rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 24 127   |   Dodanych dzisiaj: 20

PRACOWNIK BIUROWY z j. ukraińskim

PRACOWNIK BIUROWY z j. ukraińskim
ZESPÓŁ TŁUMACZY K. LITWIN, J. CZERNIA S.C. z siedzą w Rzeszowie zatrudni osobę na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY z j. ukraińskim PRACOWNIK BIUROWY z j. ukraińskim Miejsce pracy: Rz ...

Biurko szkolne

CENA:
90


Zobacz

Nowe mieszkania - za ...

CENA:
4500


Zobacz
Ogłoszenie # 10504893
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Poszukuję
tytuł :
Pomoc nauczyciela przedszkola
data dodania :
2018-08-11 13:36 - ważne jeszcze 2 dni do : 2018-08-18
wyświetleń :
22 razy
cena :
1 PLN
Treść ogłoszenia
Jestem kreatywną, pracowitą, dynamiczną i uśmiechniętą kobietą, która nie boi się wyzwań i chętnie podejmie pracę w charakterze pomocy nauczyciela w przedszkolu (lub inną, od poniedziałku do piątku do godz. 16:00).
Nie posiadam wykształcenia kierunkowego, za to posiadam szereg cech i umiejętności, które czynią mnie znakomitym kandydatem na to stanowisko.
Nie są mi obce zasady BHP, umiem udzielić pierwszej pomocy, doskonale współpracuję z innymi. Nie brak mi pomysłów i zapału, potrafię działać samodzielnie, zorganizować dzień pracy, ale i znakomicie podporządkowuję się poleceniom. Jestem mamą ośmiolatki. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam nie tylko jako mama, ale także niania - najpierw 5 dzieci w wieku od 0 do 12 lat, a następnie dwójki dzieci w wieku od 0 do 4 lat. Łącznie jako niania przepracowałam 7 lat. Posiadam referencje, a z rodzicami moich podopiecznych łączą mnie do dziś ciepłe stosunki.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiem.

Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij