Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gro ...

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gromskiego w Rzeszowie. Mieszkanie znajduję się na parterze niskiego bloku, na spokojnym nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest u ...

skup aut 504823824

CENA:
48000

Zobacz

Pisanie prac pomoc

CENA:
1

Zobacz
Ogłoszenie # 10802217
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
PRACOWNIK PAKOWANIA BIO ŻYWNOŚCI / HOLANDIA
wyświetleń :
6 razy
cena :
0 PLN
Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Graser Sp. z o.o., wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1978, specjalizuje się w delegowaniu pracowników do krajów Unii Europejskiej.

Pakowanie biożywności - Holandia
OBOWIĄZKI

Pakowanie żywności BIO .

Wymagania

-język angielski w stopniu komunikatywnym

-prawo jazdy - dodatkowy atut,

-odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

-dyspozycyjność.

Oferujemy

-atrakcyjną godzinową stawkę

-dużą ilość godzin + nadgodziny i praca w sobotę

-dobre warunki socjalno-mieszkalne,

-pomoc w wyrobieniu numeru ewidencyjnego pracownika (BSN),

-dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania,

-opiekę polskich koordynatorów na miejscu,

-umowę o pracę na warunkach holenderskich.

Aplikację prosimy składać na adres mailowy [użyj poniższego formularza kontaktowego] lub osobiście:

Zapraszamy także do biura:

GRASER SP. Z O. O.

RZESZÓW 1/16

35-068 RZESZÓW

Lub tez do kontaktu telefonicznego : 692 377 668

www.graser.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Dane kontaktowe
telefon :
69 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [57]