rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 24 783   |   Dodanych dzisiaj: 55

2-pokojowe mieszkanie w ścisłym cen ...

2-pokojowe mieszkanie w ścisłym cen ...
Mam do wynajęcia 60m mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa (ul. Grodzisko). Mieszkania składa się z dwóch pokoi (nieprzejściowe, zamykane) oraz kuchni i łazienki (schemat mieszka ...

Opel Meriva 1.7 CDTI ...

CENA:
9900


Zobacz
Ogłoszenie # 10405893
Dane podstawowe
kategoria :
Dla dzieci > Inne
tytuł :
Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci
data dodania :
2018-07-16 13:13 - ważne jeszcze 26 dni do : 2018-08-16
wyświetleń :
48 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
Drodzy Rodzice!!!
Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak oferuje naukę w formie zabawy dla dzieci od 3 do 13 lat. Kierujemy się myślą Franka Zappy, „Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty”.

Oferta jest szeroka i zróżnicowana. Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych i są dostosowane do uczestników oraz ich możliwości.

Najważniejszym naszym zadaniem jest sprawić, aby dzieci polubiły myślenie i nie bały się stawać nawet przed najtrudniejszymi wyzwaniami. Akademia realizuje ten cel poprzez organizację Kursów Rozwoju Intelektu, które odbywają się w kilku grupach wiekowych. Kreatywność przydaje się w każdych okolicznościach życia Poprzez zintegrowane działania i stosowane metody docieramy do uświadomionych i nieuświadomionych talentów, umiejętności i potencjałów, które każde z naszych dzieci posiada.

Ponadto oferujemy również:

 Matematykę – podczas kursu dzieci poznają działania matematyczne, podnoszą swój poziom koncentracji, rozwijają myślenie matematyczne, oswajają się z pojęciami matematycznymi takimi jak długość, wielkość, przestrzeń,.
 [color=red]Robotykę – zajęcia na których mali inżynierowie konstruują, budują programują i wprawiają w ruch roboty wykorzystując zaawansowany zestaw klocków Lego Wedo oraz Lego Mindstorms. Zajęcia mają charakter praktyczny, rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne. Tworzymy okazję do rozwijania kompetencji informatycznych i technicznych młodych konstruktorów.
 Twórcze Urodziny, które są doskonałą alternatywą dla sal zabaw. Nasze urodzony są nie tylko twórcze, ale również połączone z eksperymentowaniem i doświadczaniem.

Do wyboru mamy fabuły tematyczne, dostosowane do różnych grup wiekowych. Obfitują w najróżniejsze aktywności. Niezależnie od wybranej fabuły, w programie urodzin znajdą się pokazy eksperymentów fizycznych, chemicznych i biologicznych, przebieranki, twórcze zagadki, gry i konkursy.

Szczegółowe informacje na temat naszej placówki można znaleźć pod adresem: http://[użyj poniższego formularza kontaktowego]

We wrześniu będą organizowane bezpłatne dni otwarte podczas których będzie można:
 zapoznać się ze szczegółową ofertą Bystrzaka
 odwiedzić naszą placówkę
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o odpowiedź zwrotną poprzez Rzeszowiaka. W treści odpowiedzi wpisujemy:
 numeru telefonu – na który wyślemy przypominajkę o terminie dni otwartych
 imiona i wiek dzieci,
 rodzaj kursu

Informacje te ułatwią nam dostosowanie indywidualnej oferty. Można również emaila przesłać na adres: [użyj poniższego formularza kontaktowego]
Zdjęcia
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [1]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij