rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 19 556   |   Dodanych dzisiaj: 1 752

Szafy wnękowe na wymiar

Szafy wnękowe na wymiar
Szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi (zabudowa podłoga-sufit). Bogaty wybór kolorów i typów wypełnień drzwiowych ,olbrzymie możliwości połaczeń różnych materiałów pozwalajace uzysk ...

Kurs prawo jazdy

CENA:
0


Zobacz
Ogłoszenie # 12517687
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Doradca Klienta w placówce bankowej
data dodania :
2021-01-11 17:54 - ważne jeszcze 1 dzień do : 2021-01-18
wyświetleń :
261 razy
cena :
3500 PLN
Treść ogłoszenia
Opis
Doradca Klienta (Rzeszów)

Twoja praca będzie polegała na:

• bieżącej obsłudze Klientów zgodnej z najwyższymi standardami Banku

• aktywnym budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych z Klientami Placówki

• realizacji wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardami

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

• posiadasz minimum roczne doświadczenie w obsłudze lub aktywnym pozyskiwaniu Klienta

• potrafisz efektywnie organizować pracę i jesteś systematyczny w działaniu

• potrafisz pracować pod presją czasu

• posiadasz wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

• szkolenia wstępne i rozwojowe

• wynagrodzenie podstawowe i system premiowy oparty o wyniki sprzedażowe

• umowę o pracę

• przyjazną atmosferę i ducha współpracy

• konkursy sprzedażowe z nagrodami

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U. MARWIL dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy (nazwa firmy) może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również, że jestem świadomy, iż mam prawo wycofać zwoją zgodę w każdym czasie.”

INFORMACJE O ADMINISTRATORZE DANYCH OSOBOWYCH, PRZESŁANKACH I PRAWACH PRZYSŁUGUJĄCYCH OSOBOM, KTÓRYCH DANE PRZETWARZANE SĄ PRZEZ ADMINISTRATORA

Administratorem danych osobowych jest P.H.U. MARWIL ul. Żeromskiego 2/12, 39-100 Ropczyce

Kontakt z Administratorem możliwy jest: listownie – na adres korespondencyjny: ul. Żeromskiego 2/12, 39-100 Ropczyce

Cele i podstawa prawna przetwarzania danych:

Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celach związanych z rekrutacją.

Podstawę prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi:

1. 6 ust. 1 lit. c) (cel i zakres przetwarzania danych osobowych wynika z obowiązujących przepisów prawa, w tym w szczególności z art. 221 § 2 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy),

2. 6 ust. 1 lit. f) (przetwarzanie danych osobowych podyktowane jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora) oraz

3. art. 6 ust. 1 lit. a) (podstawę przetwarzania danych osobowych stanowi wyrażona przez Panią/Pana zgoda),

- Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientom oraz pracownikom, jak również przeciwdziałanie przestępstwom gospodarczym, w tym wyłudzeniom pożyczek i kredytów.

Administrator będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe przez czas trwania danej rekrutacji, tj. od momentu złożenia przez Panią/Pana aplikacji/CV do momentu jej zakończenia, a po jej zakończeniu przez okres przewidziany przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez Administratora także na potrzeby przyszłych rekrutacji, jeżeli wyraziła Pani/Pan na to zgodę, jednak nie dłużej niż przez okres 5 lat.

Automatyczne podejmowanie decyzji

Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w ramach tzw. zautomatyzowanego podejmowania decyzji (tzn. bez udziału czynnika ludzkiego).

Kategorie odbiorców danych:

Administrator może udostępniać Pani/Pana dane osobowe następującym kategoriom podmiotów:

1. podmiotom upoważnionym do ich uzyskania na podstawie przepisów prawa,

2. podmiotom, przy współpracy których Administrator wykonuje swoje obowiązki lub realizuje cele związane z rekrutacją, w szczególności agencjom HR.

Podmioty, o których mowa powyżej, przetwarzają Pani/Pana dane osobowe na podstawie umowy z Administratorem lub na podstawie stosownego upoważnienia, a przekazanie tych danych objęte jest środkami bezpieczeństwa oraz kontrolą administratora danych osobowych.

Prawa osoby, której dane dotyczą:

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania od Administratora:

ˇ dostępu do Pani/Pana danych osobowych,

ˇ sprostowania Pani/Pana danych osobowych,

ˇ usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także

ˇ przenoszenia Pani/Pana danych osobowych, w zakresie w jakim przetwarzane tych danych następuje na podstawie Pani/Pana zgody.

Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych opartego o prawnie uzasadniony interes Administratora.

W przypadku, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywało się będzie na podstawie Pani/Pana zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody na przetwarzania danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem, korzystając ze wskazanych powyżej danych kontaktowych.

Niezależnie od powyższych uprawnień, jeżeli uważa Pani/Pan, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z prawem, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.Obowiązek podania danych osobowych

Podanie przez Panią/Pana danych wymaganych przez Administratora jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Nie ma Pani/Pan obowiązku podania tych danych, lecz ich niepodanie uniemożliwi wzięcie przez Panią/Pana udziału w rekrutacji.
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij