rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 24 690   |   Dodanych dzisiaj: 2 795

Wealth Manager - Rozwiązania finans ...

Wealth Manager - Rozwiązania finans ...
Firma doradztwa finansowego Gerda Broker Sp. z o.o. działa na polskim rynku finansowym od 5 lat, oferując bezpieczne i rentowne inwestycje kapitałowe i inwestycje w nieruchomości. ...

Mieszkanie dwupoziom ...

CENA:
365000


Zobacz
Ogłoszenie # 10660140
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Pracownik fizyczny w Niemczech – wyjazd w ek
data dodania :
2018-10-10 16:41 - ważne jeszcze 26 dni do : 2018-11-10
wyświetleń :
20 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).
Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Pracownik fizyczny w Niemczech – wyjazd w ekipie – OD ZARAZ
Miejsce pracy: różne lokalizacje na terenie Niemiec (Hanower, Wilburgstetten, Löhne, Langenau)


Jeśli chcesz nabyć doświadczenie na produkcji - w branży drzewnej, metalowej lub na magazynie – jako komisjoner czy operator wózka widłowego w Niemczech to oferta jest idealna dla Ciebie!

Jeśli znasz język niemiecki, możesz liczyć na większy dodatek dzienny, zadzwoń do nas, żeby dowiedzieć się więcej.

Wymagamy od Ciebie tylko auta w celu zachowania mobilności na miejscu oraz gotowości do podjęcia pracy w ciągu kilku dni! Mamy wolnych kilka miejsc, więc możesz wyjechać ze znajomym.


WARUNKI ZATRUDNIENIA, KTÓRE MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ:
• niemiecka umowa o pracę,
• stawka godzinowa 9,49€ + 9 € - 15 € netto dodatku dziennego
• zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę,
• terminowa wypłata wynagrodzeń,
• zwrot kosztów odzieży roboczej,
• wdrożenie do pracy przez polskiego brygadzistę,
• wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres pracy, w dopełnieniu formalności związanych z meldunkiem, zakwaterowaniem, a także innymi kwestiami związanymi z bieżącym zatrudnieniem.


Zainteresowany? Prześlij CV na adres [użyj poniższego formularza kontaktowego] lub zadzwoń + 48 500 456 300.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym https://mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie.

Wyrażam zgodę (zgoda dobrowolna) na wykorzystanie (mojego CV/mojej aplikacji) w przyszłych lub równolegle trwających procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mondi Polska.”Zdjęcia
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [15]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij