rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 23 041   |   Dodanych dzisiaj: 2 125

Meble Kuchenne Na Wymiar, Szafy itp ...

Meble Kuchenne Na Wymiar, Szafy itp ...
Meble Kuchenne Na Wymiar, Szafy Pod Zabudowę, Meble Łazienkowe BogartKuchnie.pl Oferujemy: Fachowe doradztwo Bezpłatny projekt i wycenę Profesjonalną realizację projektu Twoje ...

mieszkanie w centrum ...

CENA:
1200


Zobacz

Działka inwestycyjno ...

CENA:
1643000


Zobacz
Ogłoszenie # 11660676
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Agent Nieruchomości
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 29 dni do : 2020-03-26
wyświetleń :
683 razy
cena :
1 PLN
Treść ogłoszenia
W związku z rozwojem Biura JP Nieruchomości chętnie przyjmiemy Ciebie do Naszego Zespołu na stanowisko: Agent Nieruchomości

Opis stanowiska:
-kompleksowa obsługa klientów w zakresie transakcji kupna/ sprzedaży /najmu i wynajmu nieruchomości
-pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
-prezentacja nieruchomości
-koordynowanie aspektów formalno-prawnych zawieranych transakcji,
-praca w biurze i prezentowanie ofert w terenie
-kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz relacji z klientami
-tworzenie ofert marketingowych

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-wysoka kultura osobista
-dyspozycyjność
-praktyczna znajomość obsługi komputera
-zainteresowanie branżą nieruchomości
-pozytywne nastawienie i determinacja w realizacji celów,
-umiejętność budowania relacji z klientem.

Oferujemy:
-atrakcyjne, prowizyjne warunki wynagrodzenia
-niezbędne narzędzia do pracy,
-wyjątkową, partnerską kulturę firmy,
-pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole,
-służbowy telefon komórkowy
-wyposażone stanowisko pracy
-realny awans uzależniony od wyników pracy
-unikalną wartość: pracę w zespole zaangażowanych ludzi, którym zależy na realizacji celu a nie przesiedzeniu godzin za biurkiem
-pracujemy dla uzyskania celów a nie rozliczenia godzin, jeżeli te wartości mają dla Ciebie małe lub żadne znaczenie, nie przesyłaj proszę swojego CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: justyna@jp.nieruchomosci.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.


–----------------------------------------------
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do JP Nieruchomości Justyna Pelc (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Administratorem Twoich danych jest JP Nieruchomości Justyna Pelc, ul. Lewakowskiego 10, 35-119 Rzeszów.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez JP Nieruchomości Justyna Pelc danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem mailowym justyna@jp.nieruchomosci.pl lub ul. Lewakowskiego 10, 35-119 Rzeszów.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trzech miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres przedawnienia roszczeń.

Zdjęcia
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [3]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij