PRACA W HURTOWNI ZNICZY

Hurtownia zniczy, lampek choinkowych i fajerwerków RÓŻA z Rzeszowa zatrudni mężczyznę na stanowisko MAGAZYNIERA.Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz.9.00-17.00 p ...

COPYWRITER - Technet ...

CENA:
1600

Zobacz

Wynajme komfortowe m ...

CENA:
1350

Zobacz
Ogłoszenie # 10465615
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - PRACA W HOLANDII
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 30 dni do : 2018-10-24
wyświetleń :
142 razy
cena :
0 PLN
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO

Zakres obowiązków:
- wszelkie obowiązki związane z pracą jako operator wózków widłowych

Wymagania:
- doświadczenie
- uprawnienia na wózki widłowe
- znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
- gotowość do wyjazdu od zaraz
- dostępność na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
- stawka godzinowa zależnie od stopnia znajomości języka angielskiego
- zakwaterowanie w domach i w domkach
- pierwsza wypłata w czwartym tygodniu pracy, potem regularnie co tydzień.
- możliwość zaliczek w pierwszych tygodniach pracy- wysokość zaliczki maksymalnie 50 euro jednorazowo
- dojazd do pracy
- ubezpieczenie

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 510356189 lub 570901913 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek: „wózek widłowy”
Dane kontaktowe
telefon :
570 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [32]