skup samochodów 691349636

sprzedajesz samochód zadzwoń 691349636 kupimy każde auto najlepsze ceny !!! ...

Mieszkanie dwupoziom ...

CENA:
315000

Zobacz

Mieszkanie - kawaler ...

CENA:
1200

Zobacz
Ogłoszenie # 9716194
kategoria :
Praca > Zatrudnię - dodatkowa
tytuł :
Manager zespolu sprzedażowego
wyświetleń :
956 razy
cena :
4000 PLN
Treść ogłoszenia

Opis stanowiska:
-rekrutacja
-nadzór, szkolenia
-realizacja planów
-praca w zespole menedżerskim

WYMAGANIA:
* wykszt. min. średnie (pref.wyższe)
* umiejętność realizacji celów
* proaktywność
* cechy lidera/przywódcy

OFERUJEMY:
* firma o długich tradycjach i stabilnej pozycji na rynku
* wdrożenie, szkolenia
* motywacyjny system wynagrodzeń (kontrakt, prowizje, premie)
* system szkoleń i specjalizacji
* czytelne ścieżki kariery
* do uzyskania m.in.: ubezp., karta medyczna, premia emerytalna
FIRMA:
Biuro w Rzeszowie, Moniuszki 11, ponad 20 biur terenowych na Podkarpaciu,
ponad 50 oddziałów i przedstawicielstw w Polsce

Proszę do CV dopisać poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie współpracy w celu udziału w procesie rekrutacji organizowanym przez Aviva Sp. z o.o. Informuję jednocześnie, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności dla kandydatów na Kierowników Grupy obowiązującą w Avivie.

Aby aplikować skopiuj poniższy link i wklej w okno przeglądarki:

Inne ogłoszenia [4]