Mieszkanie na biuro, kancelarie.

Mieszkanie i lokal. Tylko u nas, idealne na biuro, kancelarie! Do sprzedania mieszkanie w kamienicy o powierzchni 44m2 położone w Śródmieściu ( okolice Cieplińskiego) w Rzeszow ...

Nowe mieszkanie 3-po ...

CENA:
292050

Zobacz
Ogłoszenie # 10726920
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Niemcy - Logistyka Pakowanie
wyświetleń :
18 razy
cena :
6000 PLN
Agencja Pracy Haste Service poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Komisjoner/Pracownik magazynu - Niemcy
Miejsce pracy: Burgwedel (Dolna Saksonia)

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.

Zakres obowiązków:
• Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
• Skanowanie towarów
• Inwentaryzacja
• Ogólne prace magazynowe
Wymagania:
• Gotowości do pracy zmianowej
• Sprawnego operowania liczbami
• NIE WYMAGAMY znajomości języka niemieckiego
• Samodzielności, dokładności
• Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Prawo jazdy mile widziane
Oferujemy:
• Różnorodny zakres obowiązków
• Nowoczesne miejsce pracy
• Wynagrodzenie w wysokości 9,49 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
• Komfortowe zakwaterowanie
• Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Kontakt:

Ul. Solna1/2
47-400 Racibórz
[użyj poniższego formularza kontaktowego]
+48 32 4191876
Dane kontaktowe
telefon :
324 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [8]