Technika - konserwatora zatrudnie c ...

Ośrodek szkoleniowo – wypoczynkowy zatrudni technika konserwatora na cały etat. Zadania: • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania ws ...
Ogłoszenie # 10317124
kategoria :
Praca > Poszukuję
tytuł :
Szukam pracy na pomoc kuchenną na pierwszą zmianę
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 31 dni do : 2018-09-14
wyświetleń :
202 razy
cena :
3000 PLN
Treść ogłoszenia
Szukam pracy na cały etat i na umowa o pracę.

Interesuje mnie praca jako pomoc kuchenna.

ZADANIA jakie mogę wykonywać to:
-Przygotowanie produktów i półproduktów na potrzeby kuchni ( obieranie warzyw )
-Zmywanie naczyń
-Dbanie o czystość w kuchni i w magazynie,
-Robienie zakupów jeśli czegoś braknie,
-Wydawanie posiłków,
-Dobra organizacja pracy własnej oraz utrzymywanie czystości w miejscu pracy .

Jeśli chodzi o stawkę to tak od 10 zł wzwyż za niższą stawkę nie będzie mi się opłacało bo dojeżdżam do Rzeszowa autobusem.Jestem dyspozycyjna od pon do pt od 7:00 do 16 lub 8:00 do 17:00 najpóźniej ,mogę dodatkowo pracować w weekend jeśli będzie trzeba ale to już od godz 8 do 16.

Szukam pilnie stałej pracy żeby podnieść swoje kwalifikacje , zdobyć doświadczenie.

Proszę o przemyślane oferty pracy.