Ilość ogłoszeń: 25 838   |   Dodanych dzisiaj: 457

dom dla pracowników

Dom przy ul.Borowej w Rzeszowie, ogrodzony, murowany i ocieplony, ogrzewany gazem ( nowy piec dwu-funkcyjny, bardzo ekonomiczny). Idealny dla pracowników firm, może pomieścić 10 os ...

płyta chodnikowa

CENA:
9

Zobacz

Atrakcyjne mieszkani ...

CENA:
2300

Zobacz
Ogłoszenie # 10351950
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
POMOCNIKA OPERATORA
wyświetleń :
87 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
Firma: Makarony Polskie SA
Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów

Opis firmy
Makarony Polskie S.A. jeden z największych i dynamicznie rozwijających się producentów makaronu w Polsce z bogatymi tradycjami i długoletnim doświadczeniem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Pomocnik Operatora

Główne zadania:
- utrzymywanie czystości wynikający z harmonogramu czyszczeń i sprzątań wraz z właściwymi zapisami;
- obsługa węzła mącznego w tym zasyp surowców dozowanych ręcznie, wykonywanie przedmieszek itp.;
- kompletacja matryc do produkcji oraz ich mycie po produkcji;
- pomoc operatorom przy rozruchu linii;
- obłapywanie makaronu na kruszkę;
- wstępny i właściwy przemiał kruszki;
- usuwanie odpadów z obszaru produkcji.

Wymagania:
- wykształcenie podstawowe lub zasadnicze;
- sumienność, odpowiedzialność, rzetelność;
- zaangażowanie w wykonywaną pracę;
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych, wciągarki, wciągników i żurawi warsztatowych – będzie dodatkowym atutem;
- książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
- zatrudnienie na umowę o pracę;
- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane pracą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem POMOCNIK OPERATOR adres [email protected] Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest grupa przedsiębiorstw należących do Grupy Makarony Polskie, to znaczy wszystkie podmioty z grupy kapitałowej Makarony Polskie, w skład której wchodzą Makarony Polskie SA z siedzibą w Rzeszowie, (35-082 Rzeszów), ul. Podkarpacka 15A jako główna jednostka organizacyjna oraz wszelkie podmioty z nią powiązane i od niej zależne, zarówno osobowo, jak i kapitałowo, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów. Lista spółek wchodzących w skład Grupy Makarony Polskie jest dostępna na stronie: www.makarony.pl
2.Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 108)
3.Kontakt z zespołem ds. ochrony danych osobowych – [email protected]
4.Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres rekrutacji i przyszłych rekrutacji / przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora.
5.Posiada Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7.Podanie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie są obligatoryjne w zakresie wynikającym bezpośrednio z odpowiednich przepisów, w pozostałym zakresie podanie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne.
8.Pana/Pani dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Inne ogłoszenia [4]