Ilość ogłoszeń: 14 188   |   Dodanych dzisiaj: 1 050

Referent ds likwidacji szkód

Zatrudnimy osobę na stanowisko Referenta ds likwidacji szkód w Dziale Dochodzenia Roszczeń lub Dziale Prawnym. Stała praca, stanowisko, wdrożenie, renomowana firma. Wymagane doświa ...

DOM: Duża działka, g ...

CENA:
1130000

Zobacz

Apartament w zabytko ...

CENA:
1450000

Zobacz
Ogłoszenie # 14338238
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Kucharz/ Kucharka
wyświetleń :
65 razy
cena :
7000 PLN
Treść ogłoszenia
Zatrudnimy: Kucharza/ Kucharkę
Miejsce pracy: Głogów Małopolski

OFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie z umową o pracę, po okresie próbnym
-atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności
-elastyczny grafik / pełny wymiar czasu pracy
-komfortowe warunki pracy
-miła atmosfera pracy
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-prowadzenie zmiany
-przygotowanie potraw zgodnie z recepturami
-dbanie o jakość i powtarzalność serwowanych dań
-realizacja przydzielonych zadań w kuchni
-dbanie a sprzęt , oraz porządek na stanowisku pracy
NASZE WYMAGANIA:
-doświadczenie w pracy na kuchni
-umiejętność pracy pod presją czasu
-umiejętność pracy samodzielnej , jak i w zespole
-wymagana dobra organizacja pracy
-chęci do pracy , oraz pozytywne nastawienie
-książeczka sanepid
POSZUKUJEMY OSÓB:
-dyspozycyjnych
-odpowiedzialnych
-pracowitych

Zgłoszenia proszę kierować na adres: office.golden.rose@gmail.com
Lub pod nr. : 698 858 415
telefon :
698 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [1]