rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 23 136   |   Dodanych dzisiaj: 18

Apartamentowiec blisko Centrum 1,2, ...

Apartamentowiec blisko Centrum 1,2, ...
Nowa atrakcyjna inwestycja mieszkaniowa – Rzeszów, Słocina Nowoczesne i komfortowe mieszkania od 24 m2 do 85 m2 z dużymi tarasami. Zróżnicowany układ pomieszczeń oraz wielko ...

Tunel ogrodniczy

CENA:
1500


Zobacz

Dachy

CENA:
35


Zobacz

MENEDŻER

CENA:
5000


Zobacz
Ogłoszenie # 10605724
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię - dodatkowa
tytuł :
Atrakcyjna oferta na dorobienie na wakacje!
data dodania :
2018-09-19 11:02 - ważne jeszcze 3 dni do : 2018-10-19
wyświetleń :
188 razy
cena :
1500 PLN
Treść ogłoszenia
Witam, poszukujesz pracy?
Średni zarobek 1500zl. Na czym ona polega? A więc słuchaj, jestem dealerem samochodów, przerzucamy auta z Polski na Ukrainę, podejrzanie brzmi? – Już tłumaczę: nie wiem, czy się orientujesz, ale Ukraina nie jest w Unii Europejskiej i płaci duże podatki, cło, vat itd.
Mam sporo klientów na Ukrainie, którzy skupują ode mnie samochody, przykładowo, jeżeli Ukrainiec kupiłby ode mnie samochód w PL i sam go przewiózł przez granicę płaci duże cło, w wysokości 40% wartości samochodu i tu właśnie jesteś potrzebna/y – szukamy osób, które będą siedzieć w tych samochodach jako pasażerowie kiedy to Ukrainiec przewozi auto przez granice, dzięki temu, że jesteś Polakiem i członkiem UE nie zapłaci owego podatku.
Przykładowy wyjazd wygląda następująco: dostaję informację skąd mam Cię zgarnąć – przyjeżdżam po Ciebie, jedziemy po resztę osób (zazwyczaj jeździmy na kilka samochodów, gdzie w jednym są 4 osoby) po czym jedziemy na granicę – Medyka, 65 KM od Leżajska. Tam każdy z was wsiada do osobnego samochodu, który stoi już w kolejce (aby szybciej przejechać). Po przejeździe rozliczamy się i schodzimy z Ukrainy przejściem granicznym na pieszo. Zazwyczaj mamy dwie zmiany, 1 dzień wypada, że wyjazd jest rano około 7:30 i powrót około południa oraz 2 dzień (wieczór) – wyjazd 17:30 i powrót około północy.
Inaczej mówiąc wolimy dać zarobić Polakowi 400zł + 70zł (paszport jeżeli go specjalnie wyrabiasz) za samochód osobowy oraz 300zł za samochód ciężarowy (tkzw. bus), niż wzbogacić urząd skarbowy
Wydaje Ci się, że łamiemy prawo? Ale mimo wszystko jest to legalne, zgodne z prawem - wykorzystujemy lukę w przepisach.
Gdzie haczyk? Raz do roku jako osoba fizyczna może przewieźć dwie maszyny, po 365 dniach (pełny rok) można wykonać znów całą akcję.
Dlaczego napisałem średni zarobek 1500zł? A no dlatego, iż możesz z nami współpracować – szukać osób, którzy pojadą tak jak opisałem to wyżej, tzn. podajesz mi osobę, ja ją zabieram, przewozimy auto i daję jej określoną kwotę za auto wyżej + dodatkowo ty dostajesz od każdej osoby pieniądze! . Możesz zarabiać nie wychodząc z domu.
Wymagania: 17lat + paszport (finansuję go, jeżeli nie posiadasz).
Tak to wygląda, jakbyś miał/a jakieś wątpliwości pisz śmiało na emaila – wszystko Ci wytłumaczę.
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij