Ilość ogłoszeń: 24 495   |   Dodanych dzisiaj: 20

Wiercenie w betonie Podkarpacie!!!!

Oferujemy przewierty techniką diamentową w betonie,żelbecie,cegle,pustaku Wiercimy w ścianach,podłogach stropach oraz innych konstrukcjach budowlanych! Wykonujemy usługi pod wentyl ...

Nie czekaj na klucze ...

CENA:
259000

Zobacz

Mieszkanie do wynaję ...

CENA:
1600

Zobacz
Ogłoszenie # 10317124
kategoria :
Praca > Poszukuję
tytuł :
Pracę Na Pomoc Kuchenną Szukam
wyświetleń :
317 razy
cena :
2100 PLN
Dzień dobry szukam pracy jako osoba do pomocy na kuchni, i do prac porządkowych w danym lokalu najlepiej na cały etat i na umowę o pracę tylko w Rzeszowie.

Jeśli chodzi o stawkę to tak od 10 zł wzwyż za niższą stawkę nie będzie mi się opłacało bo dojeżdżam do Rzeszowa autobusem.

Jestem dyspozycyjna od pon do pt od 7:00 do 19 lub 8:00 do 20:00 mogę pracować też na zmiany co drugi tydzień jeśli by trzeba było na 2 zmiany (7:00-15:00,8:00-16:00 1. zmiana), 2.zmiana od 11:00-19:00,12:00-20:00),mogę dodatkowo pracować w weekend jeśli będzie trzeba ale to już od godz 8 do 16.

ZADANIA jakie mogę wykonywać w pracy to:
* Przygotowanie produktów i półproduktów na potrzeby kuchni ( obieranie krojenie warzyw, owoców , przygotowanie surówek sałatek, sosów)
* Dbanie o czystość w kuchni i w magazynie,
* Robienie zakupów jeśli czegoś braknie,
* Wydawanie posiłków,
* Dobra organizacja pracy własnej oraz utrzymywanie czystości w miejscu pracy .

Szukam pilnie stałej pracy żeby podnieść swoje kwalifikacje , zdobyć doświadczenie.