Wytwornica dymu

Witam Oferuję państwu wynajem wytwornicy ciężkiego domu na pierwszy taniec. Boisz się że pomylisz kroki nic się nie martw w gęstym ciężkim dymie nikt nie zauważy. Zadzwoń już dziś ...

DZIAŁKA PRZY GRANICY ...

CENA:
962500

Zobacz

Rudna Mała, 54a, utw ...

CENA:
7020

Zobacz
Ogłoszenie # 10499078
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Opiekun Medyczny Anglia Irlandia Niemcy Norwegia
wyświetleń :
13 razy
cena :
9000 PLN
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia w Anglii, Irlandii, Niemczech i Norwegii

Wyjedź już dziś, zarób nawet 13 000 zł miesięcznie jako opiekun!

Opiekun Medyczny w domach opieki w Anglii, Irlandii, Niemczech i Norwegii

wynagrodzenie: 5000- 13 000 zł miesięcznie netto (wynagrodzenie zależy od doświadczenia i znajomości języka)

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka danego kraju w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w opiece Live in lub w domach pomocy społecznej

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim oraz: angielskim, norweskim lub niemieckim na adres mailowy: [użyj poniższego formularza kontaktowego]

W temacie prosimy wpisać "Opiekun Medyczny "

Dane kontaktowe
telefon :
512 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [2]