rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 24 183   |   Dodanych dzisiaj: 22

SPRZEDAWCA W SALONIE JUBILERSKIM

SPRZEDAWCA W SALONIE JUBILERSKIM
Firma Jubilerska ADORO z wieloletnimi tradycjami poszukuje osób na stanowisko sprzedawcy w salonie w Galerii Rzeszów Proponujemy: -szkolenie branżowe oraz pomoc we wdrożeniu na no ...

Gotowe mieszkania - ...

CENA:
299782


Zobacz

Kurs Specjalista ds. ...

CENA:
159


Zobacz
Ogłoszenie # 10428709
Dane podstawowe
kategoria :
Usługi > Oferuję
tytuł :
ADWOKAT NA RATY! ODDŁUŻANIE!!!
data dodania :
2018-07-13 11:56 - ważne jeszcze 1 dzień do : 2018-07-23
wyświetleń :
12 razy
cena :
1 PLN
Treść ogłoszenia
Potrzebujesz prawnika, a nie masz na niego środków?

Chętnie poprowadzimy Twoje sprawy. Jeżeli kiedykolwiek potrzebowałeś adwokata to wiesz, że nie jest to mały wydatek. Każda sprawa poprowadzona przez kancelarię to zazwyczaj koszt rzędu minimum 1000zł, a napisane przez adwokata pismo kosztuje od 100zł.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy Ci ochronę prawną trwającą tak długo, jak sobie tego zażyczysz, a płatność rozłożymy na kilka lub kilkanaście niskich wpłat, na miarę Twojego portfela.
Świadczymy usługi w zakresie takim, jak:
-prawo cywilne,
-prawo spadkowe,
-prawo rzeczowe,
-prawo gospodarcze,
-prawo handlowe,
-prawo karne,
-prawo pracy,
-prawo administracyjne.

Wpadłeś w pętlę kredytową? Masz długi i nie możesz sobie z nimi poradzić? Stare wpisy w bazach uniemożliwiają Ci wzięcie kredytu? Komornik i windykacja spędzają Ci sen z powiek?
Jesteśmy profesjonalną kancelarią prawną posiadającą usługę oddłużania.
Zajmujemy się negocjacjami z bankami, firmami pożyczkowymi oraz komornikiem. Pomagamy uniknąć egzekucji oraz przekładamy w czasie spłaty rat, piszemy pisma o umorzenie odsetek, zmniejszenie rat, anulowanie długu ze względu na zmianę sytuacji materialnej oraz wiele, wiele innych.

Daj sobie pomóc, skontaktuj się z nami pod numerami 575-132-823 lub 575-132-873.
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij