Środkowy segment szeregówki - ul. S ...

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne osiedle pięciu domów w zabudowie szeregowej idealne dla każdej rodziny poszukującej ciszy i spok ...

DOM-

CENA:
387000

Zobacz

Kierowca kat. B

CENA:
3000

Zobacz
Ogłoszenie # 10664915
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Stolarz/montażysta mebli
wyświetleń :
29 razy
cena :
4000 PLN
Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, szuka pracowników na stanowisko:

Stolarz meblowy/montażysta

Zadania:
• Wykonywanie mebli na podstawie dokumentacji, rysunków technicznych
• Pakowanie oraz zabezpieczenie mebli
• Montaż wykonywanych mebli u Klienta

Oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy na stanowisku stolarza lub montażysty mebli (min. 3 lata)
• Zaangażowania, odpowiedzialności i chęci do pracy
• Umiejętności czytania rysunku technicznego
• Zdolności kierowania zespołem

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
• Pracę na terenie woj. Podkarpackiego (możliwe wyjazdy na terenie całej Polski oraz za granicę)
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij CV na adres [email protected] w tytule wpisując "Stolarz meblowy/montażysta"

* klauzula informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych (RODO) dostępna na stronie:http://assunto.pl/rodo-informacja.pdf
Inne ogłoszenia [13]