rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 29 591   |   Dodanych dzisiaj: 3 724

Nowe mieszkanie 2 pokoje. Ostatnie. ...

Nowe mieszkanie 2 pokoje. Ostatnie. ...
GOTOWE MIESZKANIE KLUCZE MOŻESZ ODEBRAĆ JUŻ DZIŚ Mieszkania od dewelopera, rynek pierwotny Kupujący nie płaci prowizji. Nowe mieszkanie zlokalizowane w wybudowanym już budynku n ...

Zalesie, nowa wykocz ...

CENA:
599000


Zobacz

Nowe szeregówki, peł ...

CENA:
309000


Zobacz
Nieruchomości > Mam do wynajęcia (A) [ 1112 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Nowa niższa cena. Najemca nie płaci prowizji za pośrednictwo. Do wynajęcia (lub sprzedania) budynek usługowo-handlowy (poprzednio siedziba banku), murowany (metoda tradycyjna), dwukondygnacyjny, podpiwniczony. Wybudowany w 1975 r. i rozbudowany do istniejącego stanu w roku 1982. Do budynku głównego dobudowano przybudówkę gospodarczą, dwukondygnacyjną. Można zmienić sposób użytkowania na dom jednorodzinny (poprzednio budynek został zaadoptowany z domu jednorodzinnego) .Działka o powierzchni 600 m? ogrodzona, podjazd asfaltowy, parking z kostki brukowej, plac częściowo utwardzony płytami betonowymi, urządzona zieleń. Nieruchomość obciążona służebnością przejazdu. Czynsz Najmu - 3500,00 zł netto/miesięcznie + media. ? Podstawowe dane budynku : Powierzchnia użytkowa bez piwnicy, pomieszczeń w dolnej części budynku i komunikacji pionowej: 192,28 m? Powierzchnia użytkowa wszystkich pomieszczeń (bez komunikacji pionowej): 309,77 m? Fundamenty: Budynku głównego - żelbetowe, przybudówki betonowe. Ściany zewnętrzne : Z bloczków żużlobetonowych gr. 24 cm i cegły grubości 12 cm + 6 cm pustka wypełniona żużlem. Ściany zewnętrzne budynku przybudówki do wysokości parteru z bloczków żużlobetonowych i 1/2 cegły, wyżej do wysokości piętra z bloczków gazobetonowych i 1/2 cegły ceramicznej. Ściany wewnętrzne: Konstrukcyjne grubości 40 cm z bloczków żużlobetonowych grubości 24 i 12 cm z cegły dziurawki. W budynku przybudówki w części dolnej na całej długości p

Dodane : 2017-08-14 12:20 + czytaj więcej

Atrakcyjne mieszkanie na wynajem na osiedlu Projektant. Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku 3 piętrowym. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje, przestronną kuchnię oraz łazienkę z WC i osobne WC. Nieruchomość dwustronna, dzięki czemu jest bardzo dobrze nasłoneczniona. Na posadzkach są położone płytki oraz panele. Mieszkanie posiada przestonny balkon. Do dyspozycji wynajmujących komórka lokatorska zlokalizowana na poziomie -1. Mieszkanie na wynajem wraz z meblami widocznymi na zdjęciach. Mieszkanie wolne od zaraz. Cena 1500 zł + media (gaz, prąd woda) Oferta nie jest skierowana dla studentów oraz osób ze zwierzętami. Zachęcam do obejrzenia. zdjęcia: http://www.rehouse.pl/ogloszenia/mieszkania/wynajem/rynek-pierwotny/podkarpackie/rzeszow/projektant/mieszakanie-trzypokojowe-na-wynajem.html Kontakt z doradcą: Joanna Lassota tel. 725 000 200 e-mail: [użyj formularza kontaktowego] REHOUSE NIERUCHOMOŚCI !! Rzeszów, ul. Handlowa 3 infolinia: 725 111 000 Gwarantujemy Państwu BEZPŁATNE: - porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych; - liczenie zdolności kredytowej; - negocjacje warunków kredytu; - pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty kredytu; Skontaktuj się z naszymi doradcami, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i dopro

Dodane : 2017-07-25 14:25 + czytaj więcej

Posiadam do wynajęcia niezależny pokój 2 osobowy o wysokim standardzie w doskonałej lokalizacji. Pokój znajduje się przy ul. Podwisłocze 2B w zabudowie szeregowej, 50 m od przystanku MPK. W mieszkaniu znajduje się dobrze wyposażona kuchnia( lodówka, płyta indukcyjna) oraz łazienka z prysznicem i pralką.Cena za pokój to 700 pln plus opłaty.Mieszkanie bez czynszowe.Dostępny od zaraz.

Dodane : 2017-08-04 12:30 + czytaj więcej

Zapraszam do wynajęcia wyposażonego serwisu/warsztatu samochodowego o pow. 210 m2 . W skład powierzchni wchodzi hala główna o pow. 170 m2 z 4 stanowiskami obsługi samochodów, pomieszczeniem socjalnym dla pracowników oraz myjni samochodowej o pow 32 m2. Do serwisu prowadzę trzy bramy wjazdowe, przed budynkiem jest spory plac parkingowy. Bardzo dobra lokalizacja, niewielka odległość od Centrum miasta, dobrze widoczny z głównej ulicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście. Istnieje również możliwość wynajęcia powierzchni bez wyposażenia .

Dodane : dziś, 17:51 + czytaj więcej

Zapraszam do wynajęcia magazyn o pow. 2300 m2 z 4-ma dokami oraz wysokością 10 m. Magazyn ma kształt zbliżony do kwadratu i może być wyposażony w regały wysokiego składowania. Magazyn jest ogrzewany, wyposażony w część socjalną oraz biurową o dowolnej powierzchni. Powierzchnia doskonale doświetlona, zarówno światłem dziennym jak i sztucznym. magazyn klasy A. Bardzo dobrze skomunikowany zarówno z samym miastem Rzeszów jak i autostradą A4 z terenem całej Polski. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście.

Dodane : dziś, 17:50 + czytaj więcej

Zapraszam do wynajęcia hali - chłodni o pow. 116 m2 położonej w pobliżu Centrum miasta. Chłodnia znajduje się na parterze dużego magazynu z wydzielonymi innymi magazynowi, prowadzi do niego brama z poziomu 0. Magazyn dzieli się n trzy pomieszczenia - 1. przedsionek o pow. 24 m2 w którym znajduje się winda hydrauliczna umożliwiająca rozładowanie auta przy pomocy wózka paletowego, 2. główna hala chłodni pow. 72,5m i wysokości 3 m. 3. pomieszczenie gospodarcze również chłodnia o pow. 20 m2 z wc. W chłodni jest funkcjonujący agregat. Możliwość wykorzystania magazynu pod inną działalność oraz wynajęcia dodatkowego biura w tym samym budynku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście.

Dodane : dziś, 17:50 + czytaj więcej

Zapraszam do wynajęcia lokalu handlowego o pow. 750m2 położonego przy jednej z głównych ulic Rzeszowa w pobliżu ul. Hetmańskiej. Lokal typowo handlowy o wymiarach ok. 50m x 15 m z wejściem od głównej ulicy. Przed budynkiem znajduje się bardzo duży parking. Lokal ogrzewany, klimatyzowany z dużymi witrynami. Cena 30 zł/ m2 netto. Bardzo dobrze widoczny z ulicy. zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście.

Dodane : dziś, 17:48 + czytaj więcej

Zapraszam do wynajęcia hali przystosowanej pod warsztat samochodowy. Hala 450 m2, podzielona na 4 stanowiska obsługi samochodów osobowych o pow. 171 m2, ponad to hala o pow. 217 m2 z przeznaczeniem pod blacharnię, pomieszczenia dla mechaników, zaplecze socjalne oraz myjnię o pow. 32 m2. Do warsztatu prowadzą 4 bramy, przed budynkiem znajduje się duży parking. Istnieje możliwość wynajęcia powierzchni z całym wyposażeniem lub bez. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście.

Dodane : dziś, 17:47 + czytaj więcej

Proponuję do wynajęcia lokal magazynowy z możliwością prowadzenia produkcji o pow. 500 m2 położony w ok. ul Sikorskiego. Magazyn podzielony jest na 5 części magazynowych o pow. od 70 m2 do 120 m2 . Pomieszczenia są ze sobą połączone a w trzech z nich zamontowane są zewnętrzne bramy z poziomu 0. Główna brama ma wymiary szer. 5 m i wysokość 3,5 m. Pozostałe dwie mają wymiary 3m x 3m. Posadzki w hali są niepylne, łatwo zmywalne. Pomieszczenia doświetlone są dużymi oknami, magazyn jest ogrzewany z dużym zapasem mocy prądu. Do powierzchni magazynowych przynależą pomieszczenia biurowe i socjalne o pow. ok. 65m2. Przed budynkiem jest spory parking oraz możliwość podjazdu dla samochodów dostawczych oraz TIR. Lokal jest doskonale skomunikowany z Centrum miasta. Cena do negocjacji. Możliwy podział powierzchni na dwie mniejsze powierzchnie.

Dodane : dziś, 17:47 + czytaj więcej

Proponuję do wynajęcia magazyn o pow. 350 m2 plus część biurowo-socjalna o pow. 80 m2. Hala ma wymiary 10m x 35 m i wysokości średnio 6m. Do magazynu prowadzi brama o wymiarach 3x4 m z poziomu 0. Część socjalna podzielona jest na 3 biura oraz zaplecze kuchenne i wc. Hala/magazyn położona jest na działce ok. 10 ar. Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa po której może dojeżdżać bez problemu samochód typu TIR. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana jest zarówno z lotniskiem, autostradą oraz samym miastem Rzeszów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście.

Dodane : dziś, 17:46 + czytaj więcej

Zapraszam do wynajęcia magazynu o pow. 265 m2 w miejscowości Rogoźnica w pobliżu specjalnej strefy ekonomicznej w Rogoźnicy. Hala ma wymiary: 14,5m x 13,40m i wysokości od 5m do 8m w kalenicy. Do hali na tą chwilę prowadzi jedna brama o wymiarach 4m x 4,8m . Istnieje możliwość wykonania ruchomej rampy rozładunkowej. W hali posadzka bezpyłowa, powierzchnia ogrzewana . Przed budynkiem spory plac manewrowy oraz parking. Lokalizacja przy strefie oraz niedaleko zjazdu z autostrady a4 oraz trasy szybkiego ruchu S19, gwarantuje szybki i łatwy kontakt zarówno z Rzeszowem jak i trasami we wszystkich kierunkach Polski .Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście.

Dodane : dziś, 17:45 + czytaj więcej

Do wynajęcia ekskluzywna powierzchnia handlowo-usługowa na Nowym Mieście w Rzeszowie w okolicach Millenium Hall. Jest to nowy budynek wykończony z zewnątrz na bardzo wysokim poziomie, środek w stanie deweloperskim do adaptacji przez Najemce lub również wynajmującego. Lokal ma powierzchnie prawie 600 m2 z dużym przeszklonym przodem oraz wejściem również od tyłu budynku. Lokal można podzielić na dwie części lub wynająć w całości. Świetnie nadaje się na handel, usługi, bank itp. Przed budynkiem bardzo duży parking. Lokal świetnie widoczny, rzucający się w oczy z ulicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście. Ogłoszenie to nie stanowi oferty w myśl KPC a ma jedynie charakter informacyjny.

Dodane : dziś, 17:45 + czytaj więcej

Zapraszam do wynajęcia lokalu handlowego o pow. 220 m2 położonego bezpośrednio przy ul. Rejtana. Lokal posiada witryny oraz drzwi wejściowe z przodu budynku jak i od zaplecza. Na podłodze znajdują się płytki , ściany gładkie, lokal świetnie doświetlony. Ogrzewanie miejsce parking obok budynku. W sąsiedztwie ulokowane są inne sklepy, banki oraz apteki itp. Miejsce doskonale widoczne oraz charakterystyczne. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście.

Dodane : dziś, 17:44 + czytaj więcej

Do wynajęcia ekskluzywna powierzchnia handlowo-usługowa na Nowym Mieście w Rzeszowie w okolicach Millenium Hall. Jest to nowy budynek wykończony z zewnątrz na bardzo wysokim poziomie, środek w stanie deweloperskim do adaptacji przez Najemce lub również wynajmującego. Lokal ma powierzchnie prawie 900 m2 z dużym przeszklonym przodem oraz wejściem również od tyłu budynku. Lokal można podzielić na dwie lub trzy części lub wynająć w całości. Świetnie nadaje się na handel, usługi, bank itp. Przed budynkiem bardzo duży parking. Lokal świetnie widoczny, rzucający się w oczy z ulicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście. Ogłoszenie to nie stanowi oferty w myśl KPC a ma jedynie charakter informacyjny.

Dodane : dziś, 17:43 + czytaj więcej

Zapraszam do wynajęcia hali / magazynu o pow. 1000m2. Magazyn ma wymiary : 17 m szerokości oraz 38,5 m długości - wysokość hali od 4,5 m przy ścianie do 7,5 m w szczycie oraz niższa część o pow. 334 m2 o wysokości ok. 3m na którą składa się część socjalna i 3 pomieszczenia produkcyjno magazynowe z dodatkową bramą. Do części wysokiej prowadzą dwie duże bramy z poziomu 0 o wymiarach 4x4 m. Cała powierzchnia jest ogrzewana, z posadzką niepylną i dobrze doświetlona oknami wzdłuż całego magazynu. Przy budynku znajduje się spory parking i plac manewrowy. Bezproblemowy dojazd samochodów ciężarowych oraz TIR-ów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście.

Dodane : dziś, 17:43 + czytaj więcej

Strona 1 z 75
1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/ następna »
zamknij
Zamknij