rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 29 364   |   Dodanych dzisiaj: 2 921

NOWE MIASTO - Super Pokój Do Wynaję ...

NOWE MIASTO - Super Pokój Do Wynaję ...
Mam do wynajęcia pokój 1-osobowy w mieszkaniu 3 pokojowym i jest to pokój o powierzchni 15m2. Pokój jak i reszta mieszkania jest w znakomitym stanie, odnowione, wymalowane itd), ...

Skup aut za gotówkę,

CENA:
100000


Zobacz

UMYWALKA NABLATOWA! ...

CENA:
450


Zobacz
Nauka > Prezentacje maturalne [ 52 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Oferuję pomoc w przygotowaniu: Prac maturalnych: -Bibliografia -Plan -Praca właściwa (4-6 stron) -Pytania komisji -Prezentacja w Power Point Prac pisemnych: -Wypracowania, eseje, recenzje, pytania, prace semestralne, zaliczeniowe, itp... mail:[użyj formularza kontaktowego] tel. 791512033 www.facebook.com/pracematuralne2013.2014

Dodane : 2017-02-24 14:20 + czytaj więcej

Pełen zakres usług związanych z pisaniem oryginalnej własnej pracy dyplomowej. Przekaż ten problem fachowcom. Profesjonalna i tania pomoc w przygotowaniu się do obrony. Rabaty, duże doświadczenie, próbki reedytowanych tekstów, szybkie terminy, przyjazny i fachowy kontakt. Bardzo chętnie Ci pomożemy na każdej płaszczyźnie (również wzorce i inne materiały). Żadna tematyka nie nastręcza nam problemów (specjalizujemy się w tematyce zarządzania, nowoczesnego marketingu, również zagadnienia techniczno-ekonomiczne). Napisz od razu i sprawdźmy w czym możemy Ci pomóc. Jesteśmy z Twojej okolicy. Życzymy udanego dnia Tagi: Wyższa Szkoła Ekonomii i Administracji, obrony2017, inżynierki, promotor, studia, Polsko Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych Wydział Zamiejscowy Informatyki w Bytomiu, PWSZ, kup, prace, pobierz

Dodane : dziś, 21:18 + czytaj więcej

Profesjonalna i tania pomoc w przygotowaniu się do obrony. Pełen zakres usług związanych z pisaniem własnej i oryginalnej pracy dyplomowej. Rabaty, duże doświadczenie, próbki reedytowanych tekstów, szybkie terminy, przyjazny i fachowy kontakt. Bardzo chętnie Ci pomożemy na każdej płaszczyźnie. Żadna tematyka nie nastręcza nam problemów. Napisz od razu i sprawdźmy w czym możemy Ci pomóc. Jesteśmy z Twojej okolicy. Życzymy udanego dnia i czekamy na wiadomość od Ciebie Tagi: obrony2017, inżynierki, promotor, studia, kupno, sprzedaż, prace dyplomowe, wzorce, Politechnika śląska

Dodane : dziś, 21:08 + czytaj więcej

PROFESJONALNE OPRACOWANIA NAUKOWE Jesteśmy zespołem doktorantów z wieloletnim doświadczeniem. Od lat zajmujemy się pisanie opracowań naukowych: prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich, wypracowań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednią wiedzę. Nie piszemy pracy typy „ kopiuj- wklej”. Każda praca jest oryginalna pisana za zlecenie, sprawdzana antyplagiatem. Krótki termin to dla nas nie problem. Cechuje nas terminowość, rzetelność i uczciwość. Cena do uzgodnienia, możliwość płatności w ratach. Napisz do nas i przekonaj się, że warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Dodane : dziś, 17:20 + czytaj więcej

Oferuję kompleksową, rzetelną i uczciwą pomoc w: *Poprawie plagiatu zgodnie z raportem antyplagiatowym, *Napisaniu pracy zaliczeniowej/inżynierskiej/dyplomowej/magisterskiej, *Ułożę konspekt, pomogę wyszukać literaturę (także w języku angielskim), dokonam korekty błędów oraz formatowania, *Przygotuję prezentację multimedialną, wykonam zadania, drobne tłumaczenia. Posiadam kilkuletnie doświadczenie oraz wykształcenie. Jestem dyspozycyjna i wykonuję wszystko zgodnie z wskazówkami zleceniodawcy, zawsze na czas. Ceny podlegają negocjacji;-)

Dodane : dziś, 16:27 + czytaj więcej

cena: 1 zł
Uwaga : ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej. Gwarancja sukcesu i dyskrecji. Rzetelna pomoc na najwyższym możliwym poziomie. Pisanie prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych. Jestem do Państwa dyspozycji. Zasięg mojej pomocy to pomoc w opracowaniu części lub większych partii materiału, a także kompletnych wzorców. Pomagam skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję korekty gotowych prac oraz pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. Jako dowód oryginalności wykonanych opracowań dołączam bezpłatny raport antyplagiatowy. Moją pomoc cechuje indywidualne podejście do każdego zagadnienia, jak również zrealizowanie go terminowo. Moje materiały są w pełni autorskie. Są rzetelne i technicznie poprawne. Płatności w ratach. Proszę śmiało pisać - razem znajdziemy dobre rozwiązanie nawet najtrudniejszej sytuacji. Ogłoszenie skierowane w szczególności do studentów Uniwersytetu Ekonomicznego.

Dodane : dziś, 16:22 + czytaj więcej

Napiszemy pracę z informatyki, logistyki, budownictwa, inżynierii środowiska i dziedzin pokrewnych. Posiadamy tytuł doktora. Zapewniamy dyskrecję, najwyższą jakość pracy, uczciwość, niskie ceny. Dajemy gwarancję antyplagiatową.

Dodane : dziś, 14:01 + czytaj więcej

Cześć, chętnie napiszę pracę związaną z tematyką turystyki i rekreacji. Jeśli jesteś zainteresowany daj znać =)

Dodane : 2017-02-25 11:43 + czytaj więcej

Witam! Masz problem z napisaniem pracy zaliczeniowej bądź licencjackiej? Napisz do mnie ;) Oferuję pisanie prac zaliczeniowych oraz licencjackich. Posiadam doświadczenie w pisaniu takowych prac, a ponadto odbyłam praktyki dziennikarskie, co jest bardzo przydatne w tworzeniu pracy. Cena jest zależna od tematu pracy, ilości stron i czasu na napisanie ;) Jednak znam budżet studencki więc na pewno się dogadamy ;) Zapraszam do kontaktu ;)

Dodane : 2017-02-25 10:22 + czytaj więcej

Witam serdecznie, Świadczę usługi fachowych konsultacji w pomocy przy pisaniu prac dyplomowych (inżynierskich, licencjackich, magisterskich), a także innych opracowań dla studentów oraz przedsiębiorstw (m.in. plany biznesowe, projekty zaliczeniowe). Profesjonalnie i rzetelnie opracuje informacje zgodnie z Państwa zleceniem. Cały czas pozostaje w kontakcie ze zleceniodawcą, uwzględniając na bieżąco wszelkie sugestie. Nie kopiuje i nie powielam prac, nie udostępniam ich osobom trzecim. Profasjonalne wzorce prac dyplomowych. Moje usługi obejmują edycje tekstów, opracowanie ich części, jak również całościowe opracowania naukowe. Poszerzę i poprawie także opracowania już napisane.

Dodane : 2017-02-24 17:14 + czytaj więcej

Witam serdecznie, Świadczę usługi fachowych konsultacji w pomocy przy pisaniu prac dyplomowych (inżynierskich, licencjackich, magisterskich), a także innych opracowań dla studentów oraz przedsiębiorstw (m.in. plany biznesowe, projekty zaliczeniowe). Profesjonalnie i rzetelnie opracuje informacje zgodnie z Państwa zleceniem. Cały czas pozostaje w kontakcie ze zleceniodawcą, uwzględniając na bieżąco wszelkie sugestie. Nie kopiuje i nie powielam prac, nie udostępniam ich osobom trzecim. Profasjonalne wzorce prac dyplomowych. Moje usługi obejmują edycje tekstów, opracowanie ich części, jak również całościowe opracowania naukowe. Poszerzę i poprawie także opracowania już napisane.

Dodane : 2017-02-24 17:14 + czytaj więcej

Nie masz czasu na pisanie pracy? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Gonią Cie terminy? Chętnie pomogę Ci sprostać temu wyzwaniu. Wystarczy, że się do mnie odezwiesz, a ustalimy szczegóły współpracy :) Posiadam doświadczenie w tym zakresie! Wszystkie prace piszę osobiście na podstawie literatury i innych niezbędnych materiałów, więc masz gwarancję, że to nie będzie plagiat!!

Dodane : 2017-02-24 14:18 + czytaj więcej

Profesjonalna i tania pomoc w przygotowaniu się do obrony. Pełen zakres usług związanych z pisaniem własnej i oryginalnej pracy dyplomowej. Rabaty, duże doświadczenie, próbki reedytowanych tekstów, szybkie terminy, przyjazny i fachowy kontakt. Bardzo chętnie Ci pomożemy na każdej płaszczyźnie. Żadna tematyka nie nastręcza nam problemów. Napisz od razu i sprawdźmy w czym możemy Ci pomóc. Jesteśmy z Twojej okolicy. Życzymy udanego dnia i zapraszamy do kontaktu Tagi: wzorce, pomoc, prac dyplomowych, obrony2017, inżynierki, promotor, studia, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów, Bydgoska Szkoła Wyższa

Dodane : 2017-02-24 14:08 + czytaj więcej

Witam! Z wielką chęcią pomogę Państwu w napisaniu pracy dyplomowej. Tworzenie takich opracowań to dla mnie czysta przyjemność. Obszary, w których się specjalizuje: -Zarządzanie, -Inżynieria Produkcji, -Analiza strategiczna i ekonomiczna, -Modele biznesowe - projekty/produkty. Jeśli potrzebujesz pracy na inny temat - napisz śmiało - wskażę Ci kontakt do rzetelnej osoby, która pomoże. Bardzo konkurencyjne stawki w aspekcie jakość/cena. Pozdrawiam!

Dodane : 2017-02-24 14:06 + czytaj więcej

Rzetelna i terminowa pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac: magisterskich, licencjackich, maturalnych, zaliczeniowych, referatów, recenzji, opracowań itp., z wszelkich dziedzin. Usługi edytorskie i korekta tekstów. Długoletnie doświadczenie w branży. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Brak konieczności zaliczek, możliwość płatności w ratach. Zapraszam do kontaktu: [użyj formularza kontaktowego].

Dodane : 2017-02-24 10:34 + czytaj więcej

Strona 1 z 4
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/
zamknij
Zamknij