rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 23 447   |   Dodanych dzisiaj: 32

Warszawska granica, 42-57m2, 2-4 po ...

Warszawska granica, 42-57m2, 2-4 po ...
KAMERALNE OGRODZONE OSIEDLE NA OBRZEŻACH RZESZOWA. KOMFORTOWE MIESZKANIA O WYSOKIM STANDARDZIE WYKOŃCZENIA! www.orzechowesady.pl NOWA INWESTYCJA PRZY GRANICY Z RZESZOWEM- W ZACZE ...

Mieszkanie 2 pokoje ...

CENA:
215000


Zobacz
Ogłoszenie # 10618891
Dane podstawowe
kategoria :
Komputery > Usługi
tytuł :
Tworzenie stron www/plakatów/wizytówek/logotypów
data dodania :
2018-09-24 12:39 - ważne jeszcze 7 dni do : 2018-10-24
wyświetleń :
15 razy
cena :
1 PLN
Treść ogłoszenia
Oferuję stworzenie nowoczesnych, funkcjonalnych oraz łatwych w obsłudze stron internetowych. Mam na swoim koncie strony - wizytówki, sklepy internetowe oraz strony zawierające konkretne funkcjonalności. Z chęcią podejmę się również odświeżenia bądź rozbudowy istniejącej już strony.
Moje projekty są eleganckie i są tworzone korzystając z najnowszych technologii. Uważam, że siła przekazu leży w prostocie - do tego zawsze dążę. Chcę, żeby Państwa strona perfekcyjnie oddawała charakter działalności.
Moje strony są oparte o system zarządzania treścią, co pozwoli na późniejsze dowolne edytowanie tekstów lub budowy strony. Do każdego projektu tworzę indywidualną instrukcję, pokazującą krok po kroku jak zarządzać stroną.
Wszystkie projekty tworzę w zgodzie z obecnymi standardami tj. tak aby korzystać z nich nie tylko na komputerze ale również na urządzeniach mobilnych takich jak tablety czy smartfony - co w obecnych czasach wielokrotnie zwiększa popularność witryny.
Przez kilka lat swojej działalności opracowałem schemat działania, dzięki któremu klient ma ciągły wgląd w postęp pracy i w każdym momencie może dostarczać cennych uwag i wyrażać swoją opinię na temat projektu.
W swojej ofercie mam również projektowanie logotypów, banerów, grafik i wizytówek.

Link do portfolio: http://wg-portfolio.ugu.pl

Zapraszam do kontaktu i współpracy.
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [1]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij