rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 25 535   |   Dodanych dzisiaj: 986

Specjalista ds. obsługi klienta

Specjalista ds. obsługi klienta
Potrzebujesz regularnego dostępu do gotówki? Nie masz lub masz niewielkie doświadczenie zawodowe? Poszukujemy doradcy ds. obsługi klienta Zadania: - telefoniczny kontakt z obecny ...

Kurs prawo jazdy

CENA:
0


Zobacz

Kupie mieszkanie

CENA:
3500


Zobacz
Nauka > Prezentacje maturalne [ 33 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Profesjonalna pomoc przy przygotowaniu wzorów prac dyplomowych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich) i innych - ekspresowe tempo, atrakcyjne ceny, w pełni legalna firma! Bogate doświadczenie w zakresie przygotowania tekstów naukowych i indywidualne podejście do Klienta pozwalają na błyskawiczne przygotowanie tekstów najwyższej jakości! Gwarantuję dotrzymanie ustalonych terminów i przygotowanie opracowania zgodnie z wszelkimi warunkami wskazanymi przez Klienta! Pomoc świadczona jest już od momentu doboru tematu, aż po ostateczne stworzenie tekstu odpowiadającego Państwa oczekiwaniom! Nie musicie się Państwo obawiać o uczciwość - legalna działalność przedsiębiorstwa jest jednocześnie gwarancją bezpieczeństwa i uczciwego podejścia do każdego zamówienia! Nie zwlekaj - skontaktuj się już dziś, a problemy uczelniane przestaną spędzać sen z powiek! Zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Cena uzgadniania indywidualnie po przedstawieniu informacji nt. pracy.

Dodane : dziś, 10:10 + czytaj więcej

Brak Państwu pomysłu? Brak czasu? Oferuje wiele różnych możliwości pomocy w przygotowaniu opracowań pisemnych, jak m.in.: - przygotowanie struktury wewnętrznej, spisu literatury, konspektu pracy licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej, - korepetycje i nauka tego, jak: szybko, jakościowo, bez wydawania niepotrzebnie pieniędzy; samodzielnie napisać swoją pracę dyplomową (+ poradnik GRATIS nawet bez podjęcia współpracy!), - wzorce: prace licencjackie, magisterskie, inżynierskie, zaliczeniowe, artykuły naukowe [liczące się do punktacji do stypendiów rektora]. Proszę napisać do mnie, a z całą pewnością ustalimy zakres wsparcia, który będzie Państwu odpowiadał. Gwarantuje, że podejdę do Państwa sytuacji profesjonalnie i ze zrozumieniem. Na życzenie klienta jestem w stanie wykonać również różnego rodzaju badania (nie tylko ankiety!), a następnie stosowanie opisać ich wyniki. Wszystkim korzystającym z usług gwarantuje: - rzetelność, - dyskrecje, - terminowość, - „poprawki i raport” GRATIS! Żadna sytuacja nie jest "beznadziejna". Proszę do mnie napisać i przekonajmy się w jaki sposób jestem w stanie pomóc. Najgorszym jest zwlekanie do ostatniej chwili, dlatego na wiadomość czekam już teraz!

Dodane : dziś, 08:21 + czytaj więcej

KOMPLEKSOWA POMOC Serwis Opracowań „Kompleksowa Pomoc” skupia najlepszych specjalistów w Polsce. Nie boimy się wyzwań związanych z tematyką prac oraz palącymi terminami. Współpracującym z nami zapewniamy: - Rzetelność - Terminowość - Gwarancję antyplagiatową Prace piszemy na wybrany przez Ciebie temat i wg Twojego wzoru : - Prace licencjacką, - Prace inżynierską, - Magisterską, - Dyplomową - Zaliczeniową. Wystarczy tylko Twój kontakt i problem rozwiązany. -----------------------

Dodane : dziś, 08:21 + czytaj więcej

Pomoc przy różnego typu pracach (licencjackie, magisterskie, inżynierskie, prace zaliczeniowe, referaty, projekty, biznesplany, prezentacje multimedialne, konspekty i wszelkie inne teksty). Zajmuję się również korektą gotowych już prac, poprawkami, rozwiązywaniem zadań i wykonywaniem badań (ankiety, wywiady, obserwacje, case study itp.) oraz ich opracowaniem (opisy, wykresy, tabele, schematy). Mam duże doświadczenie, bliskie mi są zarówno nauki humanistyczne i ścisłe. Dostosuję się do Twoich indywidualnych wymagań. Nigdy nie wykorzystuję ponownie tych samych tekstów.PRZYSTĘPNE ceny, możliwość płatności ratami. Zlecenia realizuję szybko, dotrzymuję terminów. Gwarantuję stały kontakt, zapewniam dyskrecję. Ewentualne poprawki pracy wprowadzam bezpłatnie.

Dodane : dziś, 06:58 + czytaj więcej

Prowadzę działalność jako tłumacz oraz lektor języków obcych (angielski, rosyjski, ukraiński, niemiecki). Chętnie doradzę i pomogę napisać pracę maturalną / dyplomową, prezentację, artykuł itp. w języku obcym! W załączniku znajdą państwo rekomendacje moich Klientów :)

Dodane : 2018-07-20 13:01 + czytaj więcej

Oferuję pomoc w różnego rodzaju pracach. Moja oferta obejmuje pomoc przy pracach z różnych dziedzin i kierunków, w tym zarówno z kierunków ścisłych jak i humanistycznych. Mam długoletnie doświadczenie, co zapewnia wysoką jakość mojej pomocy, zarówno pod kątem merytorycznym jak i edytorskim. Zajmuję się zarówno pomocą przy pracach od podstaw ("od A do Z"), jak również oferuję pomoc przy nanoszeniu korekt do pracy oraz pomoc "dokończenia" prac (np. napisanie tylko jednego rozdziału/podrozdziału) Wszystkie moje prace pozytywnie przechodzą weryfikację w systemie anty-plagiatowym, zapewniam 100% gwarancję oryginalności pracy! Zainteresowanych moją pomocą zapraszam na maila : [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2018-07-20 05:45 + czytaj więcej

Od wielu lat z powodzeniem działamy na rynku edukacyjnym. Piszemy prace licencjackie, magisterskie, zaliczeniowe i wszelkiego rodzaju teksty wymagające przelania myśli na papier. Swoje zamówienia realizujemy w przystępnej cenie i zawsze terminowo. Napisz do nas - pomożemy przy Twojej pracy.

Dodane : 2018-07-18 21:12 + czytaj więcej

Napiszę lub pomogę w napisaniu pracy magisterskiej czy licencjackiej w tematyce zarządzania Posiadam pozytywne opinie od osób z którymi już pracowałam. Dysponuję własnymi materiałami głównie książkami a nie artykułami z internetu. Prace przechodzą przez programy antyplagiatowe. W cenie są wszystkie poprawki zamawiającego i promotora. Pracuję z klientem do momentu oddania pracy. Cena pracy zależy od ilości stron.

Dodane : 2018-07-18 18:07 + czytaj więcej

Oferuję pisanie prac licencjackich, magisterskich , zaliczeniowych oraz artykułów, czy też notatek na blogi. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w tym zakresie, ponadto odbyłam praktyki dziennikarskie. Osobom zainteresowanym mogę wysłać również fragmenty moich prac oraz tekstów dla wglądu. Cena prac/artykułów zależna jest od ilości stron, jak również od tematyki, ustalana indywidualnie. Zawsze istnieje możliwość negocjacji :) Zapraszam do kontaktu :)

Dodane : 2018-07-18 08:23 + czytaj więcej

Pomocą przy pracach zajmuję się kilka lat. Szeroki zakres tematyczny, doświadczenie oraz terminowość przemawia zdecydowanie na moją korzyść Dysponuje czasem gdyż wychowuje obecnie małego szkraba-jestem dostępna non-stop. Uwielbiam pisać prace więc jeśli mogę komuś pomóc - czynie to bardzo chętnie,z pasją. Cena jest zależna od tematyki pracy-uzgadniamy ją razem. Nie mam wysokich cen gdyż nie jestem naciągaczem a osobą która chce pomóc.

Dodane : 2018-07-18 07:16 + czytaj więcej

Pomoc przy różnego typu pracach (licencjackie, magisterskie, inżynierskie, prace zaliczeniowe, referaty, projekty, biznesplany, prezentacje multimedialne, konspekty i wszelkie inne teksty). Zajmuję się również korektą gotowych już prac, poprawkami, rozwiązywaniem zadań i wykonywaniem badań (ankiety, wywiady, obserwacje, case study itp.) oraz ich opracowaniem (opisy, wykresy, tabele, schematy). Mam duże doświadczenie, bliskie mi są zarówno nauki humanistyczne i ścisłe. Dostosuję się do Twoich indywidualnych wymagań. Nigdy nie wykorzystuję ponownie tych samych tekstów.PRZYSTĘPNE ceny, możliwość płatności ratami. Zlecenia realizuję szybko, dotrzymuję terminów. Gwarantuję stały kontakt, zapewniam dyskrecję. Ewentualne poprawki pracy wprowadzam bezpłatnie.

Dodane : 2018-07-18 07:11 + czytaj więcej

Nie reprezentuję żadnej firmy, z których wiele jest nieuczciwych. Jestem osobą prywatną, pisanie to moja pasja i z przyjemnością się tym zajmuję. Pomogę napisać pracę dyplomową z różnych dziedzin, co umożliwiają mi szerokie horyzonty i zainteresowania. Proponuję bardzo przejrzyste warunki współpracy, a co ważne, przyjazne dla Ciebie. W tej branży jest wielu oszustów, dlatego musisz mieć pewność, iż nikt Cię nie oszuka. Z tego względu ja nie pobieram zaliczek za całość pracy. Gotowa praca wysyłana jest również po sprawdzeniu w kierunku plagiatu. Możesz mieć pewność, że będę się starał, aby spodobał się Tobie i promotorowi mój styl pisania. Cenę ustalam zawsze w kilku wariantach cenowych, aby dać Ci maksymalną możliwość dostosowania kosztów do Twoich możliwości i potrzeb. Uważam, że oferowana cena nie jest wygórowana - w sam raz na kieszeń nawet niepracującego studenta. W tej cenie są już wliczone poprawki wskazane przez promotora, bo przecież nie będziesz płacić za moje błędy. To mój obowiązek, aby poprawić, jeśli coś źle wykonałem.

Dodane : 2018-07-17 21:14 + czytaj więcej

Oferujemy prace z budownictwa, inżynierii środowiska, informatyki, logistyki,elektrotechniki, fizyki, biologii, biotechnologii, prawa, administracji zarządzania, marketingu i dziedzin pokrewnych. Zapewniamy dyskrecję, najwyższą jakość pracy, uczciwość, niskie ceny. Dajemy gwarancję antyplagiatową.

Dodane : 2018-07-16 22:56 + czytaj więcej

Oferujemy prace dyplomowe z zakresu: 1. ekonomia, 2. informatyka, 3. fizyka, 4. budownictwo, 5. logistyka, 6. inżynieria materiałowa, 7. inżynieria środowiska, 8. filologia polska, 9. filologia angielska, 10. prawo, 11. administracja, 12. zarządzanie, 13. pedagogika, 14. turystyka. Charakteryzuje nas uczciwość, rzetelność, wysoka jakość oferowanych usług, bardzo niskie ceny.

Dodane : 2018-07-16 22:56 + czytaj więcej

Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich, zaliczeniowych. Opracowania tworzone przeze mnie są zgodne ze standardami polskich szkół wyższych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac, co pozwala mi właściwie podejść do każdego tematu i problemu naukowego. Pomagam w skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję korekty gotowych prac oraz pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. Realizuję zlecenia z różnorodnych dziedzin naukowych dlatego, też jestem w stanie pomóc każdej osobie, która zwraca się do mnie. Oferuję wygodny i sprawny system współpracy, który pozwala na bieżący wgląd w proces tworzenia i umożliwia terminowe wykonanie. Do opracowanych tekstów dołączam bezpłatny raport antyplagiatowy. Moją pomoc cechuje indywidualne podejście do każdego zagadnienia, jak również zrealizowanie go terminowo i na wysokim poziomie naukowym. Kontakt ze mną pod adresem e mail: ProD[użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2018-07-16 13:04 + czytaj więcej

Strona 1 z 3
Strona : 1/ 2/ 3/
zamknij
Zamknij