rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 23 451   |   Dodanych dzisiaj: 3

skup samochodów504823824

skup samochodów504823824
skupujemy samochody osobowe ciężarowe busy wywrotki najlepsze ceny gotówka 504823824 ...

Przestronne mieszkan ...

CENA:
479000


Zobacz

Wózek

CENA:
300


Zobacz
Ogłoszenie # 10665554
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Pracownik magazynu
data dodania :
2018-10-12 15:14 - ważne jeszcze 26 dni do : 2018-11-12
wyświetleń :
13 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).

Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Okolice HanoweruFirma:

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się i wiodącej na rynku niemieckim firmie, zajmującej się internetową dystrybucją towarów meblowych i akcesoriów wyposażenia wnętrz. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy pracowników do centrum dystrybucyjnego w okolicach Hanoweru (ok. 400km od granicy polsko-niemieckiej).Zakres zadań:

Do Twoich obowiązków będą należały prace magazynowe – komisjonowanie towarów meblowych oraz przygotowanie ich do wysyłki, ręczny załadunek i rozładunek towarów i praca ze skanerem ręcznym. Obowiązuje system 2-zmianowy.Jeśli:

Jesteś zmotywowany do zdobywania doświadczenia w pracy za granicą,
Masz możliwość wyjazdu do Niemiec swoim autem,
Możesz rozpocząć pracę od zaraz,
zgłoś się do nas!Naszym Pracownikom zapewniamy:

Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony(z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,
Dobrą stawkę oraz premię dzienną,
Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty,
Dopełnienie wszystkich formalności jeszcze przed wyjazdem,
Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
Zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę,
Zwrot kosztów za odzież roboczą,
Opiekę Konsultantafirmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.).
Osoby, które sprawdzą się na swoim stanowisku, otrzymają możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie niemieckiej!Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub pozostawienie kontaktu pod numerem + 48 500 456 300.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie.

Wyrażam zgodę (zgoda dobrowolna) na wykorzystanie (mojego CV/mojej aplikacji) w przyszłych lub równolegle trwających procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mondi Polska.”
Zdjęcia
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [19]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij