Ilość ogłoszeń: 23 284   |   Dodanych dzisiaj: 345

2pokoje mieszkanie 42,5m2 Powstańcó ...

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować Państwu idealne mieszkanie zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i dla rodziny poszukującej swoich własnych czterech ...

WYKONCZENIA WNETRZ

CENA:
10000

Zobacz

Kierowca kat. B

CENA:
2500

Zobacz
Ogłoszenie # 11148066
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Specjalista ds. Rekrutacji z językiem angielskim
wyświetleń :
398 razy
cena :
0 PLN
HOBIJ jest agencją zajmującą się pośrednictwem pracy i rekrutacją pracowników dla holenderskich firm. Dysponujemy licznymi i zróżnicowanymi ofertami pracy w różnych sektorach, na całym obszarze Holandii. HOBIJ nie tylko oferuje pracownikom doskonałe warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego, lecz również zapewnia zakwaterowanie, dojazdy do pracy oraz pełną obsługę administracyjną.

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji z językiem angielskim
Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:
tworzenie bazy potencjalnych kandydatów
analiza zasobów występujących w bazie danych w aspekcie projektów rekrutacyjnych
selekcja dostępnych kandydatów
przyjmowanie i weryfikacja dokumentów aplikacyjnych
prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kandydatami
prowadzenie projektów rekrutacyjnych i poszukiwanie kandydatów
prowadzenie dokumentacji kandydatów
przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
administracyjne wsparcie pracy działu rekrutacji

Wymagania:
Min. roczne doświadczenie w rekrutacjach na różne stanowiska
Wykształcenie wyższe
Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1
Zdolności interpersonalne
Umiejętność budowania dobrych relacji
Entuzjazm, doświadczenie w pracy zespołowej

Oferujemy:
umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
pracę w sympatycznej atmosferze
przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań
możliwość rozwoju zawodowego
szkolenia zagraniczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy info@hobij.pl w tytule wiadomosci wpisując "Specjalista ds. Rekrutacji "

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.