rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 26 643   |   Dodanych dzisiaj: 2 782

Domy w super lokalizacji!! Osiedle ...

Domy w super lokalizacji!! Osiedle  ...
Idealna lokalizacja: ˇ 10 minut od centrum Rzeszowa i 5 min od autostrady a jednocześnie cicha i spokojna okolica, w otoczeniu zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone ˇ w pobliż ...

Mieszkanie 61 m2 - 3 ...

CENA:
425000


Zobacz

Kurs prawo jazdy

CENA:
0


Zobacz
Ogłoszenie # 10496999
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię - dodatkowa
tytuł :
Kierownik Zespołu Doradców Klienta
data dodania :
2018-08-08 14:41 - ważne jeszcze 23 dni do : 2018-09-06
wyświetleń :
26 razy
cena :
6000 PLN
Treść ogłoszenia
Dla naszego Klienta – firmy z branży finansowej poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem.
KIEROWNIK ZESPOŁU DORADCÓW KLIENTA

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie m.in.: zarządzanie wynikiem i zespołem Doradców Klienta, realizacja celów biznesowych i sprzedażowych, wsparcie podległego zespołu w zakresie szkoleń i coachingu, rozwój sprzedaży oraz budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami na podległym terenie.

Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w sprzedaży oraz jej rozwoju, a także zarządzaniu zespołem. Ponad to znajomości technik sprzedażowych, silnej orientacji na wynik i determinacji w realizacji celów oraz prawa jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje: zatrudnienie w firmie cechującej się przyjazną i otwartą kulturą organizacyjną, możliwość rozwoju i awansu, pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie), możliwość udziału w realizacji projektów o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności.

Kontakt: [email protected]
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [2]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij