rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 29 364   |   Dodanych dzisiaj: 2 921

Mieszkanie 2-pokoje z balkonem, mie ...

Mieszkanie 2-pokoje z balkonem, mie ...
Nowe inwestycja – kameralna zabudowa trzy nieduże budynki wielorodzinne Rzeszów okolice Kwiatkowskiego. I Etap budowy – trzypiętrowy budynek, na parterze zlokalizowane ...
Dla dzieci > Opiekunki [ 47 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Witam. Poszukuję opiekunki do chłopca z kl.4 na pół etatu. Codziennie od PN do SB. mniej więcej w godzinach 13-17. (szczegółowy zakres dni, godzin oraz przedział czasowy do ustalenia) Generalnie chodzi o ułatwienie i pomoc dziecku w systematycznym wywiązywaniu się z obowiązków szkolnych. Do obowiązków niani będzie należało przypilnowanie syna i pomoc w odrabianiu lekcji i przygotowywaniu się na sprawdziany; pomoc SŁOWNA w posprzątaniu pokoju, plecaka czy szafek ubraniowych; pomoc w wykonaniu prac np na plastykę; przygotowaniu materiałów, wykonaniu ćwiczeń itp. Wynagrodzenie 12PLN/h. Proszę o kontakt wyłącznie osoby które mają doświadczenie w kontaktach z dziećmi oraz bez nałogów. Mile widziane zdolności kreatywne, językowe, manualne itp. oraz niedalekie zamieszkiwanie (najlepiej okolice ul. Paderewskiego, Powstańców Styczniowych) Na wstępie proszę o kontakt wyłącznie emailowy z opisaniem kilku ciekawych informacji o sobie. Odpowiem na każdą wiadomość.

Dodane : 2017-02-23 15:10 + czytaj więcej

Poszukuje opiekunki do 1.5 rocznego dziecka. Praca od maja do wrzesnia, 8-9 h dziennie od pon-pt. Miejsce wykonywania pracy os. Matuszczka-Podkarpacka.

Dodane : dziś, 21:13 + czytaj więcej

Witam, mam 34 lata i bardzo chętnie zaopiekuję się Państwa dzieckiem. Jeśli poszukują Państwo doświadczonej, odpowiedzialnej i pogodnej opiekunki dla swojego dziecka proszę o kontakt.

Dodane : dziś, 20:47 + czytaj więcej

Poszukuję opiekunki do dwójki dzieci (3 i 4 lata). Praca dorywcza podczas choroby a więc godziny i dni pracy do ustalenia. Poszukuje osoby dyspozycyjnej w godzinach 7-16:30. Do zadań w ramach opieki będzie należało również ewentualne podanie leków. Praca na ulicy Strażackiej.

Dodane : dziś, 11:11 + czytaj więcej

Poszukuje opiekunki dla 6 letniej dziewczynki. Godziny i dni pracy do ustalenia. Praca dorywcza podczas choroby.Proszę tylko o kontak poważne osoby.Poszukuje osoby dyspozycyjnej,cierpliwej,milej,umiejącej gotować. Do zadań będzie należało podanie leków, zabawa,ugotowanie lub podgrzanie gotowego.Rejon ulicy lubelskiej.

Dodane : dziś, 08:29 + czytaj więcej

Dwie młode kobiety chętnie podejmą się opieki nad dziećmi na terenie Rzeszowa i okolic. Jesteśmy miłe, spokojne, bez nałogów. Uwielbiamy pracę z dziećmi. Mamy mnóstwo energii oraz pomysłów na zorganizowanie czasu maluchom. Ukończyłyśmy kurs na animatora zabaw. Pod naszą opieką państwa dzieci będą bezpieczne i nie będą się nudzić. Mogą Państwo liczyć również na naszą pomoc w drobnych pracach domowych.Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz mail to : [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2017-02-25 17:04 + czytaj więcej

Witam, Podejmę się opieki nad małym dzieckiem w pełnym wymiarze godzin. Jestem osobą sumienną, bez nałogów. Najchętniej w miejscowościach: Budziwój, Tyczyn, Biała. Nr telefonu: 783 784 078

Dodane : 2017-02-25 13:00 + czytaj więcej

Zaopiekuję się dzieckiem w Rzeszowie ( Śródmieście). Jestem dyspozycyjna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 15:00. Posiadam wieloletnie doświadczenie.

Dodane : 2017-02-24 11:01 + czytaj więcej

Witam, pomoge samotnemu rodzicowi lub rodzicom których po prostu nie stac na opiekunke do dziecka za darmo. Raz lub dwa razy w tygodniu jesli rodzic bedzie miał jakieś załatwienia a nie ma z kim zostawić dziecka. Absolutnie nie chce wzamian pięniędzy, moim celem jest tylko pomoc. Mój nr 530851008. Serdecznie zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

Dodane : 2017-02-24 09:07 + czytaj więcej

Poszukuje niani dla moich synów. Wiek chłopaków 4 i 6 lat. Praca dorywcza np. w razie choroby od 7.00 do 14.00 . Mieszkam w Łańcucie blisko dworca PKS.

Dodane : 2017-02-24 08:26 + czytaj więcej

Witam, szukam fajnej i kreatywnej dziewczyny do opieki nad moim synkiem. Synek jest super fajnym, otwartym i uśmiechniętym chłopcem. Lubi się bawić i kreatywnie spędzać czas. Praca nie na pełny etat: 1 lub 2 dni w tygodniu 8-9 godzin oraz 2-3 dni tylko rano (1-2 godzinki). Dni są zmienne. Cena do uzgodnienia. Proszę o przemyślane zgłoszenia :)

Dodane : 2017-02-23 18:58 + czytaj więcej

Witam, Mam na imię Katarzyna, mam 28 lat poszukuję pracy jako opiekunka. Jestem miłą i sympatyczną osobą, która bardzo lubi zajmować się dziećmi oraz bawić się z nimi. Posiadam referencję, które otrzymałam od Pani, u której zajmowałam się córeczką, która miała 8 miesięcy, zajmowałam się również swoimi bratankami, którzy w chwili obecnej mają 6 i 8 lat. Można powiedzieć, że zajmowałam się nimi od noworodka,ponieważ rodzice musieli wrócić do pracy, więc jeżeli trzeba przebrać, nakarmić, czy też położyć dziecko spać to myślę, że nie będzie z tym żadnego problemu. Najmniejsza dzidzia, którą miałam pod swoją opieką była 2-3 miesięczna dziewczynka. Jeżeli nie masz z kim zostawić swojej pociechy, a Ty musisz wrócić do pracy napisz do mnie. Co do wynagrodzenia na pewno się dogadamy. Mieszkam w Rzeszowie na Rejtana. Pozdrawiam Katarzyna

Dodane : 2017-02-23 14:24 + czytaj więcej

Witam wszystkich rodziców te ogłoszenia zaopiekuje się twoim dzieckiem itd. Wszystkie nianie piszą że są dyspozycyjne umówiłam się z sześcioma nianiami i żadna nie przyszła szkoda czasu na te wszystkie nianie jak nie macie kogoś znajomego to nie ryzykujcie. Każda pyta się czy jest ktoś w domu podczas jej pracy jak słyszy że tak to ziemniak im w gardle staje i nie wiedzą co maja powiedzieć mi się to wydaje podejrzane tym bardziej że chcecie powierzyć swoje maleństwo bądźcie wszyscy ostrożni.

Dodane : 2017-02-22 21:12 + czytaj więcej

Szukam niani dla 2 letniej dziewczynki. Szukam osoby nie palącej, uczciwej. Jest to praca typowo dodatkowa najlepiej dla osoby która mieszka na Baranówce IV lub posiada miesięczny bilet na MPK. Godziny i dni pracy do ustalenia według zapotrzebowania. Np. w sytuacji choroby córki lub wyjazdu służbowego. Proszę o kontakt tylko osoby o poważnym podejściu do pracy i powierzonych obowiązków. Do obowiązków należy tylko opieka nad dzieckiem, spędzanie czasu z 2 letnią dziewczynką na zabawie, spacerze, podaniu posiłku , poczytaniu bajki.

Dodane : 2017-02-22 18:31 + czytaj więcej

Zaopiekuje się starszą osobą. Opieka możliwa w godzinach wieczornych oraz nocnych. Jestem kobietą bez nałogów. Cena do uzgodnienia, proszę o kontakt telefoniczny.

Dodane : 2017-02-22 18:07 + czytaj więcej

Strona 1 z 4
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/
zamknij
Zamknij