Ilość ogłoszeń: 22 808   |   Dodanych dzisiaj: 20

PRZEDSTAWICIEL

KLUCZOWE obowiązki: * Nawiązywanie oraz rozwój i utrzymywanie relacji z Klientem, * Sprzedaż, doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług, * Bieżąca opieka nad Klientami; ...

Dwie bardzo ładne dz ...

CENA:
120000

Zobacz

Tanie działki z Waru ...

CENA:
12000

Zobacz
Ogłoszenie # 10345415
kategoria :
Praca > Poszukuję
tytuł :
Szukam pracy na pierwszą zmianę.
wyświetleń :
139 razy
cena :
2500 PLN
Szukam pracy stałej w Rzeszowie tylko na umowę o pracę i na pierwszą zmianę.

Interesuje mnie praca tj:

1. jako pomoc kuchenna,pomoc kucharza (mogę pomagać obierać warzywa, owoce, coś pomóc przygotować,robić surówki, sosy, podawać dania klientom jeśli by było trzeba , odbierać i rozpakowywać towar no i oczywiście sprzątać dany lokal,restaurację, kuchnie),

2. praca na bazarze przy sprzedaży owoców,warzyw lub artykułów codziennego użytku

Jeśli chodzi o moją dyspozycyjność to jestem dyspozycyjna od pon do pt od 7:00 do 16:00 najpóźniej.Stawka jaka mnie interesuje to od 10 zł wzwyż.
Proszę o rozważne i przemyślane oferty pracy.
Zdobyłam doświadczenie w pracy jako pomoc kuchenna i zmywak.