Specjalista d/s administracyjnych

Elmak Sp. z o.o. od 28 lat jest jednym z liderów na rynku elektroniki użytkowej. W portfolio firmy są m.in. piloty uniwersalne własnej produkcji oraz szeroka gama akcesoriów elekt ...

Mieszkanie z wyposaż ...

CENA:
319000

Zobacz
Ogłoszenie # 10734340
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Budowa dachów- praca w Belgii
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 23 dni do : 2018-12-05
wyświetleń :
9 razy
cena :
0 PLN
Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko:
PRACOWNIK DO BUDOWY DACHÓW

Zakres obowiązków:
- umieszczanie belek
- kładzenie pokryć dachowych, listew, dachówek
- praca z palnikiem gazowym itp.
- praca w 90% na dachach płaskich (głównie pokrycia szkół)

Wymagamy:
- doświadczenie minimum 3 lata
- znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym
- brak lęku wysokości
- umiejętność pracy z palnikiem gazowym- WYMÓG KONIECZNY

Ponadto oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- praca w Brugge i okolicach

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - APLIKUJ!
Wyślij swoje CV
Lub zadzwoń pod nr +48 731 901 913

A także odwiedź naszą stronę → www.klaverteam.com
gdzie zapoznasz się ze szczegółami oferty!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
tel: +48 731 901 913

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Dane kontaktowe
telefon :
731 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [45]