Elektryk -Usługi Elektryczne

Firma oferuje kompleksowe usługi elektryczne. Wykonujemy między innymi: -instalacje elektryczne natynkowe i podtynkowe nowe oraz modernizację instalacji istniejących -montaż osprz ...

Wszystkie oferty Now ...

CENA:
3700

Zobacz

Wytwornica dymu

CENA:
1

Zobacz
Ogłoszenie # 10502658
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
CIEŚLA SZALUNKOWY Francja
wyświetleń :
8 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
Grupa AKCJA JOB
ALBEDO HR Sp. z o. o. - Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejsce pracy: Francja

Zadania:
• montaż/demontaż szalunków (szalunki metalowe w systemie SATECO) w tym szalunków zaokrąglonych
• murowanie ścian z pustaków

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na budowach we Francji (szalunki „coffrage-banchage”)
• znajomość systemów szalunkowych SATECO w tym szalunków zaokrąglonych
• dobra znajomość rysunku technicznego
• samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
• gwarancję zakwaterowania
• zwrot kosztów przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)
• pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
• zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.
• ubrania robocze
• możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albedo HR Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Dane kontaktowe
telefon :
506 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [5]