rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 24 122   |   Dodanych dzisiaj: 29

Nowa inwestycja na Drabiniance - Rz ...

Nowa inwestycja na Drabiniance - Rz ...
Biuro sprzedaży ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne 2 pokojowe mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji zlokalizowanej na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Cała inwestycja ...

Nowoczesny, garaż w ...

CENA:
299900


Zobacz
Ogłoszenie # 9772056
Dane podstawowe
kategoria :
Zdrowie, uroda > Dieta, odżywki
tytuł :
Body Trim - spalacz tłuszczu, przedtreningówka
data dodania :
2017-11-29 16:00 - ważne jeszcze 12 dni do : 2017-12-29
wyświetleń :
105 razy
cena :
126 PLN
Treść ogłoszenia
Body Trim został stworzony jako spalacz tłuszczu, ale może służyć też jako przedtreningówka. Zawiera w swoim składzie substancje pozwalające w bezpieczny i skuteczny sposób pobudzić organizm i przyspieszyć metabolizm. Suplement w formie kapsułek gwarantuje świetną przyswajalność, oraz pozwolił na wyeliminowanie niekorzystnych utwardzaczy.

Preparat zawiera ekstrakty z pieprzu kajeńskiego, bacoby drobnolistnej, korzenia mniszka lekarskiego, nasion zielonej kawy, guarany, skrzypu polnego, zielonej herbaty oraz ziela pokrzywy. Większość składników Body Trim jest pochodzenia roślinnego co pozytywnie wpływa na ich przyswajanie przez organizm.

Kombinacja składników Body Trim umożliwia podniesienie poziomu metabolizmu, co umożliwia efektywne wykorzystanie spożywanego pożywienia. Oczywiście Body Trim jest tylko w jednym z elementów wspomagających utratę masy ciała i nie zastąpi zbilansowanej diety i odpowiednio dobranych ćwiczeń.

Zapraszamy do zakupu na stronie:
www.body-trim.pl

lub przez wiadomość w tym ogłoszeniu :)
Zdjęcia
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
Inne ogłoszenia [4]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij