rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 16 130   |   Dodanych dzisiaj: 23

Twoje miejsce na ziemi

Twoje miejsce na ziemi
Wynajmę dwupokojowe mieszkanie, nowe. W skład apartamentu wchodzi jeden oddzielny pokój , salon połączony z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój i duży balkon typu loggia. Lok ...

Matysówka/Kielnarowa ...

CENA:
450000


Zobacz

Mieszkanie pod wynaj ...

CENA:
455000


Zobacz

Mieszkanie 60,76 m o ...

CENA:
407092


Zobacz
Ogłoszenie # 13060851
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Brygadzista Produkcji Maszyn
data dodania :
2021-10-13 18:01 - ważne jeszcze 19 dni do : 2021-11-13
wyświetleń :
47 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
O nas

W Esprit Automation wierzymy, że każdy człowiek posiada potencjał i indywidualne talenty, które odpowiednio odkryte i rozwinięte gwarantują satysfakcję z wykonywanej pracy i upragniony sukces zawodowy.

Każdy członek naszego zespołu tworzy istotny element efektu końcowego naszych produktów. Te natomiast służą naszym klientom do przyjaznej użytkownikowi i niezawodnej obsługi przez wiele lat.

W ten sposób mamy swój osobisty wkład w rozwój technologiczny i jasny cel w naszych działaniach, który motywuję nas do dalszego rozwoju i pracy.

Esprit Automation jest wiodącym producentem maszyn CNC do cięcia plazmą oraz fiber laserem w Wielkiej Brytani. Tworzymy również własne oprogramowanie CAD/CAM dla naszych klientów oraz organizujemy treningi z nimi związane.

Naszym priorytetem jest tworzenie jakościowych produktów i dbanie o zadowolenie naszych klientów poprzez sprawny serwis i nieustanne wsparcie.

Esprit Automation poszukuję pracowników do swojego nowo otwartego oddziału w Polsce. Jeśli odpowiada Ci praca w małym zespole, gdzie przoduje wspólna pomoc i entuzjazm oraz chcesz być częścią naszego wspólnego sukcesu - to miejsce jest właśnie dla ciebie.

Opis stanowiska:

W Esprit Automation będziesz zajmować się planowaniem i dysponowaniem prac, aby zapewnić jak najlepszą jakość produktu oraz produkcję naszych maszyn na czas. Twoim chlebem powszednim będzie rozwiązywanie problemów oraz komunikacja pomiędzy oddziałami, aby zapewnić jak najlepsze rozwiązania dla naszej produkcji.

Będziesz również odpowiedzialny za montaż naszych maszyn do cięcia plazmą CNC.

Budujemy nasze maszyny na indywidualne zamówienie klienta, więc możesz spodziewać się różnorodnych projektów na swojej drodze.

Jako członek naszego zespołu będziesz graczem drużynowym. Chętnie wspomożesz swoich kolegów w potrzebie oraz podzielisz swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pracujemy według ustalonych standardów i procedur lecz zachęcamy również do ingerencji w bieżące projekty i jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania. U nas każdy może mieć realny wpływ na efekt końcowy naszej pracy.

Wymagania:

- Umiejętności manualne
- Doświadczenie zawodowe (minimum 2 lata)
- Umiejętność pracy w zespole
- Komunikatywność
- Naturalna umiejętność rozwiązywania problemów
- Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)
- Język angielski (poziom średnio-zaawansowany)

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Długoterminowe i stabilne zatrudnienie
- System jednozmianowy
- Możliwość rozwoju
- Premia roczna

Proszę o wysłanie CV razem z aplikacją.
Zdjęcia
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [2]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij