rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 25 394   |   Dodanych dzisiaj: 16

Głogów Niwa dom blisko lasu.

Głogów Niwa dom blisko lasu.
Do sprzedania dom pod lasem położony w spokojnej okolicy w Głogowie Młp. na osiedlu Niwa o powierzchni 129m2. Budynek aktualnie jest w stanie surowym zamkniętym z mediami w budynk ...

NOWE MIESZKANIA GOTO ...

CENA:
176351


Zobacz
Ogłoszenie # 10351953
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Operator Urządzeń Do Produkcji Makaronu
data dodania :
2018-06-14 17:20 - ważne jeszcze 11 dni do : 2018-06-30
wyświetleń :
78 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
Firma: Makarony Polskie SA
Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów

Opis firmy
Makarony Polskie S.A. jeden z największych i dynamicznie rozwijających się producentów makaronu w Polsce z bogatymi tradycjami i długoletnim doświadczeniem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Operator urządzeń do produkcji makaronu

Główne zadania:
- produkcja makaronu zgodnie z założonym planem produkcji (ilościowo, asortymentowo, jakościowo),
- obsługa maszyn i urządzeń do produkcji makaronu,
- współpraca z Działem Kontroli Jakości,
- przyjmowanie dostaw surowców na magazyn.

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne,
- sumienność, odpowiedzialność, rzetelność,
- chęć podnoszenia kwalifikacji,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych, wciągarki, wciągników i żurawi warsztatowych – będzie dodatkowym atutem,
- mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego.


Osoby zainteresowane pracą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem OPERATOR URZADZEŃ DO PRODUKCJI MAKARONU na adres [email protected] Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest grupa przedsiębiorstw należących do Grupy Makarony Polskie, to znaczy wszystkie podmioty z grupy kapitałowej Makarony Polskie, w skład której wchodzą Makarony Polskie SA z siedzibą w Rzeszowie, (35-082 Rzeszów), ul. Podkarpacka 15A jako główna jednostka organizacyjna oraz wszelkie podmioty z nią powiązane i od niej zależne, zarówno osobowo, jak i kapitałowo, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów. Lista spółek wchodzących w skład Grupy Makarony Polskie jest dostępna na stronie: www.makarony.pl
2.Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 108)
3.Kontakt z zespołem ds. ochrony danych osobowych – [email protected]
4.Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres rekrutacji i przyszłych rekrutacji / przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora.
5.Posiada Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7.Podanie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie są obligatoryjne w zakresie wynikającym bezpośrednio z odpowiednich przepisów, w pozostałym zakresie podanie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne.
8.Pana/Pani dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [4]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij