rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 26 826   |   Dodanych dzisiaj: 2 980

SONY XPERIA M4 AQUA BIAŁY

 SONY XPERIA M4 AQUA BIAŁY
Lokalizacja:Rzeszów / Staroniwa Kategoria:Elektronika / Telefony i akcesoria Podkategoria:Telefony komórkowe Stan:Używane Opis oferty: SPRZEDAM TELEFON SONY XPERIA M4 AQUA BIAŁY ...

Szybka Gotówka

CENA:
0


Zobacz

Pokój jednoosobowy ...

CENA:
650


Zobacz
Nauka > Korepetycje [ 262 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Doktorant oferuje pomoc w pisaniu prac: licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych z zakresu nauk społecznych i humanistycznych: – administracji, – bezpieczeństwa – bibliotekoznawstwa, – dziennikarstwa, – europeistyki, – historii, – pedagogiki, – politologii, – polonistyki, – prawa, – socjologii, – stosunków międzynarodowych, – zarządzania i marketingu, Na terenie Rzeszowa możliwe osobiste konsultacje. Każda praca pisana jest na indywidualne zamówienie, nie jest plagiatem, ani zlepkiem innych prac. Stanowi niepowtarzalne dzieło. Podczas pisania staram się korzystać z bogatej i jak najbardziej aktualnej literatury. Posiadam ogromne doświadczenie, dlatego gwarantuję pełen profesjonalizm. Oferuję konkurencyjne ceny: licencjat 1400 zł, magisterium 1600 zł. Poprawki w cenie. Kontakt utrzymywany jest do końca współpracy. Odpowiadam na wszelkie pytania, pomagam w przygotowaniach do obrony. Zapraszam do współpracy.

Dodane : dziś, 21:44 + czytaj więcej

Wszechstronna pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, prezentacji, esejów, biznes planów, analiz i innego typu opracowań. Pomagamy od podstaw i na każdym etapie tworzenia pracy - od zarysów, planów, poprzez tworzenie narzędzi badawczych, aż po analizowanie wyników. Przygotowane przez nas opracowania mają wszechstronny charakter, a dzięki bogatemu materiałowi źródłowemu są spersonalizowane do indywidualnych potrzeb klientów. Materiał przesyłany jest partiami. Gwarantujemy rzetelność oferowanych przez nas usług oraz przystępne ceny. Zapraszamy

Dodane : 2018-09-24 22:20 + czytaj więcej

Pomoc przy pracach naukowych z dziedzin humanistycznych i społecznych w zakresie prac: magisterskich, licencjackich, dyplomowych oraz publikacji naukowych, esejów, referatów i innych. Nasz zespół ma duże doświadczenie, tworzą go ludzie z wykształceniem socjologicznym, pedagogicznym, historycznym oraz filologicznym. Posiadamy dostęp do bibliotek uniwersyteckich. Skontaktuj się z nami a na 100% się dogadamy. Oprócz pomocy w pisaniu prac oferujemy również KOREKTĘ, REDAGOWANIE i ODPLAGIATOWANIE tekstów. Jakoś naszych prac udowodniamy przykładowymi fragmentami tekstów, które przesyłamy na Twoje życzenie. Nasza oferta obejmuje m.in.: 1. RAPORT ANTYPLAGIATOWY ZA DARMO; 2. MOŻLIWOŚĆ SPORZĄDZENIA PLANU/KONSPEKTU PRACY; 3. POPRAWKI MERYTORYCZNE SĄ DOKONYWANE ZA DARMO; 4. BRAK ZALICZEK I PRZEDPŁAT – PŁATNOŚĆ DOPIERO PO PRZESŁANIU PRZEZ NAS TEKSTU; 5. PRACA PISANA JEST PRZEZ NAS W CAŁOŚCI LUB MOŻEMY NAPISAĆ JEJ CZĘŚĆ (WEDŁUG UZNANIA); 6. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ EKSPRESOWEJ REALIZACJI ZLECENIA. GWARANTOWANA PEŁNA DYSKRECJA !!!!!! Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami: [użyj formularza kontaktowego], gg: 37606560; kom.: 791 059 332 Zapraszamy do współpracy !!!!

Dodane : 2018-09-11 19:00 + czytaj więcej

Profesjonalne nauczanie matematyki na każdym poziomie. Doświadczony Nauczyciel (gimnazjum, liceum) udzieli korepetycji z Matematyki w zakresie szkoły: podstawowej, gimnazjum, liceum/technikum, studia. Dzięki moim korepetycjom wielu uczniów wyszło z opresji, gdy groziła im ocena niedostateczna z matematyki. Mam liczne sukcesy w przygotowaniach do matury [100% moich maturzystów zdaje maturę (średni wynik 84%)] oraz egzaminu gimnazjalnego. Przygotowuję również do olimpiad matematycznych; prowadzony przeze mnie uczeń zajął II miejsce w Finale Wojewódzkiej Olimpiady Matematycznej. Łatwo nawiązuję kontakt, tłumaczę w sposób jasny i zrozumiały językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć nawet do osób o umysłach humanistycznych. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany w miłej atmosferze. Pomagam też doraźnie w przygotowaniu do ważnego sprawdzianu, odrabianiu trudnych zadań jak również w pisaniu prac matematycznych. Posiadam własne materiały. Możliwość lekcji w domu ucznia jak również w grupach. Proszę o kontakt pod nr tel. 787 364 557.

Dodane : 2018-09-10 10:05 + czytaj więcej

cena: 40 zł
Nauczycielka z 17 letnim stażem pracy w szkole średniej i od 3 lat pracująca również w gimnazjum przygotowuje do matury i egzaminu gimnazjalnego zaprasza do Trzebowniska tel:533200455.

Dodane : 2018-08-26 18:55 + czytaj więcej

Oferuję profesjonalną pomoc przy pisaniu prac magisterskich, licencjackich,inżynierskich, zaliczeniowych. Na rynku działam od 2000 roku, jestem magistrem ekonomii w trakcie doktoryzacji (do wglądu). Lubię wyzwania, ciekawe projekty prace badawcze nie są dla mnie problemem. W ZAKRES USŁUG WCHODZĄ: - Profesjonalne przygotowanie spisu treści, - pisanie rozdziałów według woli klienta ( rozliczanie po napisaniu rozdziału lub po napisaniu całości) - korekta pracy po sprawdzeniu przez promotora, - przesłanie pdf lub innych materiałów "z literatury", - wydruk z systemu antyplagiatowego. Gwarantuję niepowtarzalność każdej pracy, bogatą bibliografię oraz gwarancję tego, że nie jest ona plagiatem. dla zainteresowanych gotowymi pracami posiadam również w swoim zbiorze ciekawą ofertę prac z lat 2017-2018 ( można je wykorzystać przy pisaniu własnych prac)

Dodane : dziś, 08:30 + czytaj więcej

Poszukuję pilnie osoby, która nauczy mnie w miarę możliwości w krótkim czasie,programu Excel od podstaw. Chcę zmienić pracę na pracę biurową gdzie pracuje się praktycznie wyłącznie w Excelu. Muszę zaznaczyć, że z tym programem nie miałam do czynienia, a więc nauka od zera.Jestem z Rzeszowa, a więc mogę dojechać do osoby, która będzie mnie uczyć lub nauka mogła by odbywać się u mnie. Jestem osobą pracująca od poniedziałku do piątku, a więc w grę wchodzą najlepiej soboty lub niedziele. Proszę o kontakt mailowy osoby, które są chętne mi pomóc.

Dodane : 2018-09-23 15:35 + czytaj więcej

Nauka wyłącznie w formie indywidualnych lekcji. Lekcja próbna - gratis !!! Zapraszamy na następujące zajęcia: gitara klasyczna gitara elektryczna gitara akustyczna gitara basowa ukulele wokal keyboard pianino akordeon perkusja saksofon klarnet Zajęcia grupowe: umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-6 lat zespołowe teoretyczne Zajęcia odbywają się w następujących lokalizacjach: Rzeszów, ul Pułaskiego 3 Rzeszów, ul Żeromskiego 6/2 Rzeszów, ul Monte Cassino 14 (klub skorpion) Rzeszów, Kielanówka 111 (zespół szkół) Łukawiec 423 (zespół szkół) Czudec, ul Rzeszowska 33 (szkoła podstawowa)

Dodane : 2018-09-20 11:00 + czytaj więcej

Od kilku lat pomagam studentom w pisaniu prac zaliczeniowych i dyplomowych. Najpewniej czuję się w dziedzinach humanistycznych, pokroju socjologii, administracji, zarządzania, marketingu, pedagogiki czy bezpieczeństwa wewnętrznego. Do każdej pracy podchodzę indywidualnie. Oferuję opracowania oryginalne, tworzone zawsze w oparciu o najnowszą literaturę przedmiotu. Na życzenie udostępniam wykorzystywane materiały oraz raport antyplagiatowy. W cenę wliczone są ewentualne poprawki. Po więcej informacji zapraszam na kontakt mailowy:)

Dodane : 2018-09-20 07:30 + czytaj więcej

Napisałeś pracę dyplomową, ale nie masz czasu i cierpliwości na jej formatowanie? Potrzebujesz szybko przygotować pracę do wydruku? Ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję usługę formatowania technicznego i dostosowania do wymogów uczelni prac dyplomowych. W Twojej pracy sprawdzimy i poprawimy między innymi: -przypisy, -bibliografię, -spisy treści, spisy tabel, wykresy i rysunki, -ustawienie interlinii, marginesów, -formatowanie tabel, rysunków, diagramów, -dostosowanie pracy do technicznych wymogów uczelni, -marginesy, akapity, nagłówki, interlinię. -i wiele więcej... Na zakończenie złożymy Twoją pracę w całość i wyślemy gotową do wydruku. Zaoszczędź czas i pieniądze. Wejdź na stronę i sprawdź jakie to proste. https://formatowanieprac24.pl/ [użyj formularza kontaktowego] tel. 790 247 637

Dodane : 2018-09-17 11:20 + czytaj więcej

Oferuję pomoc w przygotowaniu prac magisterskich i licencjackich: -Pomoc obejmującą szeroką tematykę, także kierunki ścisłe i techniczne, -Pomoc przy rozdziałach badawczych, ankietach, analizach, -Korektę gotowych prac i techniczne dostosowanie do wymogów uczelni, -Pomoc przy wyborze tematu i przygotowaniu planu, -Szybki czas realizacji zlecenia i gwarancja napisania pracy w terminie, -Możliwość zamówienia ekspresowego terminu realizacji, -Doskonały kontakt, -Wysoka jakość i pełne dostosowanie pracy do wymogów uczelni, -Bezpieczne płatności i ratalne rozliczenia. Zaufaj profesjonalistom! Kiedykolwiek się zdecydujesz- zadzwoń lub napisz. www.facebook.com/magisterna5/ [użyj formularza kontaktowego] tel. 790 247 637

Dodane : 2018-09-17 11:15 + czytaj więcej

Oferuję pomoc przy pisaniu wszelkiego rodzaju prac: magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, semestralnych, maturalnych itd. Zajmuję się także opracowywaniem konspektów, tworzeniem bibliografii, pisaniem wstępów, zakończeń lub poszczególnych części pracy (rozdziałów). Gwarantuję pełen profesjonalizm, terminowość, fachowość, a wszystko to za rozsądną i dostosowaną do każdej pracy cenę. Każdej osobie gwarantuję szybki kontakt (najczęściej do 2 godzin), poprzez maila. By go przyspieszyć proponuję, by podawać następujące informacje, które ułatwią wycenę pracy i określenie terminu jej napisania: - temat pracy, - rodzaj pracy (np. praca magisterska, licencjacka), - przewidywana ilość stron, - rodzaj, kierunek i rok studiów, - termin oddania pracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu ze mną poprzez formularz kontaktowy

Dodane : 2018-09-14 08:35 + czytaj więcej

Witam, Oferuję wysokiej jakości pomoc przy pisaniu prac naukowych. Prace dyplomowe: mgr, lic., inż. oraz teksty jak publikacje naukowe, eseje, referaty, konspekty i inne. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie pisania w/w tekstów. Wszystkie moje prace posiadają autorski charakter - nie występuje ryzyko plagiatu. Posiadam dostęp do bibliotek uniwersyteckich. Napiszę pracę od podstaw, albo jej poszczególne części - w zależności czego potrzebujesz. Sporządzę plan pracy, wstęp/zakończenie, bibliografię. Ewentualne poprawki merytoryczne są w cenie. Każdą pracę sprawdzam w syst. antyplagiatowym. Ponadto zajmuję się korektą, redagowaniem oraz formatowaniem gotowych tekstów. Nie pobieram zaliczek. Gwarantuję pełną satysfakcję oraz anonimowość Zapraszamy do współpracy:)

Dodane : 2018-09-13 20:50 + czytaj więcej

Cześć! Jestem studentem 4 roku przed obroną na Lotnictwie (Politechnika Rzeszowska) i od kilku lat udzielam korepetycji z matematyki. Poziom zarówno podstawowy jak i rozszerzony, od podstawówki do klasy maturalnej włącznie :) Pomagam zarówno osobom, które już jakieś pojęcie o matematyce mają, jak i osobom, która ona w ogóle nie leży, także nieważne czy masz czwórki czy jedynki - zapraszam. Mam swoje sposoby przekazywania "trudnej" matmy w sposób całkowicie zrozumiały dla każdego. Dojeżdżam do ucznia oraz uczę też u siebie (Krakowska, przy Galerii Nowy Świat) Cena to 30/35 za godzinkę (60 min), w zależności od tego czy dojeżdżam, gdzie dojeżdżam, czy dłuższa współpraca czy jednorazowe korki - zadzwoń/napisz a na pewno się dogadamy :) Często słyszę od uczniów, że najgorzej było odezwać się do korepetytora bo to wstyd, że mało o tej matmie wiedzą - gwarantuje Ci, że nie masz się czym przejmować :] Pozdrawiam! Odpowiadam na smsy/maile oraz rzecz jasna odbieram telefony

Dodane : 2018-09-13 13:50 + czytaj więcej

Witam Państwa! Zaszczytem będzie dla mnie zaprosić Państwa pociechy na indywidualne zajęcia z języka chińskiego oraz angielskiego. Nauka tych języków już od najmłodszych lat otwiera drogę do najbardziej prestiżowych szkół oraz uczelni. Jestem tłumaczem, magistrem filologii angielskiej z językiem chińskim. Posiadam dyplom ukończenia studiów zagranicznych na renomowanej uczelni Anshan Normal University w Chinach oraz dyplom międzynarodowego egzaminu HSK z języka chińskiego. Mam również bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz przedszkolnym. Otrzymałam między innymi rekomendacje z przedszkola Akademia Uśmiechu w Jarosławiu. Gwarantuję miłą i przyjemną atmosferę oraz kreatywne podejście do zajęć. Oferuję profesjonalne nauczanie w atrakcyjnych cenach. Zajęcia odbywają się w cichym, przestronnym mieszkaniu w Rzeszowie przy kampusie Uniwersytetu Rzeszowskiego, umożliwiającym skupienie i efektywne przyswajanie wiedzy. Język chiński 60min 40zł Język angielski 60min 25zł Serdecznie zapraszam!

Dodane : 2018-09-13 07:00 + czytaj więcej

Strona 1 z 18
1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/ następna »
zamknij
Zamknij