rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 24 937   |   Dodanych dzisiaj: 2 751

Operator załadunku - Rzeszów

Operator załadunku - Rzeszów
GRUPA KAPITAŁOWA „SPECJAŁ” Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych, wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko: OPERATOR ZAŁADUNKU ...

Budowa domow

CENA:
0


Zobacz

DZIAŁKA BUDOWLANA ŚW ...

CENA:
189000


Zobacz
Nauka > Języki obce [ 77 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Witam Państwa. Zaszczytem będzie dla mnie zaprosić Państwa pociechy na indywidualne zajęcia z języka chińskiego oraz angielskiego. Nauka tych języków już od najmłodszych lat otwiera drogę do najbardziej prestiżowych szkół oraz uczelni. Jestem tłumaczem języka angielskiego oraz chińskiego.Posiadam dyplom ukończenia studiów zagranicznych na renomowanej uczelni Anshan Normal University w Chinach oraz dyplom międzynarodowego egzaminu HSK. Posiadam również bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz przedszkolnym. Otrzymałam między innymi rekomendacje z przedszkola Akademia Uśmiechu w Jarosławiu. Gwarantuję miłą i przyjemną atmosferę oraz kreatywne podejście do zajęć. Oferuję profesjonalne nauczanie w atrakcyjnych cenach. Zajęcia odbywają się w cichym, przestronnym mieszkaniu w Rzeszowie przy kampusie Uniwersytetu Rzeszowskiego, umożliwiającym skupienie i efektywne przyswajanie wiedzy. Język chiński 60min – 45zł Język angielski 60min – 35zł Serdecznie zapraszam!

Dodane : 2018-12-14 20:05 + czytaj więcej

Hello, I am an English language teacher mostly focusing on speaking. I offer lessons based on conversations so they are perfect for people who want to improve their speaking abilities. I have experience in teaching varied language skills at multiple levels in Poland, Georgia, and Russia. I run lessons with teenagers and adults. I mostly teach American English, the materials for my lessons are provided, and no books are needed. I will help you speak English like a native and correct your mistakes. My Focus: * Conversation * Pronunciation * General English * Business English 60 min lesson is 50 PLN 45 min lesson is 40 PLN

Dodane : 2018-12-11 16:50 + czytaj więcej

Witam. Z wielką przyjemnością udzielę korepetycji z języka angielskiego oraz języka niemieckiego wszystkim uczniom szkoły podstawowej,gimnazjum oraz liceum,a także osobom dorosłym na wszystkich poziomach zaawansowania.Ponadto także zajmuję się tłumaczeniami. Wszystkie osoby zainteresowane proszę o kontakt: 570-543-983. Cena:30zł /60 min Wszystkie materiały dydaktyczne + dojazd do ucznia gratis!!! Zajęcia odbywają się także u mnie- do ustalenia.

Dodane : dziś, 20:54 + czytaj więcej

Absolwentka filologi angielskiej, doświadczona korepetytorka (lekcji udzielam od 9 lat) zaprasza na naukę języka angielskiego. Uczę uczniów, studentów, osoby pracujące. Zadaję prace domowe, sprawdzam na bieżąco postępy ucznia. Lekcje dostosowuję do indywidualnych potrzeb i wymagań. Posiadam niezbędne materiały i pomoce. Lokalizacja: lekcje u ucznia na terenie Rzeszowa. Cena: 40zl/60 min. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: Tel: 535 521 681 Jesli nie odbieram, proszę o smsa, odpowiem.

Dodane : dziś, 18:51 + czytaj więcej

Sprzedam nowy kurs języka angielskiego z Centrum Naukowego. Poziom początkujący oraz zaawansowany. W zestawie znajduje się : Podręcznik do nauki języka angielskiego z płytą- poziom podstawowy Fiszki Płyta do poziomu zaawansowanego Nagrania audio - 40 lekcji z poziomu podstawowego Również wyślę dostęp cyfrowy Regularna cena kursu w Centrum Naukowym około 800 zł! Polecam jak najbardziej! Szybka i łatwa nauka :) Możliwość wysyłki - około 10 zł

Dodane : dziś, 13:05 + czytaj więcej

cena: 40 zł
Poszukuje osoby z która by udziela mi lekcji Angielskiego + motywowała Poziom od podstaw

Dodane : dziś, 08:44 + czytaj więcej

Mam do sprzedania duży komplet V TECH który świetnie się przyda do nauki angielskiego dla dzieci. Składa się z takiego niby laptopa, do którego wkłada się karty tematyczne z różnymi zadaniami. Dotykowym pisakiem dziecko rozwiązuje zadania (liczenie, kolory itp). Laptop jest podłączony do komputera i tam pokazują się animacje i filmiki. Do laptopa 3 komplety kart: Dora, Scooby Doo i Miasteczko. Serdecznie polecam :-) tel.507-255-107

Dodane : dziś, 07:50 + czytaj więcej

Pomogę w napisaniu pracy licencjackiej/magisterskiej w języku angielskim a także z administracji i pedagogiki. Wykładam filologię angielską. Ukończyłam także administrację i pedagogikę. Posiadam odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Jestem uczciwą i sumienną osobą. Oferuję profesjonalne prace BEZ PLAGIATU, SZYBKO I TANIO. Zapraszam.

Dodane : 2018-12-17 17:54 + czytaj więcej

Absolwentka filologii angielskiej pomoże stworzyć pracę dyplomową od podstaw. Pomagam studentom od wielu lat. Pisanie jest dla mnie przyjemnością i do każdej pracy podchodzę tak jak do swojej własnej. Oferuję bardzo atrakcyjne ceny, stały kontakt ze studentem, szybką realizację oraz korekty w cenie. Mam na swoim koncie samych zadowolonych studentów:) Serdecznie zapraszam do współpracy!

Dodane : 2018-12-17 17:49 + czytaj więcej

Przetłumaczę tekst z języka angielskiego na polski i odwrotnie. Jestem po wielu kursach, w tym kursie języka biznesowego ukończonym międzynarodowym egzaminem TOEIC i na codzień używam tego języka. Strona A4 czcionka Times New Roman 12- 30 PLN O szczegóły proszę pytać na priv. Na wszystkie pytania odpowiem.

Dodane : 2018-12-17 11:22 + czytaj więcej

Lektorka języka niemieckiego zaprasza na korepetycje z języka niemieckiego, 10 letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych.Oferuje pomoc w lekcjach, nauczanie języka a także tłumaczenia. Zapewniam efekty w krótkim czasie, miłą atmosferę. Zajęcia odbywają się w domu nauczyciela w Nosówce (gm. Boguchwała) 40 zł/45 min 50 zł/60 min Zapraszam!

Dodane : 2018-12-17 09:58 + czytaj więcej

cena: 20 zł
Zapraszamy do Szkoły Języków Obcych TEAM AKTIV, położonej w samym centrum Rzeszowa na kursy języka FRANCUSKIEGO. Nauka w grupach max. 8 osobowych, wykwalifikowani lektorzy, efektywna praca w zespole. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.teamaktiv.pl

Dodane : 2018-12-17 08:35 + czytaj więcej

cena: 20 zł
Zapraszamy do Szkoły Języków Obcych TEAM AKTIV, położonej w samym centrum Rzeszowa na kursy języka WŁOSKIEGO. Nauka w grupach max. 8 osobowych, wykwalifikowani lektorzy, efektywna praca w zespole. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.teamaktiv.pl

Dodane : 2018-12-17 08:34 + czytaj więcej

Korepetycje z języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej i dorosłych. Przygotowanie do sprawdzianów i egzaminów, wyjaśnienie bieżącego materiału, pomoc w odrabianiu zadań domowych, doskonalenie umiejętności mówienia, czytania, pisania i słuchania, ćwiczenie gramatyki. Lekcji udziela absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i filologii angielskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego z czteroletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży w szkole językowej i sześcioletnim doświadczeniem w udzielaniu lekcji indywidualnych. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach rannych, południowych, popołudniowych lub wieczornych. Koszt lekcji to 40zł/60 minut. Lekcje mogą odbywać się w domu nauczyciela (os. Nowe Miasto) lub Ucznia (dojazd +10zł).

Dodane : 2018-12-17 07:53 + czytaj więcej

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO (działalność od 2004 r.) oferuje wszelkiego rodzaju profesjonalne tłumaczenia pisemne uwierzytelnione i zwykłe oraz ustne w kombinacji językowej j. niemiecki  j. polski. Cena ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju i długości tekstu! Wycena oraz przyjęcie zlecenia możliwe drogą mailową. Możliwość nawiązania stałej współpracy w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Więcej informacji drogą tel lub mailową.

Dodane : 2018-12-17 06:51 + czytaj więcej

Strona 1 z 6
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/
zamknij
Zamknij