Ilość ogłoszeń: 13 368   |   Dodanych dzisiaj: 24

Szeregówka skrajna – 180 m ZA ...

3 niezależne mieszkania - HIT INWESTYCYJNY Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 180 m2, położony na działce 3,5 ar przy ulicy Sasanki na osiedlu Zalesie. W najbliższej odl ...

Usługi ogrodnicze

CENA:
0

Zobacz

Mble belaggio

CENA:
1000

Zobacz
Ogłoszenie # 14340631
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Pracownik techniczny obiektu ( praca dorywcza )
wyświetleń :
79 razy
cena :
27 PLN
Treść ogłoszenia
Pracownik techniczny obiektu handlowego (praca dorywcza)

Godziny pracy:

Wtorek, czwartek, sobota
15:00 - 21:30

Warunki zatrudnienia:

- Umowa zlecenie
- obiekt Zalesie Park

Obowiązki:

- Utrzymywanie czystości wewnątrz obiektu handlowego oraz na terenie zewnętrznym
- Zamykanie obiektu po zakończeniu pracy
- Zabezpieczanie obiektu poprzez zbrojenie alarmu
- Realizacja prac będących w zakresie funkcjonowania obiektu zgodnie z poleceniami
- Ochranianie obiektu

Wymagania:

- Dyspozycyjność w wyżej wymienionych dniach i godzinach
- Umiejętność wykonywania prostych czynności technicznych
- Chęć do pracy w dynamicznym środowisku handlowym
- Gotowość do podejmowania pracy dorywczej 3 razy w tygodniu

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy :
szklanetarasy.najem@gmail.com