Ilość ogłoszeń: 26 185   |   Dodanych dzisiaj: 28

skup aut 504823824

kupujemy wszystkie samochody za gotówkę zadzwoń 504823824 ...

AUDI A6 QUATTRO 2.4B ...

CENA:
13500

Zobacz

Przedstawiciel Handl ...

CENA:
2500

Zobacz
Ogłoszenie # 10273751
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
PRACOWNIK SERWISU WULKANIZACJI - RÓŻNE LOKALIZACJE
wyświetleń :
14 razy
cena :
0 PLN
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Montaż i wymiana opon
Naciąganie opon na felgi
Kontrola stanu opon
Prace serwisowe

WYMAGANIA:
Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanika samochodowego/wulkanizatora
Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Minimum 6 miesięczne doświadczenie w montażu/wymianie opon (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Wynagrodzenie (9,49 euro brutto/godzina + 20-25 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ImpactJob Monika Kowacz z siedzibą w Skawinie (NIP 6792949839) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dane kontaktowe
telefon :
602 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [3]