rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 28 250   |   Dodanych dzisiaj: 2 624

DOCIEPLANIE BUDYNKÓW ORAZ SZTUKATER ...

DOCIEPLANIE BUDYNKÓW ORAZ SZTUKATER ...
Podstawowym obszarem działalności są docieplenie budynków prywatnych i przemysłowych oferta obejmuje - docieplenie budynków prywatnych i przemysłowych - malowanie elewacji - montaż ...

PIĘKNE I NOWOCZESNE ...

CENA:
1500


Zobacz

Starzyńskiego pięć n ...

CENA:
293000


Zobacz

Czudec Centrum, medi ...

CENA:
72000


Zobacz
Nauka > Języki obce [ 65 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Prowadzę działalność jako tłumacz oraz lektor języków obcych. (Wystawiam fakturę) W załączniku znajdą Państwo rekomendacje moich Klientów! Pomogę przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, egzaminu FCE, matury, wyjazdu do pracy za granicę i inne. Doradztwo przy pisaniu prac dyplomowych w języku obcym. Lekcje odbywają się u lektora (ul. Ofiar Katynia, os. Baranówka). W cenie są już materiały. Cennik: Korepetycje 40 zł - 60 mim Tłumaczenie pisemne zwykłe (1800 znaków) od 25 zł Tłumaczenie ustne 100 zł - 60 min Dzień pracy tłumacza 700 zł, jeśli praca poza Rzeszowem - koszt podróży i pobytu tłumacza pokrywa zamawiający. Tłumaczenia ustne oraz pisemne zwykłe z różnych dziedzin; tłumaczenie artykułów itp.; korekta tekstów; pomoc w sporządzeniu umów; prowadzenie korespondencji biznesowej. Odpowiedzialnie, rzetelnie oraz terminowo. Kontakt 796 296 654 Ivanna Balagura

Dodane : 2018-06-08 20:55 + czytaj więcej

Sprzedam 2 książki Słownik Włosko-Polski Polsko-Włoski i rozmówki i słowniczek Proszę dzwonić do 16

Dodane : dziś, 19:27 + czytaj więcej

Nauczycielka języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu profesjonalnych korepetycji z języka angielskiego Udzielam lekcji dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej oraz osób dorosłych z języka angielskiego. - Wyjaśnienie bieżącego materiału - Przygotowanie do sprawdzianów i egzaminów - Pomoc w pracach domowych - Pomoc w lepszym zrozumieniu gramatyki - Nauka od podstaw - Możliwa nauka dla grup dwu-trzy oraz wieloosobowych Posiadam duże doświadczenie i wiedzę, która przekłada się w praktyce, wiem jak uczyć i czego uczyć, żeby efekty z nauki były szybko widziane. Lekcje indywidualnie dopasowuje do potrzeb i umiejętności każdego ucznia. Zapewniam miłą, bezstresową, a co najważniejsze efektywną naukę ! Pomogę przełamać Twoją barierę i sprawie, że zaczniesz mówić i myśleć po angielsku. Zapraszam do kontaktu:)

Dodane : dziś, 16:26 + czytaj więcej

TELEENGLISH angielski przez SKYPE Kursy języka angielskiego przez SKYPE lub telefon Prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach języka zaawansowania. Proponujemy: -Angielski metodą bezpośrednią, -Angielski w biznesie -Angielski dla informatyków -Angielski dla lekarzy -Angielski dla dzieci -Matura z angielskiego -Angielski dla seniorów -Angielski dla wyjeżdżających -Angielski super intensywny -Konwersacje po angielsku Zajęcia prowadzone przez SKYPE są lekcjami indywidualnymi, każdy kurs jest indywidualnie dopasowany do potrzeb Słuchacza. Przed podjęciem decyzji o nauce w naszej szkole proponujemy skorzystanie z LEKCJI PRÓBNEJ Zajęcia takie trwają 50 minut i kosztują 25,00 PLN. W trakcie zajęć ustalany jest poziom zaawansowania (nie ma konieczności pisania testów kwalifikacyjnych), lektor przedstawia możliwe metody realizacji zajęć. Lekcje mogą być prowadzone w oparciu o metody tradycyjne, metodę bezpośrednią, konwersacje, ćwiczenia gramatyczne bądź przez połączenie kilku elementów. Słuchacz sam ustala dni i godziny zajęć, istnieje możliwość umawiania się z lekcji na lekcje. Kurs realizowany jest z lektorem który prowadził lekcje próbną.

Dodane : dziś, 14:40 + czytaj więcej

Jestem z wykształcenia nauczycielką i posiadam Certyfikat ZMP Instytutu Goethego z języka niemieckiego. Po za tym posiadam praktyczną wiedzę z języka niemieckiego zdobyta podczas 11-sto letniego pobytu w Niemczech. Oferuje tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki. Tłumaczenia zwykłe i z branży budowlanej. Tłumaczę bieżącą korespondencje biznesową, kosztorysy i umowy budowlane.

Dodane : dziś, 12:06 + czytaj więcej

cena: 25 zł
Witam serdecznie! Jestem studentką filologii germańskiej (IV rok). Chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego. Posiadam doświadczenie, gdyż od 3 lat udzielam korepetycji uczniom szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Oferuję własne materiały, kserówki, gry i zabawy. Możemy nadrabiać materiał bądź poszerzać wiedzę. Dojeżdżam do uczniów. Cena to 25 zł/60 min. Proszę kontaktować się pod nr tel. 533420364 (może być też sms) lub e-mailowo/przez stronę. Pozdrawiam

Dodane : dziś, 09:39 + czytaj więcej

cena: 40 zł
Absolwentka japonistyki (UJ ) udzieli korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu w grupach jak i indywidualnie. Czas i przebieg zajęć do uzgodnienia. Zapewnione wszelkie materiały do nauki.

Dodane : dziś, 07:45 + czytaj więcej

Zajmuję się tłumaczeniami od ponad 15 lat i w swojej praktyce tłumaczyłem już teksty o tematyce: -> medycznej (historie choroby, artykuły medyczne o tematyce ginekologicznej, ortopedycznej, do publikacji w czasopismach medycznych), -> prawniczej (umowy), -> biznesowej (korespondencja, oferty cenowe), -> matematycznej, -> instrukcje obsługi maszyn (farmaceutycznych, poligraficznych), generatorów plazmy itp., -> zawartość stron internetowych; Zdarzyły sie także teksty o tematyce motoryzacyjnej, CV, listy motywacyjne, umowy o pracę, prace licencjackie czy dyplomowe. Na bieżąco obsługuję firmy w zakresie tłumaczeń korespondencji handlowej z zagranicznymi kontrahentami; prowadzę również konsultacje ws sprawdzeń i korekcji różnego rodzaju pism, artykułów itp. Zajmuję się również pomocą w przygotowaniach do różnych egzaminów. Ceny niewygórowane!!! Zapraszam!!!

Dodane : dziś, 07:11 + czytaj więcej

Pomogę w napisaniu pracy licencjackiej/magisterskiej w języku angielskim a także z administracji i pedagogiki. Wykładam filologię angielską. Ukończyłam także administrację i pedagogikę. Posiadam odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Jestem uczciwą i sumienną osobą. Oferuję profesjonalne prace BEZ PLAGIATU, SZYBKO I TANIO. Zapraszam.

Dodane : dziś, 06:53 + czytaj więcej

Angielski - korepetycje, tłumaczenia u nauczyciela. Przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego, wyjazdów zagranicznych, certyfikatów międzynarodowych, pomoc przy zadaniach domowych oraz konwersacje. Udostępniam materiały do nauki. Miła atmosfera, sposób nauczania dopasowany do każdego ucznia. Zapraszam! Tel. 605187190

Dodane : dziś, 01:28 + czytaj więcej

Lektor, tłumacz i nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zaprasza na lekcje języków obcych w profesjonalnej i miłej atmosferze. Oferuję zajęcia dopasowane do potrzeb i dyspozycyjności uczniów: - Lekcje indywidualne - Lekcje w mini grupach 2, 3 lub maksymalnie 4 osobowych - Możliwość stworzenia swojej własnej grupy ze znajomymi - Zajęcia od poniedziałku do piątku i w soboty - Nauka w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych Oferta adresowana do: - Uczniów szkół podstawowych - Gimnazjalistów - Licealistów / maturzystów - Studentów i dorosłych 1. Korepetycje i pomoc w nadrabianiu zaległości szkolnych 2. Pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów 3. Przygotowanie do egzaminów szkolnych: - Egzamin gimnazjalny (poziom podstawowy i rozszerzony) - Matura (poziom podstawowy i rozszerzony) 4. Przygotowanie do egzaminów / certyfikatów językowych: - KET, PET, FCE, CAE, TOEIC, PTE YL, PTE GENERAL, IELTS 5. Język ogólny, biznesowy i specjalistyczny 6. Konwersacje 7. Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych 8. Nauka pod kątem wyjazdu / pracy za granicą Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Dodane : 2018-06-20 20:35 + czytaj więcej

Szanowni Państwo, Poszukujemy nauczyciela j. angielskiego. Zajęcia dla osób z firmy, dwie grupy po ok. 1,5h tygodniowo, okolice Rzeszowa. Planowany termin rozpoczęcia zajęć to lipiec. W razie sprawdzenia się możliwość dłuższej współpracy. Oferty wraz z sugerowaną ceną proszę kierować na email [użyj formularza kontaktowego]. Zapraszamy do kontaktu.

Dodane : 2018-06-20 14:36 + czytaj więcej

Nareszcie jest! Jedyne miejsce na Podkarpaciu oferujące naukę, szkolenia, warsztaty oraz tłumaczenia w zakresie tylko i wyłącznie języka rosyjskiego. Zapewniamy bezstresową atmosferę, uśmiech lektora oraz gwarancję sukcesu :) Przyjdź, zadzwoń, sprawdź: Centrum Języka Rosyjskiego w Rzeszowie, ul. Klonowa 10A, tel. 666 20 50 70 - www.rosyjskirzeszow.pl Zapamiętaj: Od dziś - angielski mus, ROSYJSKI plus!

Dodane : 2018-06-20 13:08 + czytaj więcej

Przetłumaczę teksty, streszczenia prac dyplomowych, wypracowania, zadania domowe itp. Pomogę również w odrobieniu zadań z języka angielskiego. Jestem nauczycielem oraz lektorem języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem. Cena do ustalenia indywidualnie - zależnie od rodzaju i długości tekstu

Dodane : 2018-06-20 06:30 + czytaj więcej

Język rosyjski – korepetycje, tłumaczenia u nauczyciela. Przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego, wyjazdów zagranicznych, certyfikatów międzynarodowych, pomoc przy zadaniach domowych oraz konwersacje. Udostępniam materiały do nauki. Miła atmosfera, sposób nauczania dopasowany do każdego ucznia. Zapraszam! Tel. 605187190

Dodane : 2018-06-20 00:55 + czytaj więcej

Strona 1 z 5
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/ 5/
zamknij
Zamknij