rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 25 492   |   Dodanych dzisiaj: 2 889

GENIALNA lokalizacja 3 pokoje ul. S ...

GENIALNA lokalizacja 3 pokoje ul. S ...
Wynajem od Właściciela! Zero Prowizji Mieszkanie o powierzchni 51m2 składające się z 3 niezależnych pokoi(z większego pokoju wyjście na balkon), przedpokoju, kuchni i łazienki. ...

Gotowe mieszkania - ...

CENA:
319333


Zobacz

domy na sprzedaż Rze ...

CENA:
449000


Zobacz
Nieruchomości > Szukam do wynajęcia [ 69 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
DZIEŃ DOBRY Profesjonalnie działająca firma zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami poszukuje mieszkań do wynajęcia na długi okres czasu. Lokalizacja to Nowe Miasto, Hetmańska, Dąbrowskiego, Śródmieście, 1000-lecia Gwarantujemy: - Stały comiesięczny dochód przez długi okres czasu - Brak problemów z najemcami - Spokój Zapraszamy do kontaktu.

Dodane : 2018-10-15 19:45 + czytaj więcej

Jeżeli jesteś Właścicielem domu, mieszkania lub lokalu użytkowego.. Chciałbyś łatwo, przyjemnie i bezproblemowo czerpać zyski z jego wynajmu.. Nie masz czasu, ochoty lub możliwości aby się tym skutecznie zająć.. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU - Zarządzanie Najmem w Rzeszowie tel. 731 713 493 www.najemrzeszow.pl Zobacz co zyskasz dzięki współpracy z nami!! 1. Zapewnimy maksymalny dochód z wynajmu Twojej nieruchomości poprzez uzyskanie najwyższej możliwej stawki czynszu najmu, dbałość o terminowość wszystkich wpłat przez najemców oraz zniwelowanie strat związanych z okresami przestojów. Dzięki temu zarobisz więcej pieniędzy. 2. Stosujemy sprawdzoną i profesjonalną dokumentację oraz techniki obsługi najmu, które w maksymalnym stopniu gwarantują bezpieczeństwo najmu Twojej nieruchomości. Już nigdy nie będziesz miał żadnych kłopotów prawnych. 3. Zmniejszymy do minimum ryzyka związane z wyborem niewypłacalnego i nieodpowiedzialnego najemcy 4. Przejmujemy na siebie rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z Twoją nieruchomością przeznaczoną do wynajmu oraz natychmiastowo podejmiemy się rozwiązywania wszelkich sytuacji konfliktowych i takich które wymagają natychmiastowej reakcji. Nie będziesz musiał tracić czasu na dojazdy i pilnowani

Dodane : 2018-09-18 14:35 + czytaj więcej

Dzień dobry, Szukam mieszkania do wynajęcia dla pracującej kobiety bez nałogów i 2 dzieci w wieku 9 i 12 lat.

Dodane : dziś, 20:39 + czytaj więcej

cena: 900 zł
Witam pracujący meżczyzna poszukuje kawalerki lub jednoosobowego pokoju (w miszkaniu bez właścicieli ) Może byc mieszkanie ze studentami. Interesuje mnie okolica rynku w Rzeszowie ewentualnie mieszkania w kierunku nowego miasta. Mogę również przyłaczyc sie i razem poszukać mieszkania gdyż najczęściej są to mieszkania 2-3 pokojowe na które mnie nie stać.

Dodane : dziś, 19:03 + czytaj więcej

cena: 1000 zł
Witam Państwa, Pracujący mężczyzna szuka pokoju jednoosobowego na terenie Rzeszowa. Wynajem od listopada

Dodane : dziś, 11:42 + czytaj więcej

Poszukuję dla dwóch osób pracujących, kawalerki bądź małego - dwupokojowego - mieszkania. Interesują mnie okolice takie jak: Podwisłocze, Nowe Miasto, ulica Dąbrowskiego, Powstańców Warszawy, Rejtana, bądź Staromieście, ale rozważę każdą propozycje. Bardzo zależy nam na korzystnej cenie najlepiej ze wszystkim do max. 1200 zł. Troszkę o nas: osoby młode, po studiach, pracujące i bez nałogów, nie robimy problemów, po prostu chcemy spokojnie żyć 😊. Ewentualne propozycje, zdjęcia itp. uprzejmie proszę kierować na e-mail.

Dodane : dziś, 09:45 + czytaj więcej

Szukam pilnie domu do zamieszkania. Jestem samotną kobietą, mam na wychowaniu syna lat 17.Zależy mi na bliskiej okolicy Rzeszowa ponieważ pracuję w Rzeszowie. Może ktoś posiada wolne piętro w domu i wynajmie za nie wielką kwotę, jeżeli chodzi o mnie to mam 50 lat, jestem spokojna, nie konfliktowa Proszę pisać na maila.

Dodane : dziś, 09:28 + czytaj więcej

Młoda para poszukuje kawalerki do wynajęcia w pobliżu centrum od połowy grudnia(wtedy kończy nam się poprzednia umowa) . Oboje pracujemy od poniedziałku do soboty. Jeśli chodzi o nasze wymogi, nie ma ich dużo: - lokalizacja blisko centrum(ze względu na pracę) - zadbana kuchnia(dużo gotujemy) - prysznic(chociaż ciekawe oferty z wanną też rozpatrzymy) - cena do 1400zł Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Dodane : dziś, 07:19 + czytaj więcej

Witam szukam małego mieszkania w Rzeszowie dla osoby pracującej. Może być także pokój jednoosobowy

Dodane : 2018-10-15 22:27 + czytaj więcej

Pracujący mężczyzna szuka pokoju do wynajęcia w Jasionce lub okolicach SSE

Dodane : 2018-10-15 22:27 + czytaj więcej

cena: 1 zł
Osoba pracująca wynajmie pokój w Rzeszowie.

Dodane : 2018-10-15 21:29 + czytaj więcej

cena: 700 zł
Szukam domu do wynajęcia na dłuższy okres czasu, na wsi nie daleko Rzeszowa.Dobrze aby było ze 2,3 pokoje, Rodzina nie duża, matka z dorastającym synem. Za rozsądną cenę. Pracuję w Rzeszowie,syn również się tam uczy i zależy nam aby było blisko dojeżdżać.Osoby które posiadają wolny dom proszę o kontakt .Dziękuję.

Dodane : 2018-10-15 19:55 + czytaj więcej

cena: 700 zł
Szukam domu do wynajęcia w bliskiej odległości od Rzeszowa. Dom do zamieszkania, może być nie umeblowany z małym ogródkiem. Za rozsądną cenę. Może ktoś posiada wolny domek i chce aby o niego zadbać, dobrze by było na dłużej. Jestem kobietą lat 50 zamieszkała bym z 18 letnim synem.

Dodane : 2018-10-15 19:55 + czytaj więcej

cena: 1300 zł
Szukam mieszkania do wynajęcia najlepiej oś. Dąbrowskiego może być bez mebli i sprzętów AGD Jestem spokojna osoba bez nałogów.

Dodane : 2018-10-15 16:44 + czytaj więcej

cena: 500 zł
Kobieta wraz z dorastającym synem szuka domu do wynajęcia w bardzo bliskiej odległości od Rzeszowa. Nie ukrywam że zależy mi na rozsądnej cenie ponieważ pracuję sama i nie zarabiam za dużo. Syn się jeszcze uczy, jeżeli jest osobą która posiada domek do wynajęcia za symboliczną kwotę to proszę o kontakt telefoniczny, na SMS również odpowiem.

Dodane : 2018-10-15 09:27 + czytaj więcej

Strona 1 z 5
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/ 5/
zamknij
Zamknij