rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 21 554   |   Dodanych dzisiaj: 345

DOMY W CENIE MIESZKAŃ !!!! PERŁA W ...

DOMY W CENIE MIESZKAŃ !!!! PERŁA W  ...
DOMY W CENIE MIESZKAŃ !!!! DUŻE OGRODY !!!! CENTRUM MIASTA !!!! Firma exeldomy.pl ma zaszczyt przedstawić Nową Inwestycję - Perła w Środku Miasta !!!! 6 Budynków Mieszkalnych w zab ...
Ogłoszenie # 11209209
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Praca w Sklepie Internetowym+Stacjonar. /Graffica
data dodania :
2019-05-22 00:25 - ważne jeszcze 6 dni do : 2019-06-22
wyświetleń :
843 razy
cena :
2000 PLN
Treść ogłoszenia
Witam,

W związku z przeniesieniem firmy do Rzeszowa, poszukuję osoby do obsługi sklepu internetowego w Graffice.
Mój pomysł to koncept 2w1, czyli sklep internetowy (który działa już 7 lat) i dodatkowo stacjonarny (Graffica to `kameralna` galeria, nie ma w niej dużego ruchu, jednak towar który oferuję jest zupełnie inny niż w całym Rzeszowie i liczę na dobrą sprzedaż stacjonarną).

Ciekawa praca, wyrozumiały szef, który po okresie próbnym zaoferuje zatrudnienie i godne warunki, dla osoby która wykaże zaangażowanie.

Firma zajmuje się sprzedażą nowej, markowej, odzieży głównie męskiej, dobrych, znanych marek europejskich tj Jack&Jones, Only&Sons czy Selected Homme.

Do zadań osoby będzie należała obsługa klientów sklepu stacjonarnego i w międzyczasie realizacja wysyłek, odpisanie na maile klientom, wystawianie/edycja ofert sprzedaży. Dam szansę tylko osobie która po okresie próbnym wykaże się, osobie która oczekuje bezpiecznej, pewnej pracy w dobrych warunkach (centrum miasta, lokal klimatyzowany).

Potrzeba kilku miesięcy na wdrożenie się żeby móc działać samodzielnie, wszystkiego zostaniesz nauczona/y. Po wdrożeniu zaoferuję umowę o pracę. Duża szansa na zostanie kierownikiem, bo docelowo w firmie będą trzy osoby: ja, kierownik i pracownik.

Wymagam sprawnej obsługi komputera, wysokiej kultury osobistej, dokładności, zwracania uwagi na szczegóły, dokładności, po prostu ogarnięcia. Pewność siebie, uśmiech, pozytywne nastawienie, to podstawa w pracy z klientem. Szanujmy swój czas, jeżeli szukasz pracy na chwilę, czy nie spełniasz wymogów o których wspominam to nie aplikuj. System płacowy które zaoferuję oparty jest na lojalności, z każdym rokiem zarabiać się będzie trochę więcej:)

Praca od poniedziałku do soboty/niedzieli, od 10 do 20.
Możliwość pracowania nadgodzin extra płatnych.

Proszę o kontakt mailowy, podsyłając informacje o sobie, swoje CV, można dopytać jeżeli coś trapi. Tylko wiadomości z hasłem LUXED Premium Outlet będą brane pod uwagę, to tak żebym wiedział że ktoś to przeczytał dokładnie, nie wybiórczo.

Praca w sklepie w Galerii może nie porywać, ale sklep internetowy w Galerii, duże biurko, laptop, robienie paczek - to jest fajne i po 7 latach nadal to lubię:) Wierzę że Ty również to polubisz:)
Zdjęcia
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij