rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 25 220   |   Dodanych dzisiaj: 2 611

Dom szeregowy Zalesie

Dom szeregowy Zalesie
Dom w zabudowie szeregowej idealny dla rodziny. Dom znajduje się w zielonej dzielnicy Rzeszowa, jest przestronny, jasny i gotowy do zamieszkania. Oprócz parteru posiada dwa pietra ...

DODGE CALIBER 2.0 CR ...

CENA:
15500


Zobacz

SENATORSKA 118 nowe ...

CENA:
398712


Zobacz

Operacje zaćmy

CENA:
640


Zobacz
Ogłoszenie # 10735128
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Poszukuję
tytuł :
Witam
data dodania :
2018-11-09 13:59 - ważne jeszcze 0 dni do : 2018-11-16
wyświetleń :
23 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
Witam.

Szukam pracy w której nikt pod nikim dołków nie kopie, a człowiek, człowiekowi człowiekiem. W której głównym celem jest rozwój firmy oparty na współpracy pracowników.

Posiadam doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta, fakturowaniu.Studiuję zaocznie administrację na studiach magisterskich, jednak każdą branżę biorę pod uwagę. Z odrobiną chęci wszystkiego można się nauczyć.
Zależy mi na pracy z umową o prace lub umowa zlecenie przez pierwsze 3 miesiące, w okolicach Rzeszowa, Leżajska, Łańcuta lub Przeworska. Kobieta 25 lat.
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij