rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 29 155   |   Dodanych dzisiaj: 2 746

Przedstawiciel Handlowy / Doradca K ...

Przedstawiciel Handlowy / Doradca K ...
WELMAS powstała w 2008 roku. Oferuje wyroby profilaktyczno-rehabilitacyjne jak i artykuły gospodarstwa domowego. Miejsce pracy: woj. podkarpackie Wynagrodzenie: 3 - 7 tys. zł ne ...

Lokal 91m2 w centrum ...

CENA:
1800


Zobacz
Nauka > Prezentacje maturalne [ 29 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
cena: 1 zł
Pomogę w przygotowaniu wzoru pracy dyplomowej - lic, inż, mgr- od podstaw, poprawki, badania. Zapraszam do kontaktu

Dodane : dziś, 08:19 + czytaj więcej

Pomoc w pisaniu wzoru pracy dyplomowej. Pisanie od podstaw, poprawki. Szybko, solidnie, profesjonalnie. Zachęcam do kontaktu.

Dodane : dziś, 08:19 + czytaj więcej

Oferuję pomoc w pisaniu prac dyplomowych: lic, inż, mgr. Zachęcam do skorzystania z pomocy przy pisaniu prac od podstaw, jak również poprawy prac już istniejących. Szeroki zakres pomocy w oparciu o najnowszą literaturę. Gwarantuję solidność i szybkie terminy realizacji. Zapraszam do kontaktu.

Dodane : dziś, 08:10 + czytaj więcej

Oferuję pomoc w napisaniu wzoru pracy dyplomowej. Chętnie opracuję konspekt, plan, dokończę pracę rozpoczętą, poprpawię pracę ze zbyt wysokim współczynnikiem plagiatu.

Dodane : 2017-09-25 13:19 + czytaj więcej

Oferujemy prace z prawa, informatyki, logistyki, budownictwa, inżynierii środowiska, elektrotechniki i dziedzin pokrewnych. Zapewniamy dyskrecję, najwyższą jakość pracy, uczciwość, niskie ceny. Dajemy gwarancję antyplagiatową.

Dodane : 2017-09-24 19:10 + czytaj więcej

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisaniu pracy zaliczeniowej, referatu, matury a może pracy magisterskiej czy licencjackiej? Jeśli tak świetnie trafiłeś, od 7 lat zajmuję się pisaniem wzorów takich prac, pisane przeze mnie prace są w 100% autorskie, każda z nich jest napisana przeze mnie i może być sprawdzona w systemie antyplagiatowym, nie udostępniam innym osobom napisanych prac w całości ani ich fragmentów. Dziedziny jakimi się zajmuję to szeroko pojęte nauki humanistyczne, ekonomiczne i społeczne, napisałam wiele prac z prawa, zarządzania, ekonomii, bezpieczeństwa wewnętrznego, logistyki, pedagogiki, administracji, socjologii i innych. Cena pisanych przeze mnie prac to 17 zł za stronę treści merytorycznej (Times New Roman, czcionka 12, interlinia 1,5, marginesy standardowe, lustrzane). W cenę wliczone jest formatowanie pracy, spisy treści, wykresów itd. , oraz ewentualne poprawki jeśli będą potrzebne. Każda praca zawiera bibliografię, napisani e gotowej pracy zajmuje mi w zależności od tematu od 1 do 3 tygodni, jednak istnieje możliwość pisania prac partiami oraz płatności za każdy napisany rozdział. Jestem osobą uczciwą, dlatego też jeśli jest taka potrzeba oferuję podpisanie umowy o dzieło albo umowy zlecenia. Jeśli jesteś zainteresowany/a lub masz jakiekolwiek pytania zapraszam do kontaktu mailowego albo gg: 12920818, mail: [użyj formularza kontaktowego] Serdecznie zapraszam ;)

Dodane : 2017-09-24 11:48 + czytaj więcej

Jestem absolwentem dwóch kierunków studiów wyższych. Napiszę solidnie, bez plagiatu (raport) i w rozsądnej cenie pracę magisterską, licencjacką bądź zaliczeniową. Od wielu lat piszę prace z różnych dziedzin, które są oceniane bardzo wysoko.

Dodane : 2017-09-23 13:21 + czytaj więcej

Profesjonalna pomoc przy przygotowaniu wzorów prac dyplomowych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich) i innych - ekspresowe tempo, atrakcyjne ceny, w pełni legalna firma! Bogate doświadczenie w zakresie przygotowania tekstów naukowych i indywidualne podejście do Klienta pozwalają na błyskawiczne przygotowanie tekstów najwyższej jakości! Gwarantuję dotrzymanie ustalonych terminów i przygotowanie opracowania zgodnie z wszelkimi warunkami wskazanymi przez Klienta! Pomoc świadczona jest już od momentu doboru tematu, aż po ostateczne stworzenie tekstu odpowiadającego Państwa oczekiwaniom! Nie musicie się Państwo obawiać o uczciwość - legalna działalność przedsiębiorstwa jest jednocześnie gwarancją bezpieczeństwa i uczciwego podejścia do każdego zamówienia! Nie zwlekaj - skontaktuj się już dziś, a problemy uczelniane przestaną spędzać sen z powiek! Zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Cena uzgadniania indywidualnie po przedstawieniu informacji nt. pracy.

Dodane : 2017-09-22 12:40 + czytaj więcej

Wiem, jak trudno zabrać się za pisanie. Wiem, ile problemów może to przysporzyć. Ze mną pozbędziesz się tego problemu raz na zawsze. Pomyśl o tym już teraz! W maju może być za późno!!! Profesjonalnie i dyskretnie. Tematyka: prawo, administracja, socjologia, politologia, resocjalizacja, zarządzanie, marketing i wszystkie pokrewne :) O resztę zapytaj. Na pewno się dogadamy. I najważniejsza sprawa. Nie przepłacisz :) Nie zwlekaj, obrona jest wcześniej niż myślisz!

Dodane : 2017-09-22 09:15 + czytaj więcej

Pomogę w przygotowaniu prac zaliczeniowych, licencjackich,inżynieryjnych, magisterskich. Jako absolwentka filologii polskiej, wszystkie prace wykonuję solidnie i profesjonalnie. Oferuję szybkie terminy, dobry kontakt oraz niepowtarzalność i unikatowość każdej pracy. Dysponuje referencjami. Więcej informacji udzielam mailowo lub telefonicznie. Prace z różnych dziedzin od szeroko pojętej tematyki humanistycznej poprzez ekonomie, logistykę czy budowę maszyn.

Dodane : 2017-09-20 23:41 + czytaj więcej

Potrzebują Państwo napisać referat, ale nie mają czasu na zebranie i zapoznanie się z materiałami? Uczycie się, studiujecie, chodzicie do pracy i potrzebujecie pomocy w przygotowaniu wysokiej jakości referatów czy innych tekstów? Nie macie Państwo czasu szukać materiałów potrzebnych do napisania pracy? Chcielibyście mieć doskonale zredagowany artykuł, pracę zaliczeniową, licencjacką lub magisterską? Nie czekajcie-zwróćcie się do zawodowców a Państwa referaty czy inne teksty od teraz będą pierwszorzędnej jakości. Pomożemy Państwu przygotować literaturę i inne materiały pomocne do napisania każdego typu prac. [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2017-09-20 17:38 + czytaj więcej

Usługi profesjonalnych korepetycji | Prace Dyplomowe | pomagam w każdym zakresie! sprawdź Świadczę usługi profesjonalnych korepetycji uczących tworzyć prace dyplomowe. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pomocy studentom różnych kierunków. Zakres możliwego wsparcia jest szeroki, ale głównie podczas konsultacji akcent pada na: - nakierowanie na wybór optymalnego tematu, - pomoc w opracowaniu kilku wersji struktur wewnętrznych, - przekazanie kompletu wytycznych, rad, inspiracji, skrótów, gotowych narzędzi, które w uniwersalny sposób przyspieszają opracowywanie prac dyplomowych przez studentów oraz zaoszczędzają im błędów, zmarnowanego czasu i stresu, - wspólne ustalenie możliwej do realizacji przez dyplomanta koncepcji pracy, w tym wybór rodzaju części praktycznej, - odpowiedź na wszelkie wątpliwości i pytania studenta, na które nie mógł uzyskać rzeczowej informacji u swojego promotora. Korzystając z moich usług zapewniasz sobie legalną pomoc fachowca (prowadzę własną działalność gospodarczą). Jeśli Twoja praca dyplomowa sprawia Ci jakiekolwiek problemy, nie wahaj się napisać do mnie.

Dodane : 2017-09-19 20:37 + czytaj więcej

Wśród głównych dziedzin, z których posiadam bardzo szeroką wiedzę (praktyczną i teoretyczną) są: analiza finansowa, zarządzanie (zarządzanie strategiczne, ZZL, lean management, AGILE, outsourcing, BPR, analiza wartości, zarządzanie wiedzą, nowoczesne koncepcje zarządzania opartego o procesy czy jakość itp.), logistyki (optymalizacja w obszarach transportu, produkcji, organizacji pracy, magazynowania, dystrybucji i in.), analizy strategiczne i ekonomiczne. Jednakże żaden temat nie jest kłopotliwy - proszę napisać do mnie teraz i przekonamy się w jakim stopniu jestem w stanie pomóc. Pomagam w pełnym zakresie w opracowywaniu oryginalnych prac dyplomowych i innych; możliwa pełna anonimowość, gwarantowana dyskrecja - dostosowuje się do wymagań klienta (umożliwiam zawiązanie umowy). Posiadam duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu zleceń, co zapewnia przejrzyste warunki współpracy i możliwość sprostania nawet bliskim terminom z maksymalnie dużą starannością wykonania pracy. Bez plagiatu, bez stresu, życzliwy kontakt. Posiadam bezpośredni dostęp do bieżących materiałów kilku firm, zatem jeśli praca dyplomowa ma dotyczyć konkretnego przedsiębiorstwa to materiały takie mogę zdobyć we własnym zakresie. Pomogę w wyborze tematu i opracowaniu struktury pracy. Oferuje również korekty prac już opracowanych, ale również: konsultacje online, poprawki plagiatu. Gratis - raport plagiatowy i poprawki. Napisz - z pewnością Ci pomogę.

Dodane : 2017-09-19 11:09 + czytaj więcej

Zespół profesjonalnych edytorów (ponad 7 lat doświadczenia w branży) oferuje pomoc w pisaniu i poprawianiu wzorów prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich, zaliczeniowych. Oferujemy Państwu kompleksową i wszechstronną pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich, a także esejów, artykułów, referatów oraz scenariuszy. Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.tekstowapomoc.pl lub pod nr: 501 852 388

Dodane : 2017-09-19 09:42 + czytaj więcej

Oferuję pomoc w różnego rodzaju pracach. Moja oferta obejmuje pomoc przy pracach z różnych dziedzin i kierunków, w tym zarówno z kierunków ścisłych jak i humanistycznych. Mam długoletnie doświadczenie, co zapewnia wysoką jakość mojej pomocy, zarówno pod kątem merytorycznym jak i edytorskim. Zajmuję się zarówno pomocą przy pracach od podstaw ("od A do Z"), jak również oferuję pomoc przy nanoszeniu korekt do pracy oraz pomoc "dokończenia" prac (np. napisanie tylko jednego rozdziału/podrozdziału) Wszystkie moje prace pozytywnie przechodzą weryfikację w systemie anty-plagiatowym, zapewniam 100% gwarancję oryginalności pracy! Zainteresowanych moją pomocą zapraszam na maila : [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2017-09-19 04:57 + czytaj więcej

Strona 1 z 2
Strona : 1/ 2/
zamknij
Zamknij