Profesjonalne wykończenia wnętrz

Witam. Zajmuje się profesjonalnym wykończeniem mieszkań oraz domów. Oferuję bogaty wachlarz usług przy użyciu sprawdzonego sprzętu: - malowanie hydrodynamiczne agregatem Graco oraz ...

GRZEGORZ BAND Orkie ...

CENA:
800

Zobacz

Piękne mieszkanie ! ...

CENA:
269000

Zobacz
Ogłoszenie # 10460636
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
PAKOWANIE PŁYT CD/ DVD - PRACA W NIEMCZECH
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 31 dni do : 2018-11-15
wyświetleń :
315 razy
cena :
0 PLN
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:|
PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWANIE PŁYT CD/ DVD - PRACA DLA KOBIET
Zakres obowiązków:
- pakowanie płyt CD/ DVD w okładki, foliowanie i etykietowanie
- pakowanie płyt do kartonów

Wymagania:
- praca dla kobiet
- dobra kondycja fizyczna
- możliwość podjęcia pracy od zaraz na minimum 3 miesiące
- zręczność, dobry wzrok
- znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
- doświadczenie nie jest wymagane
- CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy oraz stopniem znajomości języka

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa
- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin,
- niemiecką umowę o pracę oraz pełne świadczenie socjalne,
- płatne zakwaterowanie,
- opiekę polskiego koordynatora,
- ubezpieczenie,
- bezpłatny transport do pracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901913 lub 731901913 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na [użyj poniższego formularza kontaktowego], w tytule dając dopisek: „pakowanie płyt”
Dane kontaktowe
telefon :
570 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [41]