weekendy jako kelner, kierowca, roznoszenie ulotek, pomocnik. Obecnie jestem studentem dziennym. Proszę o kontakt na numer 799295014 lub email.

Dodane : 2018-03-20 22:04 + czytaj więcej

Szukam pracy w ochronie, na monitoringu lub jako portier na pół etatu. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności stopień lekki. Mam prawo jazdy kat. B i własny samochód. 21 lat, wykształcenie średnie. Dyspozycyjny od zaraz.

Dodane : 2018-03-20 21:26 + czytaj więcej

 Wykonam zadania służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej :  - Nadzorowanie zgodności procedur i dokumentacji z wymogami przepisów BHP a także udział w tworzeniu wewnętrznych procedur, regulaminów oraz instrukcji z zakresu BHP; - Przeprowadzanie kontroli warunków BHP oraz przestrzegania przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy; - Organizacja i przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP (szkolenia wstępne, okresowe); - Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie rejestrów dokumentacji wypadkowej; - Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego;

Dodane : 2018-03-20 21:20 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Witam, 28 latek poszukuje pracy. Zawod monter instalacji sanitarnych , posiadam uprawnienia SEP pow 1 kV., znam sie w hydraulice, w budownictwie i na wielu innych rzeczach. rzetelny, sumienny, doswiadczony, umiem pracowac.

Dodane : 2018-03-20 20:41 + czytaj więcej

cena: 1234 zł
Uczciwy mężczyzna 33l bez nałogów szuka pracy za granicą. Posiadam prawo jazdy B, C uprawnienia spawalnicze 135, 141.

Dodane : 2018-03-20 20:35 + czytaj więcej

Inżynier budowy Witam, Jestem absolwentem PRz na kierunku budownictwo (specjalność konstrukcje inżynierskie). Poszukuję prący na stanowisku Inżyniera budowy. Dotychczasowe moje doświadczenie dotyczy wyłącznie pracy biurowej przy projektowaniu budynków żelbetowych oraz konstrukcji stalowych. Mam nadzieje że, doświadczenie uzyskane przy rozwiązywaniu teoretycznych problemów budowlanych pozwoli mi na efektywniejszą pracę na budowie. Poszukuję pracy, w której będę mógł zdobywać praktyki potrzebne w celu zdobycia uprawniań do kierowania robotami budowlanymi. Mam 27 lat, pochodzę z województwa podkarpackiego i także w tym województwie chciałbym pracować. Obecnie pracuję w biurze projektowym, moje ewentualne zatrudnienie w nowej firmie jest realne od początku czerwca. Wszelkich zainteresowanych proszę o kontakt, rozważę ofertę pracy.

Dodane : 2018-03-20 19:25 + czytaj więcej

Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy w kancelariach radcowskich i adwokackich (6 lat). W pracy wykonuję wymagające wiedzy prawniczej czynności bezpośrednio związane ze świadczeniem pomocy prawnej przez radcę prawnego. Mogę podjąć pracę w kancelarii radcowskiej, adwokackiej, notarialnej albo w dziale prawnym przedsiębiorstwa. Poszukuję pracy nastawionej na przygotowywanie pism. Istnieje możliwość pracy zdalnej poza województwem podkarpackim i małopolskim. Posiadam wykupiony dostęp do programu Lex. Rodzaj umowy do uzgodnienia. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy zdalnej. Realizuję około 30 spraw miesięcznie w tym apelacje, skargi do WSA i umowy. Zajmuję się również rejestracją spółek. Jestem po egzaminie radcowskim.

Dodane : 2018-03-20 19:15 + czytaj więcej

Strona 1 z 26
1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/ następna »
zamknij
Zamknij