rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 17 763   |   Dodanych dzisiaj: 9

Bezpłatny kurs języka angielskiego

Bezpłatny kurs języka angielskiego
OFERUJEMY BEZPŁATNY KURS Z J.ANGIELSKIEGO! Professional English School serdecznie zaprasza mieszkańców województwa Podkarpackiego, którzy mają skończone 25 lat do udziału w bezpłat ...

Mieszkanie 4 pokoje ...

CENA:
390000


Zobacz

Armii Krajowej, 36m2 ...

CENA:
1200


Zobacz

Tynki maszynowe

CENA:
1


Zobacz
Nauka > Korepetycje [ 174 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Studentka IV roku udzieli korepetycji z języka z angielskiego online. Pomagam w przygotowaniu do egzaminów, zadaniach domowych, bieżącym materiale. Poziom od podstawówki do końca szkoły średniej.Posiadam 2 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Zapraszam do kontaktu przez sms lub telefon 576 115 558.

Dodane : 2021-02-23 19:35 + czytaj więcej

Witam wszystkich. Jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy w nauce j. niemieckiego, chcesz przygotować się do egzaminu, nadrobić zaległości w szkole czy przygotować się do wyjazdu zagranicznego, to dobrze trafiłeś. Jestem nauczycielem, lektorem i korepetytorem z wieloletnim doświadczeniem. Nauka języka to moja pasja. Serdecznie zapraszam!

Dodane : 2021-02-22 10:35 + czytaj więcej

Oferuję pomoc przy pisaniu wszelkiego rodzaju prac: magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, semestralnych, maturalnych itd. Zajmuję się także opracowywaniem konspektów, tworzeniem bibliografii, pisaniem wstępów, zakończeń lub poszczególnych części pracy (rozdziałów). Gwarantuję pełen profesjonalizm, terminowość, fachowość, a wszystko to za rozsądną i dostosowaną do każdej pracy cenę. Każdej osobie gwarantuję szybki kontakt (najczęściej do 2 godzin), poprzez maila. By go przyspieszyć proponuję, by podawać następujące informacje, które ułatwią wycenę pracy i określenie terminu jej napisania: - temat pracy, - rodzaj pracy (np. praca magisterska, licencjacka), - przewidywana ilość stron, - rodzaj, kierunek i rok studiów, - termin oddania pracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu ze mną poprzez formularz kontaktowy

Dodane : 2021-02-22 07:20 + czytaj więcej

Oferuję profesjonalną i kompleksową pomoc przy pracach naukowych (mgr., licencjat, referaty, eseje, prace dyplomowe, itp.). Oprócz tego oferuję również KOREKTĘ, REDAGOWANIE i ODPLAGIATOWANIE tekstów. - nie pobieram zaliczki - jeśli pisany przeze mnie tekst wymaga poprawek merytorycznych, wówczas dokonuje ich za darmo - korzystam z bibliotek uniwersyteckich, więc nie mam problemu z dostępem do literatury. - jeśli chodzi o sposób rozliczania, to: dzieło przesyłane jest etapami - ja wysyłam rozdział, a Pan/i przelewa mi na konto $$$ proporcjonalnie do ilości stron danego rozdziału - możliwość przesłania skanów najważniejszych materiałów wykorzystanych przeze mnie podczas pisania pracy Kontakt: [użyj formularza kontaktowego] , gg: 43026620, Tel.: 536 539 204

Dodane : 2021-02-21 08:25 + czytaj więcej

Absolwentka AGH od 10-ciu lat udziela lekcji z matematyki. Uczę uczniów szkoły podstawowej i średniej. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty i matury. Tłumaczę na bieżąco, pomagam w odrabianiu zadań i nadrobieniu zaległości. Posiadam niezbędne materiały: zbiory zadań, arkusze egzaminacyjne. Zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb i wymagań. Posiadam duże doświadczenie w pracy z młodzieżą. Bardzo lubię uczyć i obserwować postępy uczniów. Lekcje u ucznia na terenie Rzeszowa lub online. Oferuję również lekcje z języka angielskiego. Cena: (zawiera dojazd do ucznia) Szkoła podstawowa: 50 zł/45 min Szkoła średnia: 60 zł/45 min //100 zł/90 min Zapraszam zainteresowanych Monika tel. 535 521 681 Jeśli nie odbieram, najprawdopodobniej prowadzę lekcje, proszę o smsa - odpowiem.

Dodane : 2021-02-14 18:40 + czytaj więcej

Od kilku lat pomagam studentom w pisaniu prac zaliczeniowych i dyplomowych. Najpewniej czuję się w dziedzinach humanistycznych, pokroju socjologii, administracji, zarządzania, marketingu, pedagogiki czy bezpieczeństwa wewnętrznego. Do każdej pracy podchodzę indywidualnie. Oferuję opracowania oryginalne, tworzone zawsze w oparciu o najnowszą literaturę przedmiotu. Na życzenie udostępniam wykorzystywane materiały oraz raport antyplagiatowy. W cenę wliczone są ewentualne poprawki. Po więcej informacji zapraszam na kontakt mailowy.

Dodane : 2021-02-09 11:20 + czytaj więcej

Witaj! Masz problem z napisaniem pracy? Chętnie Ci pomogę. Oferuję pomoc przy pracach naukowych z dziedzin humanistycznych i społecznych. Mam duże doświadczenie w pisaniu(działam od 10 lat). Posiadam dostęp do bibliotek uniwersyteckich. Oprócz pomocy w pisaniu prac oferuję także KOREKTĘ, REDAGOWANIE i "ODPLAGIATOWYWANIE" tekstów. Moja oferta obejmuje m.in.: 1. 100% PEWNOŚĆ,ŻE PRACA NIE JEST PLAGIATEM; 2. SPORZĄDZENIE PLANU/KONSPEKTU PRACY; 3. POPRAWKI MERYTORYCZNE SĄ DOKONYWANE ZA DARMO; 4. NIE POBIERAM ZALICZEK; 5. PRACA PISANA JEST PRZEZE MNIE W CAŁOŚCI (NA ŻYCZENIE MOGĘ NAPISAĆ JEJ CZĘŚĆ); 6. PRACE SĄ PISANE W OPARCIU O NAJNOWSZĄ LITERATURĘ; 7. MOŻLIWOŚĆ EKSPRESOWEJ REALIZACJI ZLECENIA. Zachęcam do kontaktu. Gwarantuję satysfakcję i zadowolenie. Posiadam wielu zadowolonych klientów:)

Dodane : 2021-02-04 22:35 + czytaj więcej

Chętnie pomogę w realizacji projektów pisanych w języku JAVA lub udzielę korepetycji online z programowania w przystępnej cenie. Pomogę w zrozumieniu bieżącego materiału, w przygotowaniu do egzaminu lub zaliczenia w rozsądnym terminie :-) Wykupiłem na rzeszowiak.pl ogłoszenie płatne. Różni się ono od bezpłatnych tym że jest kolorowe. Kosztowało 6 zł + 23% vat co daje nam 7,38 zł. Właściciel rzeszowiaka.pl musi odprowadzić vat czyli 1,38 zł. Zostaje mu 6 zł i postanowił na przykład kupić lód w kostkach (bo jest dostępny w sklepie) i musi zapłacić z tego też 23% vatu od zakupu czyli 1,12 zł. Ja jestem na chwilę posiadaczem kolorowego ogłoszenia że szukam pracy bo nie mam pieniędzy, a on ma powoli rozpuszczające się kostki lodu. Po tych obydwu transakcjach, więc po wykonaniu przez niego usługi i zakupie czegokolwiek (bo pieniądze to tylko środek płatniczy) posiadacz serwisu wzbogacił się o 4,88 zł (które zamienił na zamrożoną wodę), a państwo wzbogaciło się o 2,50 zł. Może przykład z zakupem lodu nie jest nadzwyczajny bo jest dużo innych rzeczy w tej cenie z 23% vatem. Chciałbym zarobić przynajmniej comiesięczne 500 + na wakacje. Anti-gravity services. To owner the site. Your phone number or change identity.

Dodane : 2021-02-02 13:30 + czytaj więcej

Oferuje pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich. Wszystkie prace pisane są na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość oraz gwarantuje wprowadzanie wszelkich zmian i poprawek merytorycznych. Dziedziny tematyczne: zarządzanie, logistyka, bhp. pedagogika, finanse, rachunkowość, ekonomia, informatyka i pokrewne. Istnieje możliwość umówienia się na brak zaliczek! Wystarczy, że napiszesz, a otrzymasz wstępne porady za darmo! Zachęcam do kontaktu - do każdego zgłoszenia podchodzę indywidualnie.

Dodane : 2021-02-28 22:22 + czytaj więcej

Szybkie i skuteczne nadrabianie zaległości. Gwarancja dobrego wyniku. Profesjonalne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz szybkie nadrobienie zaleglości. Moi uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki. Przez kilka lat zdobyłam doświadczenie które pomaga mi trafić do każdego ucznia i wytłumaczyć dowolny aspekt. Zapraszam na zajęcia.

Dodane : 2021-02-28 21:05 + czytaj więcej

Witam. Nazywam się Julia i chętnie udzielę korepetycji z matematyki zarówno uczniom szkół podstawowych jak i szkoły średniej w zakresie podstawowym. Maturę z tego przedmiotu napisałam na 96%. Obecnie studiuję, a matematyka jest jedną z moich pasji, którą staram się w przystępny sposób przekazywać moim uczniom. Zajęcia odbywają się w moim mieszkaniu na osiedlu Zawiszy Czarnego. Zachęcam do kontaktu telefonicznego: 531909503. Jestem osobą spokojną, sumienną, cierpliwą i rzetelną. Pomogę w przygotowaniach do Egzaminu Ósmoklasisty a także Egzaminu Maturalnego. Wspólnie możemy się uporać z zadaniami, po których rozwiązaniu może okazać się, że wcale nie były takie trudne :)

Dodane : 2021-02-28 21:03 + czytaj więcej

Udzielę korepetycji z informatyki, obsługi komputerów i programów komputerowych. Rozwiązywanie zadań z Informatyki, Worda, Excela, na egzaminy wszystkich rzeszowskich uczelni i ECDL-a. Formatowanie prac magisterskich, zaliczeniowych, artykułów naukowych i innych dokumentów. Zadania z Excela z funkcjami, formułami złożonymi. Korepetycje to oczywiście dla dzieci i młodzieży szkolnej, ale także dla seniorów, kobiet i mężczyzn. Przy mnie nie musisz się wstydzisz, że nie umiesz, nadrobimy wszystko :-). Pomoc w odrabianiu zadań domowych z informatyki. A dla dorosłych i seniorów: handel w internecie, konta portalowe, bankowość elektroniczna, przygotowywanie pism itp. Obsługa i budowa komputera, programy z pakietu Microsoft Office, to jest Word, Excel, Power Point, Outlook Express, ewentualnie Access. Internet, obsługa poczty, zakładanie kont pocztowych i kont na portalach społecznościowych. Bankowość, rachunki przez internet. Omówienie usług internetowych i poruszanie się po Internecie. Konfiguracja i ustawienia Windowsa. Omówienie i funkcje najważniejszych programów. Oprócz tego ewentualnie naprawa, odwirusowywanie i inne. Edytowanie dokumentów, żeby ładnie wyglądały, także (50zł). Mail: [użyj formularza kontaktowego], tel.: (póki co, trzeba pisać :-) ). Jestem z Rzeszowa. Oczywiście dojeżdżam do ucznia/klienta. Mogę także udzielić korepetycji matematyki na poziomie szkoły podstawowej (może nawet gimnazjum), a także korepetycji z innych przedmiotów i pomóc w nauce uczniom z problemami, mając

Dodane : 2021-02-28 19:50 + czytaj więcej

Oferuje korepetycje z j.angielskiego :) Chętnie przygotuje do matury, wyjazdów zagranicznych, certyfikatów międzynarodowych, a także pomogę przy zadaniach domowych oraz sprawdzianach. W zależności od potrzeb pracuje na dostarczonych mi podręcznikach lub sama przygotowuję materiały na lekcje. W pracy z młodszymi uczniami wykorzystuję różnorodne gry i zabawy, dzięki którym szybko przyswajają wiedzę :) Udzielam korepetycji zdalnie (przez aplikacje zoom lub whatsapp) bądź bezpośrednio, gdyż istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Na początek zawsze proponuje lekcję próbną w cenie 20 zł/1h.Kolejne korepetycje kosztują 40 zł/1h. Coś o o mnie - posiadam certyfikat FCE oraz CAE. Zawsze uwielbiałam uczyć się j.angielskiego. Pomagałam przy różnych projektach międzynarodowych oraz byłam na Erasmusie w Hiszpanii. Obecnie zajmuje się rynkami zagranicznymi w jednej z rzeszowskich firm. Uwielbiam pracę z ludźmi. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana - proszę wysłać mi maila poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej. Na pewno odpiszę:) Pozdrawiam serdecznie :)

Dodane : 2021-02-28 19:00 + czytaj więcej

KOREPETYCJE Z MATEMATYKI (Rzeszów i okolice). Zajęcia w domu ucznia lub zdalnie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. ZAKRES - szkoła podstawowa, szkoła średnia - program podstawowy i rozszerzony. Przygotowanie do egzaminów 8-klasisty i do matury. Pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów, w zadaniach domowych i przy nadrabianiu materiału jeśli są zaległości. Korepetycje na terenie Rzeszowa i okolic. Dowolna pora zajęć w ciągu całego dnia. Cena 50 zł. za godzinę (60 min) - cena obejmuje też dojazd do ucznia na terenie Rzeszowa. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez e-mail: [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2021-02-28 18:49 + czytaj więcej

Witam zaoferuje swoją pomoc w napisaniu prac magisterskich, inżynierskich, licencjackich, referatów, prac zaliczeniowych. Mam ponad 10-letnie doświadczenie, pomagam osobom, którzy nie mają czasu na napisanie pracy. Pomogę również w dokończeniu jeśli są rozpoczęte. Zachęcam do współpracy. Więcej informacji udzielę przez emalia.

Dodane : 2021-02-28 17:01 + czytaj więcej

Strona 1 z 12
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/
zamknij
Zamknij