Ilość ogłoszeń: 13 675   |   Dodanych dzisiaj: 307

Sprzedam Dziąłkę Rudna Mała

Okazja-dobra inwestycja Sprzedam Działkę składającą się z trzech działek o powierzchni 10.36 ara,10.56 ara.10.89 ara stanowiących jeden obszar 31.81 ara. Klasa gruntów IV-LZR-grunt ...

TANIO - mieszkanie 3 ...

CENA:
1700

Zobacz

Warsztat, magazyn, p ...

CENA:
8000

Zobacz
Ogłoszenie # 14324054
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Praca w Pilźnie dla Spawacza MAG 135
data dodania :
2024-03-28 11:41 - ważne jeszcze 1 dzień do : 2024-04-28
wyświetleń :
47 razy
cena :
35 PLN
Praca dla osób po kursach spawalniczych :

Stawka godzinowa: od 25-35 zł netto (wypłacane na rękę)

Stawka godzinowa, do uzgodnienia po próbkach wykonanych na zakładzie

Miejsce pracy: Hala

Opis stanowiska pracy:

W trakcie procesu rekrutacji oczekujemy wykonania dwóch prób spawania:

Spoina teowa z pachwinową spoiną, wykonywana w dwóch przejściach, w pozycji PF, na blasze o grubości 10 mm.

Spoina doczołowa BW-12V, wykonywana w pozycji PC.

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole i skrupulatna organizacja pracy własnej.

Dobra zdolność manualna, zaangażowanie oraz wysoka precyzja.

Odpowiedzialność, samodzielność i dyspozycyjność.

Aktualny certyfikat spawacza.

Co oferujemy:

Umowa-zlecenie. po okresie próbnym umowa o pracę.

Zakwaterowanie

Możliwość długotrwałej współpracy.

Wynagrodzenie godzinowe.

Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce.

Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności dokumentacyjnych, kwestii podatkowych i ubezpieczeniowych dla naszych pracowników.

Okresowe badania lekarskie i szkolenia BHP.

Telefon kontaktowy:

Janusz +48 511401901

telefon :
511 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [2]