rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 23 900   |   Dodanych dzisiaj: 2 412

Ostatnie 7 domów w Zaczerniu !!!

Ostatnie 7 domów w Zaczerniu !!!
Osiedle Nowe Ogrody w Zaczerniu k/Rzeszowa to: 🏘️ idealna lokalizacja - blisko do zjazdu z autostrady i blisko do centrum Rzeszowa; 🌾 duże ogródki i mnóstwo ...

Ostatnie wolne Tanie ...

CENA:
4300


Zobacz

Mieszkania bezczynsz ...

CENA:
260000


Zobacz
Nauka > Prezentacje maturalne [ 40 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Dzień dobry, Oferuję pisanie prac licencjackich i magisterskich z tematyki dietetyki, zdrowia publicznego, zdrowego żywienia oraz pokrewnych dziedzin. Posiadam doświadczenie. Chętnie pomogę również w pracach, gdzie wyszedł za wysoki wskaźnik plagiatu. Napiszę również pracę maturalną. Jestem osobą solidną i odpowiedzialną. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Dodane : 2018-12-23 18:00 + czytaj więcej

Pomogę w napisaniu prac zaliczeniowych, magisterskich, podyplomowych, inżynierskich. Tematyka dowolna, zajmuję się szerokim spectrum tematycznym. Gwarantuje terminowość, brak plagiatu oraz merytoryczną i poprawnie zedytowaną pracę. Zajmuje się również samą poprawą stylistyczną, edytorską czy eliminowaniem plagiatu.

Dodane : dziś, 10:07 + czytaj więcej

Nie masz czasu na pisanie pracy? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Gonią Cie terminy? Chętnie pomogę Ci sprostać temu wyzwaniu. Wystarczy, że się do mnie odezwiesz, a przekonasz się czy mogę Ci pomóc i ustalimy szczegóły współpracy :) Podejmuję się pisania prac na odległe terminy oraz krótkie :) Moja pomoc obejmuje wybór tematu, opracowanie konspektu i planu pracy, zbiór niezbędnej literatury do napisania pracy, która bez żadnych problemów przejdzie procedury obrony, a przede wszystkim antyplagiat. Posiadam doświadczenie w tym zakresie! Różne dziedziny naukowe! Oferuję miłą, szybką, rzetelną i terminową współpracę, a także pełną dyskrecję! Wszystkie prace piszę osobiście na podstawie literatury i innych niezbędnych materiałów, więc masz gwarancję, że to nie będzie plagiat!!

Dodane : 2019-01-15 21:57 + czytaj więcej

Oferuję pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich , zaliczeniowych oraz różnego rodzaju opracowań. Oferta dotyczy całościowego pisania prac, jak też ich fragmentów, udzielania wskazówek odnośnie doboru literatury, spisu treści, zasad redagowania tekstu, sprawdzania i wykonywania ewentualnych poprawek (merytorycznych, gramatycznych, stylistycznych)

Dodane : 2019-01-15 20:56 + czytaj więcej

Zabrakło ci czasu na napisanie pracy ? A może trudno pogodzić Ci pracę zawodową z nauką? Oferuję pomoc w opracowaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich czy zaliczeniowych.

Dodane : 2019-01-15 20:56 + czytaj więcej

Oferujemy prace z budownictwa, inżynierii środowiska, informatyki, logistyki,elektrotechniki, fizyki, biologii, biotechnologii, prawa, administracji zarządzania, marketingu i dziedzin pokrewnych. Zapewniamy dyskrecję, najwyższą jakość pracy, uczciwość, niskie ceny. Dajemy gwarancję antyplagiatową.

Dodane : 2019-01-15 20:54 + czytaj więcej

Pracuję nad każdym zleceniem indywidualnie, robię to rzetelnie i fachowo. Tak jak Ty cenię dyskrecję. Pomagam w pisaniu wzoru pracy od planu do zakończenia. Ewentualne poprawki na życzenie klienta w cenie. Antyplagiat. Ceny za usługę są niskie i konkurencyjne.Pomoc przy pisaniu to moja pasja, więc robię to z wielką przyjemnością. Pomagam szybko, dokładnie, rzeczowo. Dbam o stronę graficzną i wymogi uczelni. Napisz, zapytaj. Na pewno odpowiem. Kontakt ze mną: [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2019-01-15 07:10 + czytaj więcej

Pomogę lub napiszę od podstaw: *prace zaliczeniowe *prace licencjackie *prace magisterskie Cena do ustalenia i zależna od tematu , oraz ilości stron. Bez plagiatu , rzetelnie , 5 letnie doświadczenie wpisaniu prac. W cenę wliczone są poprawki wyznaczone przez promotora. Proszę o kontakt na mail :)

Dodane : 2019-01-14 08:19 + czytaj więcej

KOMPLEKSOWA POMOC Serwis Opracowań „Kompleksowa Pomoc” skupia najlepszych specjalistów w Polsce. Nie boimy się wyzwań związanych z tematyką prac oraz palącymi terminami. Współpracującym z nami zapewniamy: - Rzetelność - Terminowość - Gwarancję antyplagiatową Prace piszemy na wybrany przez Ciebie temat i wg Twojego wzoru : - Prace licencjacką, - Prace inżynierską, - Magisterską, - Dyplomową - Zaliczeniową. Wystarczy tylko Twój kontakt i problem rozwiązany. -----------------------

Dodane : 2019-01-14 08:15 + czytaj więcej

Pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich oraz nauka i wsparcie w tematyce samodzielnego tworzenia prac dyplomowych. Szybko, tanio lecz profesjonalnie; na czas i na pewno. Oferuje również korekty prac już istniejących. Po latach doświadczeń mogę pisać prace w bardzo krótkich terminach, możliwość uzyskania rat bez dodatkowych opłat. Już dziś zapytaj o swój temat - to nic nie kosztuje. Zapraszam.

Dodane : 2019-01-14 08:08 + czytaj więcej

Usługi profesjonalnych korepetycji | Prace Dyplomowe | pomagam w każdym zakresie! sprawdź Świadczę usługi profesjonalnych korepetycji uczących tworzyć prace dyplomowe. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pomocy studentom różnych kierunków. Zakres możliwego wsparcia jest szeroki, ale głównie podczas konsultacji akcent pada na: - nakierowanie na wybór optymalnego tematu, - pomoc w opracowaniu kilku wersji struktur wewnętrznych, - przekazanie kompletu wytycznych, rad, inspiracji, skrótów, gotowych narzędzi, które w uniwersalny sposób przyspieszają opracowywanie prac dyplomowych przez studentów oraz zaoszczędzają im błędów, zmarnowanego czasu i stresu, - wspólne ustalenie możliwej do realizacji przez dyplomanta koncepcji pracy, w tym wybór rodzaju części praktycznej, - odpowiedź na wszelkie wątpliwości i pytania studenta, na które nie mógł uzyskać rzeczowej informacji u swojego promotora. Korzystając z moich usług zapewniasz sobie legalną pomoc fachowca (prowadzę własną działalność gospodarczą). Jeśli Twoja praca dyplomowa sprawia Ci jakiekolwiek problemy, nie wahaj się napisać do mnie.

Dodane : 2019-01-14 08:08 + czytaj więcej

Pomoc przy różnego typu pracach (licencjackie, magisterskie, inżynierskie, prace zaliczeniowe, referaty, projekty, biznesplany, prezentacje multimedialne, konspekty i wszelkie inne teksty). Zajmuję się również korektą gotowych już prac, poprawkami, rozwiązywaniem zadań i wykonywaniem badań (ankiety, wywiady, obserwacje, case study itp.) oraz ich opracowaniem (opisy, wykresy, tabele, schematy). Mam duże doświadczenie, bliskie mi są zarówno nauki humanistyczne i ścisłe. Dostosuję się do Twoich indywidualnych wymagań. Nigdy nie wykorzystuję ponownie tych samych tekstów.PRZYSTĘPNE ceny, możliwość płatności ratami. Zlecenia realizuję szybko, dotrzymuję terminów. Gwarantuję stały kontakt, zapewniam dyskrecję. Ewentualne poprawki pracy wprowadzam bezpłatnie.

Dodane : 2019-01-14 06:19 + czytaj więcej

Oferujemy prace dyplomowe z zakresu: 1. ekonomia, rachunkowość, finanse 2. informatyka, 3. fizyka, 4. budownictwo, 5. logistyka, 6. inżynieria materiałowa, 7. inżynieria środowiska, 8. filologia polska, 9. filologia angielska, 10. prawo, 11. administracja, 12. zarządzanie, 13. pedagogika, 14. turystyka. Charakteryzuje nas uczciwość, rzetelność, wysoka jakość oferowanych usług i bardzo atrakcyjne ceny.

Dodane : 2019-01-13 16:26 + czytaj więcej

Zajmuję się pomocą w pisaniem różnego rodzaju prac z wielu dziedzin. Pomagam również w układaniu planów prac, zbieraniu materiałów i innych niezbędnych działaniach w celu bezstresowego ukończenia studiów. Pisanie prac naukowych w pełnym zakresie!!! UWAGA!! NIE POBIERAM ZALICZEK ZA CAŁOŚĆ!!!!, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W PISANIU PRAC!!!! Zleceniodawca może na bieżąco kontrolować etapy pracy programem antyplagiatowym!!! Prace pisane są z zachowaniem najwyższych standardów oraz wymogów stawianych przez Państwa uczelnie. W moich opracowaniach korzystamy z najnowszych pozycji często niedostępnych dla większości z Państwa. Ponadto oferuję: bardzo atrakcyjne ceny, szybkość w działaniu, mile widziany kontakt osobisty, kontakt SMS i telefoniczny proszę w mailu z zapytaniem podać temat pracy!!

Dodane : 2019-01-13 02:59 + czytaj więcej

Pomogę przy pisaniu prac na zaliczenie, mam doświadczenie. Bez plagiatu. Proszę o kontakt poprzez formularz, pozdrawiam

Dodane : 2019-01-12 14:42 + czytaj więcej

Strona 1 z 3
Strona : 1/ 2/ 3/
zamknij
Zamknij