rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 21 515   |   Dodanych dzisiaj: 1 401

komfortowy pokój do wynajęcia!

komfortowy pokój do wynajęcia!
Witam, Mam do wynajęcia komfortowy pokój w domu bez właścicieli przy ul. Łukasiewicza. Pokój jest bardzo ładny, przestronny i w pełni wyposażony. Blisko do uczelni UR, PRZ, dosk ...

DZIAŁKA BUDOWLANA KR ...

CENA:
999950


Zobacz

Mieszkania dwupoziom ...

CENA:
418000


Zobacz
Nauka > Prezentacje maturalne [ 35 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Oferuję pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich , zaliczeniowych oraz różnego rodzaju opracowań. Oferta dotyczy całościowego pisania prac, jak też ich fragmentów, udzielania wskazówek odnośnie doboru literatury, spisu treści, zasad redagowania tekstu, sprawdzania i wykonywania ewentualnych poprawek (merytorycznych, gramatycznych, stylistycznych)

Dodane : dziś, 11:20 + czytaj więcej

Zabrakło ci czasu na napisanie pracy ? A może trudno pogodzić Ci pracę zawodową z nauką? Oferuję pomoc w opracowaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich czy zaliczeniowych.

Dodane : dziś, 11:20 + czytaj więcej

[bPomagam w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych. Przygotowuję materiały na wysokim poziomie naukowym, które spełnią oczekiwania każdego studenta. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, napisz do mnie. Zapewniam, że znajdziemy skuteczne, szybkie rozwiązanie Twojego problemu naukowego. Pracę piszę etapami i wysyłam do wglądu poszczególne jej fragmenty, co pozwala na bieżącą weryfikację jakości Zapraszam do kontaktu - 605 732 393 ; kontakt e - mail : [użyj formularza kontaktowego]]

Dodane : dziś, 11:19 + czytaj więcej

Pomoc przy różnego typu pracach (licencjackie, magisterskie, inżynierskie, prace zaliczeniowe, referaty, projekty, biznesplany, prezentacje multimedialne, konspekty i wszelkie inne teksty). Zajmuję się również korektą gotowych już prac, poprawkami, rozwiązywaniem zadań i wykonywaniem badań (ankiety, wywiady, obserwacje, case study itp.) oraz ich opracowaniem (opisy, wykresy, tabele, schematy). Mam duże doświadczenie, bliskie mi są zarówno nauki humanistyczne i ścisłe. Dostosuję się do Twoich indywidualnych wymagań. Nigdy nie wykorzystuję ponownie tych samych tekstów.PRZYSTĘPNE ceny, możliwość płatności ratami. Zlecenia realizuję szybko, dotrzymuję terminów. Gwarantuję stały kontakt, zapewniam dyskrecję. Ewentualne poprawki pracy wprowadzam bezpłatnie.

Dodane : dziś, 10:35 + czytaj więcej

Oferuje profesjonalną pomoc w pisaniu prac po angielsku. Dotyczy to wszelkiego rodzaju prac w języku angielskim: prac licencjackich, magisterskich, doktorskich, referatów, esejów i prace zaliczeniowych, prace semestralnych, prace seminaryjnych, streszczeni, projektów, prezentacji, cv, wypracowani, drobnych tłumaczeń oraz innych. Zakres oferty może obejmować pomoc w doborze tematu, zebraniu literatury oraz opracowywanie wzorcowych prac bądź ich poszczególnych części. Służymy również szeregiem porad, instrukcji oraz konsultacji w zakresie pisania pracy. Indywidualne podejście do każdego tematu, darmowa bibliografia. Niskie ceny. Szybki termin realizacji. Dyskrecja gwarantowana.

Dodane : dziś, 10:23 + czytaj więcej

Pomoc przy pisaniu prac w języku angielskim i polskim. Prace: licencjackich, magisterskich. Pomagam opracować: eseje, referaty, prace zaliczeniowe, prace semestralne, prace seminaryjne, streszczenia, projekty, prezentacje, cv, wypracowania, drobne tłumaczenia oraz inne. Szeroki zakres tematyczny np: American cultural studies, English cultural studies, cultural and ethnic studies, history, literature, religion, languages and linguistics administracja, ekonomia, bankowość, finanse, prawo, politologia, europeistyka, stosunki międzynarodowe, handel zagraniczny, socjologia, pedagogika, psychologia, turystyka, rekreacja, hotelarstwo, zarządzanie, marketing oraz inne. Robie korekty, poprawki, redagowanie prac już gotowych. Indywidualne podejście do każdego tematu, bogata bibliografia. Niskie ceny. Szybki termin realizacji. Dyskrecja. ZAPRASZAM DO WSPOLPRACY. Marta Usługa dostępna na terenie całej Polski

Dodane : dziś, 10:23 + czytaj więcej

Oferujemy prace dyplomowe z zakresu: 1. ekonomia, rachunkowość, finanse 2. informatyka, 3. fizyka, 4. budownictwo, 5. logistyka, 6. inżynieria materiałowa, 7. inżynieria środowiska, 8. filologia polska, 9. filologia angielska, 10. prawo, 11. administracja, 12. zarządzanie, 13. pedagogika, 14. turystyka. Charakteryzuje nas uczciwość, rzetelność, wysoka jakość oferowanych usług i bardzo atrakcyjne ceny.

Dodane : 2019-08-17 11:16 + czytaj więcej

Brak Państwu pomysłu? Brak czasu? Oferuje wiele różnych możliwości pomocy w przygotowaniu opracowań pisemnych, jak m.in.: - przygotowanie struktury wewnętrznej, spisu literatury, konspektu pracy licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej, - korepetycje i nauka tego, jak: szybko, jakościowo, bez wydawania niepotrzebnie pieniędzy; samodzielnie napisać swoją pracę dyplomową (+ poradnik GRATIS nawet bez podjęcia współpracy!), - wzorce: prace licencjackie, magisterskie, inżynierskie, zaliczeniowe, artykuły naukowe [liczące się do punktacji do stypendiów rektora]. Proszę napisać do mnie, a z całą pewnością ustalimy zakres wsparcia, który będzie Państwu odpowiadał. Gwarantuje, że podejdę do Państwa sytuacji profesjonalnie i ze zrozumieniem. Na życzenie klienta jestem w stanie wykonać również różnego rodzaju badania (nie tylko ankiety!), a następnie stosowanie opisać ich wyniki. Wszystkim korzystającym z usług gwarantuje: - rzetelność, - dyskrecje, - terminowość, - „poprawki i raport” GRATIS! Żadna sytuacja nie jest "beznadziejna". Proszę do mnie napisać i przekonajmy się w jaki sposób jestem w stanie pomóc. Najgorszym jest zwlekanie do ostatniej chwili, dlatego na wiadomość czekam już teraz!

Dodane : 2019-08-17 09:49 + czytaj więcej

Pisanie wzorów prac naukowych to moja pasja; prace pisze od podstaw. Wyróżnia mnie profesjonalne nastawienie i konkurencyjne ceny. Jestem legalnie działającą firmą. W cenie prac dodaje raport z systemu antyplagiatowego. Wzory pisze z ponad 20 dziedzin! Napisz do mnie - opowiadam 24 h na dobę.

Dodane : 2019-08-17 09:45 + czytaj więcej

Pomogę w pisaniu, edytowaniu pracy licencjackiej, magisterskiej i innej.

Dodane : 2019-08-16 11:50 + czytaj więcej

Pomogę w pisaniu, formatowaniu pracy licencjackiej, magisterskiej lub innej 25zl/ strona tekstu przygotowanego do druku, pierwsza poprawka w cenie

Dodane : 2019-08-16 11:49 + czytaj więcej

Oferuję pomoc w różnego rodzaju pracach. Moja oferta obejmuje pomoc przy pracach z różnych dziedzin i kierunków, w tym zarówno z kierunków ścisłych jak i humanistycznych. Mam długoletnie doświadczenie, co zapewnia wysoką jakość mojej pomocy, zarówno pod kątem merytorycznym jak i edytorskim. Zajmuję się zarówno pomocą przy pracach od podstaw ("od A do Z"), jak również oferuję pomoc przy nanoszeniu korekt do pracy oraz pomoc "dokończenia" prac (np. napisanie tylko jednego rozdziału/podrozdziału) Wszystkie moje prace pozytywnie przechodzą weryfikację w systemie anty-plagiatowym, zapewniam 100% gwarancję oryginalności pracy! Zainteresowanych moją pomocą zapraszam na maila : [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2019-08-16 11:46 + czytaj więcej

Oferujemy prace z budownictwa, inżynierii środowiska, informatyki, logistyki,elektrotechniki, fizyki, biologii, biotechnologii, prawa, administracji zarządzania, marketingu i dziedzin pokrewnych. Zapewniamy dyskrecję, najwyższą jakość pracy, uczciwość, niskie ceny. Dajemy gwarancję antyplagiatową.

Dodane : 2019-08-16 10:23 + czytaj więcej

Napiszę lub pomogę w napisaniu pracy magisterskiej czy licencjackiej w tematyce zarządzania Posiadam pozytywne opinie od osób z którymi już pracowałam. Dysponuję własnymi materiałami głównie książkami a nie artykułami z internetu. Prace przechodzą przez programy antyplagiatowe. W cenie są wszystkie poprawki zamawiającego i promotora. Pracuję z klientem do momentu oddania pracy. Cena pracy zależy od ilości stron.

Dodane : 2019-08-13 10:13 + czytaj więcej

Nie reprezentuję żadnej firmy, z których wiele jest nieuczciwych. Jestem osobą prywatną, pisanie to moja pasja i z przyjemnością się tym zajmuję. Pomogę napisać pracę dyplomową z różnych dziedzin, co umożliwiają mi szerokie horyzonty i zainteresowania. Proponuję bardzo przejrzyste warunki współpracy, a co ważne, przyjazne dla Ciebie. W tej branży jest wielu oszustów, dlatego musisz mieć pewność, iż nikt Cię nie oszuka. Z tego względu ja nie pobieram zaliczek za całość pracy. Gotowa praca wysyłana jest również po sprawdzeniu w kierunku plagiatu. Możesz mieć pewność, że będę się starał, aby spodobał się Tobie i promotorowi mój styl pisania. Cenę ustalam zawsze w kilku wariantach cenowych, aby dać Ci maksymalną możliwość dostosowania kosztów do Twoich możliwości i potrzeb. Uważam, że oferowana cena nie jest wygórowana - w sam raz na kieszeń nawet niepracującego studenta. W tej cenie są już wliczone poprawki wskazane przez promotora, bo przecież nie będziesz płacić za moje błędy. To mój obowiązek, aby poprawić, jeśli coś źle wykonałem.

Dodane : 2019-08-12 11:33 + czytaj więcej

Strona 1 z 3
Strona : 1/ 2/ 3/
zamknij
Zamknij