rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 23 890   |   Dodanych dzisiaj: 19

Mieszkanie 66m2 Projektant

Mieszkanie 66m2 Projektant
Mam do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduję się na osiedlu Projektant przy ulicy Bieckiej w Rzeszowie. Mies ...

cudna kawalerka Rzes ...

CENA:
200000


Zobacz
Ogłoszenie # 10499437
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Niemcy - fachowcy od instalacji grzewczych/san.
data dodania :
2018-08-09 11:11 - ważne jeszcze 6 dni do : 2018-08-23
wyświetleń :
18 razy
cena :
9000 PLN
Treść ogłoszenia
Agencja zatrudnienia i pośrednictwa Pracy Natalia (numer certyfikatu 11074) prowadzi rekrutację:
PRACA NIEMCY:

Pilnie poszukiwani fachowcy od instalacji grzewczych i sanitarnych.
Miejsce pracy: różne (m.in. Hamburg, Coswig, Fulda, Krassow, Berlin, Prötzel, Engel, Großwallstadt).
Zadania do wykonania: renowacja starych budynków, układanie i tłoczenie rur grzewczych i sanitarnych, instalacja grzejników, instalacja toalet, zlewozmywaków i kabin prysznicowych, inne czynności w miarę potrzeb, niezależne czytanie rysunków.
Praca z reguły samodzielna. Pracodawcy wymagają dobrej znajomości języka niemieckiego, choć jest możliwość łączenia pracowników w pary - tylko jeden musi wtedy znać dobrze język.
Pracownicy muszą kupić lub dostarczyć na własny koszt osobisty zestaw narzędzi. Standardowy komplet: bęben kablowy, szlifierka kątowa, wiertarka, klucz płaski, drobne narzędzia.

Wynagrodzenie: 12-15€ wynagrodzenia godzinowego brutto + 15-20€ diety dziennej netto (w zależności od miejsca pracy).
Pracodawcy zapewniają darmowe mieszkania z Wi-Fi, kuchnią i pełnym wyposażeniem.
Praca na stałe na warunkach niemieckich. Bonus świąteczny pod koniec listopada. Nadgodziny w wysokości +25% jeśli przekroczony jest wymiar 174 godzin miesięcznie.Zapytania i CV prosimy kierować pod numer 146230440 / 795 990 448 / 795 993 744
lub na adres [użyj poniższego formularza kontaktowego]
lub osobiście w biurze - Tarnów ul. Nowy Świat 39/1

W CV prosimy umieszczać zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/6/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO wrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Agencję Pracy Natalia sp. z o. o. - Rzemieślnicza 32, 33-113 Zgłobice oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, telefoniczną i pocztową informacji dot. rekrutacji do pracy w krajach UE.
Jednocześnie informuję, że moja zgoda spełnia wszystkie warunku RODO i jestem poinformowany w wyraźnej i zrozumiałej formie o dobrowolności ich podania, prawie wglądu, możliwości poprawiania i zmiany oraz że dane będą udostępniane innym podmiotom w celach rekrutacyjnych.
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [51]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij