rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 26 974   |   Dodanych dzisiaj: 3 703

PODDASZA DOCIEPLENIA ZABUDOWY G-K

PODDASZA DOCIEPLENIA ZABUDOWY G-K
USŁUGI ADAPTACJI PODDASZY DOCIEPLENIA DOCIEPLENIA PIANA WEŁNA ZABUDOWY STRYCHÓW PODDASZY DACHÓW STROPÓW DREWNIANYCH PODWIESZANE SUFITY SCIANY DZIAŁOWE I INNE ...

Komfortowy lokal biu ...

CENA:
1890


Zobacz

3 pokoje w świetnej ...

CENA:
275000


Zobacz
Ogłoszenie # 10322114
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię - dodatkowa
tytuł :
25 zł w godzinę
data dodania :
2018-06-04 10:55 - ważne jeszcze 9 dni do : 2018-07-04
wyświetleń :
620 razy
cena :
25 PLN
Treść ogłoszenia
Jeśli jesteś zainteresowany(a) dzieleniem się swoją opinią na temat najnowszych produktów i usług, to płatne ankiety internetowe mogą być interesującym źródłem dodatkowego dochodu, który możesz generować w wolnej chwili, w zaciszu własnego mieszkania.Wypełnianie płatnych ankiet internetowych jest uczciwym i legalnym sposobem zarabiania pieniędzy. Agencje badawcze na zlecenie swoich klientów przeprowadzają niezliczoną ilość badań i muszą znać odpowiedzi na wiele pytań. Na te właśnie pytania Ty możesz udzielić odpowiedzi i dostać za to wynagrodzenie. Dzięki Twoim odpowiedziom agencje badawcze mogą pomagać firmom w podejmowaniu odpowiednich decyzji marketingowych dotyczących wielu produktów i usług. Wiele firm oczekuje na Twoją opinię, aby mogły wiedzieć jak ukształtować swoje produkty. Kiedy firma poszukuje wytycznych dotyczących bieżących gustów i upodobań konsumentów, zwraca się do innej firmy, której zadaniem jest zbadanie zwyczajów konsumenckich grupy ludzi, do których ma być skierowany dany produkt. W takich sytuacjach właśnie mają zastosowanie płatne ankiety internetowe.
Proponuje sprawdzone i wypłacalne serwisy, aby zwiększyć zarobki zarejestruj się w paru portalach – zajmie Ci to kilka minut

Wypełniaj ankiety dla największych firm i usługodawców na świecie. Wyraź swoją opinie i otrzymaj za to gratyfikacje, którą później możesz wypłacić na Paypal, nagrody czy bony podarunkowe.

https://pl.toluna.com/referral/miron83

Polski portal badawczy liczący ponad 100 000 aktywnych osób, który wynagradza użytkowników za wypełniania ankiet i dzielenie się swoimi opiniami na dany temat. Zebrane punkty w serwisie można zamienić na nagrody lub wypłacić na konto bankowe.

http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76454476

Serwis z przeszło 10-letnim doświadczeniem. Rejestracja w panelu jest bezpłatna. Na wypełnienie najkrótszych ankiet przeznaczyć trzeba od 3 do 5 min., zaś przy najdłuższych potrzeba od 30 do 40 min. Średni czas wypełniania jednej ankiety wynosi ok. 15 min. Niezbędne minimum do wypłaty to 1000 pkt warte 50 zł.

http://panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/ff32bbcd87544b9d0ea8a6482a24782c56a119dd/

Międzynarodowa firma prowadząca działalność od 2006 r. Łączy cechy panelu ankietowego i serwisu społecznościowego. Rejestracja w programie jest darmowa, przy czym za wypełnienie profilu użytkownik dostaje na dobry start 500 pkt oraz 100 pkt za aktywację adresu e-mailowego. Minimalny próg do wypłaty to 20000 pkt, przy czym 1000 pkt to równowartość 1 EUR. Pieniądze są wypłacane na konto PayPal. Średnia wysokość stawek: od 5 zł do 25 zł, w zależności od długości ankiety.

https://www.myiyo.com/?ref=313156934

Redaktor Opinii to internetowy panel badawczy umożliwiający użytkownikom zarabianie poprzez wypełnianie płatnych ankiet. Portal został założony przez Instytut Badań Pollster. Zaproszenie do wypełniania ankiet otrzymujemy na podany adres mailowy.
Kwota jaką możemy otrzymać za wypełnienie ankiety jest podawana przed jej wypełnieniem. W programie Redaktora Opinii zbieramy punkty, które później możemy wymienić na bony lub gotówkę.
Wypłata środków zgromadzonych w Redaktorze Opinii jest możliwa po zgromadzeniu 500 punktów, czyli odpowiednika 50 złotych.

https://reaktoropinii.pl/ref/mqgcb

5$ za rejestracje
Program daje nam możliwość zarabiania na wypełnianiu ankiet, oraz posiada sklep internetowy, w którym jako zarejestrowani użytkownicy mamy różne obniżki.
Greenpanthera oferuje wiele możliwości zarabiania, takie jak ankieta dnia, badania ankietowe i inne zadania

http://greenpanthera.com/pl/?rf=fe6219262ef98

Zbieraj punkty i wymieniaj je na gotówkę
Za swoje zaangażowanie otrzymujemy unikatowe punkty. Zostaną one nam na przykład po zrobieniu płatnej ankiety lub po zaproszeniu znajomych do wspólnego zarabiania. Dużo ankiet, wypłaty do 72 godzin poprzez Paypal w dolarach

http://paidviewpoint.com/?r=91znbk

Każda pomyślnie wypełniona przez Ciebie ankieta to punkty, które gromadzisz na swoim koncie. Dokładną ilość punktów za wypełnienie ankiety, znasz zanim ją rozpoczniesz. Dlatego zdecyduj, którą z ankiet wybierasz i ile zarobisz. Zgromadź minimum 500 punktów i wymień je na pieniądze lub ciekawe nagrody.

https://surveyo24.com/pl?ref=mWn5xe79QQ
Zdjęcia
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij