rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 17 090   |   Dodanych dzisiaj: 37

Mieszkanie trzypokojowe do wynajęci ...

Mieszkanie trzypokojowe do wynajęci ...
Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie - lub trzy oddzielne pokoje dla trzech, ew. czterech osób. Parter, 56 m2, budynek trzypiętrowy, cegła, parkiet. Jeden pokój oraz kuchnia z ok ...

Mieszkanie 40 m2, 2 ...

CENA:
1450


Zobacz
Ogłoszenie # 13007405
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Doradca Serwisowy - BOK
data dodania :
2021-09-14 16:14 - ważne jeszcze 18 dni do : 2021-10-14
wyświetleń :
70 razy
cena :
1 PLN
Treść ogłoszenia
Grupa Auto Spektrum - największy w Małopolsce i na Podkarpaciu Dealer marek Renault i Dacia, poszukuje do swojego Zespołu zlokalizowanego w Rzeszowie osoby na stanowisko: Pracownik Biura Obsługi Klienta - Doradca serwisowy

Kluczowe zadania:
- Obsługa klientów serwisu samochodowego
- Oględziny, przyjęcie i wydanie pojazdu
- Nadzorowanie jakości, zakresu i terminowości napraw - opieka nad pojazdem klienta
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej
- Umawianie klientów i planowanie prac serwisu

Oczekiwania wobec kandydatów:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętności handlowo - sprzedażowe
- Znajomość i zainteresowanie branżą motoryzacyjną
- Zaangażowanie i motywacja do pracy
- Łatwość budowania pozytywnych relacji z klientem, wysoka kultura osobista
- Dobra organizacja pracy własnej
- Komunikatywność i obowiązkowość
- Umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Ciekawą pracę w Firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej
- Szkolenie i przygotowanie do pełnienia obowiązków
- Wynagrodzenie prowizyjne, zależne od osiąganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych drogą elektroniczną, na adres rekrutacja(at)autospektrum.pl z dopiskiem: BOK Rzeszów

W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa dotyczących RODO informujemy, że:

Przesyłając nam swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Auto Spektrum Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iodo1(at)autospektrum.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy.
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [1]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij