rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 13 044   |   Dodanych dzisiaj: 184

Działki rolne kupię

Kupię działki rolne - bez dojazdu - z trudną sytuacją prawną - zadrzewione w Rzeszowie lub w najbliższej okolicy do 20km. Gotówka szybka decyzja Zadzwoń: 796 818 232 ...

Doradca klienta R ...

CENA:
0

Zobacz

Mieszkanie 67.5 m2 n ...

CENA:
575000

Zobacz
Ogłoszenie # 14370104
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Produkcja żywności - stawka od 14,33€
data dodania :
2024-05-06 14:17 - ważne jeszcze 2 dni do : 2024-05-21
wyświetleń :
7 razy
cena :
1 PLN
Treść ogłoszenia
Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849
dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji - stawka od 14,33 €/brutto/h

Opis stanowiska:

prace produkcyjne: pakowanie, sortowanie różnych produktów spożywczych- wędliny, szynki, sałatki, sosy, majonezy, ketchupy, przekąski, sery, jajka, ryby, mięsa, itp.

Wymagania:

-motywacja
-dostępność przynajmniej na 3 miesiące

Oferujemy:
-legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
-ubezpieczenie holenderskie
-dodatek wakacyjny, urlopowy i zmianowy,
-zakwaterowanie
-codzienne dojazdy do i z pracy
-pomoc polskiego koordynatora
-cotygodniowe wypłaty na konto
-możliwość wyjazdu w parze lub w większej grupie znajomych
-wynagrodzenie zgodne z prawem holenderskim wg stawek wiekowych
-terminy wyjazdów są elastyczne - w zależności od potrzeb kandydata

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV lub rejestrację na stronie internetowej.

MOŻLIWOŚĆ ODZYSKANIA PODATKU I UBEZPIECZENIA ZORG Z HOLANDII

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824, 17 222 7137, 797046128, 690184833

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Zdjęcia
Dane kontaktowe
telefon :
172 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [3]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij