rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 22 023   |   Dodanych dzisiaj: 1 897

Rzeszów - pomieszczenia biurowe 17 ...

Rzeszów - pomieszczenia biurowe 17  ...
Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. od 15 do 20 m2 w budynku biurowym 6-piętrowym - Staromieście. Istnieje możliwość wynajęcia pomieszczeń sąsiadujących ze sobą. W budynku kl ...

Lakiernik meblowy

CENA:
1


Zobacz

Pisanie prac Rzeszów

CENA:
1


Zobacz

Doktorantka świadczy ...

CENA:
1000


Zobacz
Ogłoszenie # 11657577
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
BorgWarner Magazynier (Turbo Systems)
data dodania :
2019-12-02 11:42 - ważne jeszcze 20 dni do : 2020-01-02
wyświetleń :
196 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier

Magazyn to tętniące życiem miejsce gdzie nie brakuje wyzwań. Osoby, które lubią dynamiczne środowisko pracy nie będą się nudzić. Jesteśmy zgranym zespołem, który kontroluje wszystkie kluczowe procesy infralogistyczne, takie jak: przyjmowanie towarów, ich składowanie, przepakowywanie, zasilanie produkcji i wysyłki do klienta. Mając doświadczenie w pracy na magazynie w technologii kodów kreskowych oraz uprawnienia na wózki widłowe, idealnie sprawdzisz się na tym stanowisku. Mile widziani kandydaci ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego oraz systemu SAP.

Oferujemy:

• Pakiet socjalny
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca przy użyciu narzędzi Lean
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Doświadczenie w międzynarodowym środowisku
• Zaznajomienie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji.

W aplikacjach proszę zawrzeć następującą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Firmę BorgWarner z siedzibą w Jasionce (36-002), Jasionka 950 w celu przeprowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem”
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij