Pokój na ul. Niepodleglości

Pokój w mieszkaniu 3-pokojowym dla osoby pracującej. W apartamencie mieszkają jeszcze 2 dziewczyny. Mieszkanie na pierwszym piętrze, w bloku na przeciw Uniwersytetu Rzeszowskiego. ...
Ogłoszenie # 10428953
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Elektryk - praca w Niemczech
wyświetleń :
17 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
Stanowisko: Elektryk przemysłowy (E/MSR)

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: 26121 Oldenburg, Niemcy

Opis stanowiska: prace związane z okablowaniem, czytanie planów, czynności związane z techniką pomiarową

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie jako elektro-instalator
- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
- doświadczenie w pracy na budowach oraz przy instalacjach domowych
- elastyczność

Oferujemy wszystkie świadczenia wg zbiorowego układu pracy oraz dodatkowe świadczenia związane z zatrudnieniem.
WYNAGRODZENIE: 1600 – 1800 euro netto + dodatki urlopowe i świąteczne.
Zapewnione darmowe zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres [użyj poniższego formularza kontaktowego]
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928
Dane kontaktowe
telefon :
535 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [6]